Jump to content

Deimantas_Naujokas

Narys
 • Pranešimai

  67
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Deimantas_Naujokas

 • Rangas
  Never give up
 • Gimtadienis 1996.11.14

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.291 profilio peržiūros
 1. Sveiki visi!

 2. Jau greit 22:05h GYVAI vyks "Kitokie pasikalbėjimai" su Mantas_Polikonas. Antras kartas, tikiuosi viskas pavyks gerai, o klausimą jai galit palikt komentare! Viskas vyks LMG.FM "Kitokie pasikalbėjimai" kanale.

  1. Puff_Linas

   Puff_Linas

   Tavo slapyvardis atspindi tavo vardą Mantas, o kodėl būtent Polikonas, o ne koks kitoks?:D

  2. Jimmy_Absolut

   Jimmy_Absolut

   Ar pistum duffą už sausainį?

 3. Jau greit 11h GYVAI vyks "Kitokie pasikalbėjimai" su Kristina_Maleckaite. Pirmas kartas, tikiuosi viskas pavyks gerai, o klausimą jai galit palikt komentare!

 4. Penktadienį (Rytoj) LMG Klube 11h GYVAI vyks "Kitokie pasikalbėjimai" su Kristina_Maleckaite. Pirmas kartas, tikiuosi viskas pavyks gerai, o klausimą jam galit palikt komentare!

 5. Žinot gal kaip susitvarkyt. Jungiu samp ir iš kart crashin. Čia po win perašymo. Bandžiau gta perašyt bet nepadet

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Raimis_Asd

   Raimis_Asd

   Man tai iškart neveikė, bet po to perinstaliavau viskas normaliai

  3. Edva_Kent

   Edva_Kent

   Compatibility pakeisk į xp (jeigu įmanoma).

 6. Visų pirma, esu transporteris, o transporteriai kiek žinau yra dalinai nusikalstama grupuotė. Antra, čia beveik nešaudžiau. Net įtarimo nei aš nei kiti neturėjome. Trečia, parodyk kur parašyta kodekse, jog pavaduotojas negali daryti DM? Už DM turėtų bausti teisėsauga.
 7. Idėja TAXI

  Pritariu, to reikėtu, būtų geriau ir kolegos nesipyktų. Už
 8. Konkurso Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje) : Deimantas_Naujokas 2. Jūsų dainos žodžiai: LMG Style Opa LMG Style LMG Style Š tai du metukai jau suėjo LMG servukui Pagrindiniai adminai sukūrė šį nuostabų servuką Bet aš negaliu patikėt, kad jau du metukai Tai svei-ki-nu L-M-G Vaikai sobeit‘us tik siunčias Nes neturi už ką pirkt admino. Ir todėl jie čytin, o paskui jie verkia Ir dar klausia už ką adminai mums banus duoda Už ką adminai banus duoda Ką daryti? Lūžta servas Edga gelbėk, tvarkyk tą hostą Ką daryti? Lūžta servas Edga gelbėk, tvarkyk tą hostą Bent kartą nupirk normalųųųųųųų Opa LMG Style LMG Style Op op op op opa LMG Style LMG Style Op op op op opa LMG Style Ei..... Sexy Chick Op op op op opa LMG Style Ei...... Sexy Chick Op op op op E e e e e e LMG serveryje visi yra lygūs Ar jis čytas, ar adminas, ar direktorius Milai vartos, piniginės plyšta Kyla kainos, čytai siaučia, banai kyla Įspėjimų vis daugėja Adminai baigia užmigti jau Vipai siaučia rinkdami įspėjimus Direktoriai pikti ko nieks nedirba Algos mažėja žaidėjai išeina Adminų laikas tik eina Servas užlūžo išvis nieko neliko Ką daryti? Lūžta servas Edga gelbėk, tvarkyk tą hostą Ką daryti? Lūžta servas Edga gelbėk, tvarkyk tą hostą Bent kartą nupirk normalųųųųųųų Opa LMG Style LMG Style Op op op op opa LMG Style LMG Style Op op op op opa LMG Style Ei..... Sexy Chick Op op op op opa LMG Style Ei...... Sexy Chick Op op op op E e e e e e LMG serve žaidžia daug vaikinų Bet jame yra ir gražių panelių LMG serve žaidžia daug vaikinų Bet jame yra ir gražių panelių Tu žinai ką aš pasakiau Opa LMG Style E e e e e e Ei..... Sexy Chick Op op op op opa LMG Style Ei...... Sexy Chick Op op op op E e e e e e Opa LMG Style 3. Muzikėlė:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=9bZkp7q19f0 4. Įrašyta daina arba video: Nėra, bet jei mikrafą susitvarkysiu tai sukursiu. 3. Komentaras apie jūsų darbelį (jeigu reikia) : Čia yra antra mano kurta daina. Š ita bandžiau kurt pats ir va kažką prikūriau Gal kažkiek ir nesirimuoja, bet pasijungus daina ir gerai dainuojant gaunasi visai gerai. Atsiprašau jei ką nors įžeidžiau. Jei galvoji, kad vienas posmas netinka, nesirimuoja parašykite man į pm bandysiu pakeisti. arba jei tu jį gali pataisyti, sugalvoti, kad labiau tiktų arba nori prisidėti prie dainos įrašymo, klipo kūrimo irgi rašyk į pm. Jei patiko nepagailėk LIKE
 9. Konkurso Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje) : Deimantas_Naujokas 2. Jūsų dainos žodžiai: Buvau ten vakar ir eisiu ten ryt, Kur žmonės renkasi į LMG serverį. Ir ten tavo balsas skamba dar gyviau Už serverį už serverį skamba garsiau. Ir jeigu pilnas gyvybės esi, Ateik į LMG siaučiant čytų Ir šūvių paklausyt (aidi aidi). Visa tai pamiršt neįmanoma... Nebetyli žaidėjai! Nebemiega adminai serverį! Mes su tavim, mes su tavim, mes su tavim ten turim eit. Didelis servas, pilnos adminų, vipų, Mes su tavim, mes su tavim, aš su tavim vėl einu, ten einu! Nesvarbu, koks tavo darbas, Ei tu, koks ten tavo vardas? Mes galim šiandien pagyventi linksmiau, Padaryk, padaryk šventę sau! Kas kaltas, jeigu nežaidi? Kas geras, jei šiandien žaidi? Mes galim šiandien pagyventi linksmiau, Padaryk, padaryk šventę sau! Nebetyli žaidėjai! Nebemiega adminai serverį! Mes su tavim, mes su tavim, mes su tavim ten turim eit. Didelis servas, pilnos adminų, vipų, Mes su tavim, mes su tavim, aš su tavim vėl einu, ten einu! Jeigu tu pilnas gyvybės esi, Ateik su manim šūvių paklausyt. Jeigu tiktai bane nebūsiu, Aš ten būsiu, aš ten būsiu... Nebetyli žaidėjai! Nebemiega adminai serverį! Mes su tavim, mes su tavim, mes su tavim ten turim eit. Didelis servas, pilnos adminų, vipų, Mes su tavim, mes su tavim, aš su tavim vėl einu, ten einu! 3. Muzikėlė:http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=m9INQvdyE7c 4. Įrašyta daina arba video: Nėra 3. Komentaras apie jūsų darbelį (jeigu reikia) : Čia kaip matot tik pakeista keletas žodžių. Kuriu dar viena tai aną bandau pats sukurti.
×