Jump to content

Auris_Xesto

Narys
 • Pranešimai

  9.566
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Auris_Xesto paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 9 2015

Auris_Xesto turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Auris_Xesto

 • Rangas
  (^_^)
 • Gimtadienis 1999.06.16

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

28.307 profilio peržiūros
 1. "Apsauga" Investicijos

  Anketa norint investuoti Vardas_Pavarde: Auris_Xesto Kiek pinigų norite investuoti?: 100 milijonų Kokiam laikotarpiui investuojate?: 1 mėnesiui Ar sutinkate su reikalavimais ir taisyklėmis?: Taip
 2. @Lukas_Vegeneris Būdamas modas, bent jau nusiimk mano parašą, ačiū iš anksto ;)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Gerai, atsiprašau

  3. Lukas_Vegeneris

   Lukas_Vegeneris

   o man pasirodė, kad tas parašas jau prieš daugiau nei metus laiko ten uždėtas ir niekam nemaišė :/

  4. Auris_Xesto

   Auris_Xesto

   Uždėtas nuo manęs, susirask kitą.

 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Haris_Hrs3. Užblokavimo priežastis: Treniruotės trukdymas4. Vaizdinė medžiaga:
 4. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): John_Helox3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui 4. Vaizdinė medžiaga: Leidimas: https://imgur.com/a/DBP5VlA
 6. Malonu, sulaukti papeikimo iš tokio "gerbiamo" asmenio kaip tavęs. Aišku ir taip, kad buvau provokuojamas, nežadu būti stumdomas dugno https://imgur.com/a/hOHmSpd
 7. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daugwe_Tequila3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Aurelijus_Kezas 3. Peikimo priežastis: Bėgimas naudojant /vt 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Svx all, nerašysiu čia savo vizijų ar kitų hunje (sorry DP jei čia privaloma), nes tikrausiai niekam neįdomu tokius dalykus skaityt. Čia tas pats kaip prieš rinkimus į prezidentus prisiklausom visokiausių kalbų, kurių vistiek daugelis neišpildys ir tos kalbos niekam neįdomios. Geriau pakalbėkit kaip aš iš vis tą direktorių be atrankos gavau? Jeigu reikėtų atsakyti tiksliai tai net pats neįsivaizduoju, nes tikrai to neplanavau viskas įvyko eksprontu. Buvau tiesiog paprastas Policijos pavaduotojas ir Džimis į skype rašo yra diela, iš pradžių tiesą sakant net nelabai norėjosi direktoriauti, nes tos direktorio duonos esu ragavęs ne kartą ir žinau kaip ten viskas vyksta ir būna, bet ilgiau pagalvojus. Pamaniau gal verta pamėgint kartelį kitur (visada orentavausi į SWAT). Tai taip paprastai ir gavau, be jokios atrankos. Sakiau, kad nekalbėsiu apie vizijas, bet čiut čiut apie tikslus: Pamėginsiu parinkt rimtesnių kaip tik išeis daugiau. Ir suteikti veiksmo nusikalstamoms gruopuotėms. To pačio žinoma norėčiau ir iš kitų valdžios atstovų. Tai žodžiu daugiau nebenoriu išsiplėsti tik noriu dar paminėti, kad esate laukiami visi, priglausiu kiekvieną tik ateikit pasiruošę #GLHF visiem susimatysim žaidime.
 10. Atrankų į darbus registracija

  Anketa norint užregistruoti atranką: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Auris_Xesto2. Jūsų atstovaujama firma: FTB3. Kokią atranką norite užregistruoti: Masinė žaidime4. Kada ji įvyks: 2018.09.23 21:00 5. Papildoma informacija (nebūtina): -
 11. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Neduxx_Tavotevasss 3. Peikimo priežastis: Nepagrįstas išspirimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 12. COLORADO SHOP

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje (būtina): Xesto Darbo dydis? (būtina): Kaip mano avataro nžn koks čia dydis; linkas Koks tai būtų darbas (AVATARAS,PARAŠAS ar kt.) ? (būtina): Avatar STOCK'as (nuotrauka) iš kurio darbas bus daromas (būtina)?: link Tekstas (jeigu turite vizija, detaliai): Apačioj dešinajam kamputį Xesto, kad įmatyt beveik nebūtų galima. Jūsų papildomas komentaras (nėra būtina) ?: - Ar paspaudėte LIKE mygtuką ant temos?: +
 13. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivel_Brazzerr3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 14. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Xesto 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eima_Downihill 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Srv. klaidų naudojimas 4. Įrodymai:
×