Jump to content

Jocker_Poker

Narys
 • Pranešimai

  666
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Jocker_Poker paskutinį kartą laimėjo Gruodis 9 2019

Jocker_Poker turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jocker_Poker

 • Rangas
  Be yourself, everyone else is already taken

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  C:\Users\GTA SA\Paka
 1. Keli parasiukai

  Sveikas, ačiū ir na matai aš moku ten sukurti avatarus ir gfx kažkokį, tiesiog noriu pradėti daugiau naudoti ir išmokti nes man patinka tiesiog reikia kartais kad padėtų arba tiesiog pridėtų arba duotų nuomonės, pinigų man nereikia aš nežaidžiu sampo tai gali pasilikti man tiesiog įdomu ką kiti galvoja apie mane darbą ir kad duotų kokių idėjų
 2. Keli parasiukai

  Sveikas, ačiū už feedbacka ir jo gerai sakai kad su "c" ir "u" gali padaryti na kita karta panaudosiu ir ačiū uz https://color.adobe.com/create. Jo man kažkaip reikia kuris bent jau turi arba nusimano apie tai ir tikrai noriu išmokti normaliai ir pasitobulinti tai ačiū už viskas ir tikėkimės nebus tų klaidų kita karta
 3. Keli parasiukai

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: Normal, nieka 3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): jai nepatiks nemuskit. 4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka):
 4. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): offlinas atsijunges, 3 like ir bus nauju. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): linkas - https://imgur.com/a/4A2z9NU cia offlinas nusifotkino pries gaunant AP -
 5. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): offlinas atsijunges, 3 like ir bus nauju. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 6. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): offlinas atsijunges, 3 like ir bus nauju. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 7. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): a OO a OO, 3 like ir bus nauju. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 8. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): a OO a OO, 3 like. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 9. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): a OO a OO 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 10. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): a OO a OO, 3 like ir mano zuvis isgyvens. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 11. Laimės ratas, bet laimi visi

  ANKETA 1. Vardas_Pavarde: Lukas_Hybrid 2. Kokią renkatės spalvą?: juoda 3. Kaip manote ką laimėsite?: sliekai visai nieko būtų
 12. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): J'P 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): a OO a OO, 3 like ir mano zuvis isgyvens. 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 13. Atranka į "Šilelio kliniką''

  Jūsų Vardas_Pavardė: Lukas_Hybrid Jūsų amžius?: 2 digitų amžius. Kodėl būtent medikai: dirbtas darbas šimtus kartų, motyvacijos niekad nepritrūko. Jūsų aktyvumas serveryje: 60 min galėsiu. Kiek turite praleisti firmoje: 7DQYS Ką turite turėti norint atsišaudyti: karo medikų kvalifikacija, įrodymus kap į muni šauda. Kiek medikų gali būti 1 pusej: nuo 3 iki 9 Ko negali daryti karo medikas grobimo metu: /pusti kai netolygus skaičius, vip/admin heal komandų. Sąvokos: Deividas_Kol: direktorius hp fyrmos, neturintis vadovo įgūdžių. Eimis_Mag: direktorių prižiurėtojas. /psarvus šarvai. /kviesti 112. Grobimas: nusikalstamos frakcinls organizuojama viekla. Veikla: medikuos būdėjimaj, nes tik tą pastebiu. Situacija: Jūs nuėjote gydyti teisėsaugos , bet pamatote , kad kitoje pusėje nėra medikų. Ką turite daryti?: spam į racija, jog koliegos pereitų į kitą puse jei to nedaro pačiam inpist į ją.
 14. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matiz_Freeze 2. Užblokavimo priežastis: rapid fire 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: su pingu serija. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/pWPMeoM
×