Jump to content

Milasius_Augustas

Narys
 • Pranešimai

  216
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Milasius_Augustas

 • Rangas
  Kylanti žvaigždė
 • Gimtadienis 1997.08.19

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Š ilutė

Paskutiniai lankytojai

1.202 profilio peržiūros
 1. Čyteris Paliubomu_Mantve

  PAPILDOMA: Va dar syki parodau važiavau pro jį, nepatikau, su čytais susprogdino mašina ir buvo vėl išmestas iš serverio. Atstačiau mašina : Paliubomu_Mantve vėl susprogdina mašina ir vėl išmetamas iš serverio:
 2. Čyteris Paliubomu_Mantve

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paliubomu_Mantve4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Čytinimas. Bėgau su mašina nuo Jo ir jis susprogdino mano mašina su čytais ir išmetė jį iš serverio sistema.5. Vaizdinė medžiaga: 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Nebuvo
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Aras_Killer3. Peikimo priežastis: Nemokėjimas elgtis admin komandomis free kill4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 4. Peikiu Augustas_Milasius

  Koks man blogai Tai tavo draugelis be admino sedės
 5. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): James_Splite3. Peikimo priežastis: Free ban4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 6. Peikiu Augustas_Milasius

  Pats prašei matosi žinutėse.
 7. Unban Augustas_Milasius (Admin: James_Splite)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): James_Splite3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui4. Įrodymai:
 8. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Boris_Brejcha3. Peikimo priežastis: Free ban4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Boris_Brejcha3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): čyt4. Įrodymai:
 10. Fūristai|Nuolatinė Atranka

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, bei amžius: Augustas_Milasius 2. Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Augustas_Milasius 3. Jūsų aktyvumas per dieną žaidime ir temspeake: apie 5h 4 Kodėl, būtent pildote į fūristus, o ne į kokius SWAT arba Dylerius?: Trumpai ir aiškiai , teisėsauga nepatinka, o fūristas daugiausiai veiklos turintis darbas. 5.Jūsų nuomonė apie dabartinę fūristų situacija, bei valdžią: Ką galiu pasakyti viskas kaip ir būtų gerai, bet gal biški trūksta žmonių aktyvumo. 6. Ar mokate pūsti žolę?: Taip 7. Ivertinkite savo šaudymo įgudžius nuo 0 iki 10: 9 8. Įvertinkite savo vairavimo įgūdžius nuo 0 iki 10: 9 Sąvokos: Turkas_Matas: Fūristų direktorius /Bend: Parodo prisijungusių bendradarbių skaičiu /iškrauti: iškrauną krovinį /Maršrutai: parašius šią komandą, išmeta lentelę, kurioje galite pasirinkti krovinį. Fūristai: Nusikalstama Grupuotė - Tolimujų Reisu Vairuotojai .
 11. Unban Augustas_Milasius (Admin: Josh_Thug)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Josh_Thug3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Augustas_Milasius2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Profound_Darkness3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
×