Jump to content

Redas_Bklmn

Narys
 • Pranešimai

  2.049
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Redas_Bklmn

 • Rangas
  Darbas išlaisvina

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

12.831 profilio peržiūros
 1. LMG.lt miestelių apdovanojimai!

  Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)?: Redas_BklmnGeriausias serverio žaidėjas: @Cactus_GermisGeriausias komandos narys: @Griffin_OppsGeriausias serverio prižiūrėtojas: @Danillo_QuentuellaGeriausias forumo moderatorius: @Gustis_GustisssGeriausias TeamSpeak moderatorius: - Geriausias buvęs komandos narys: @Jimmy_AbsolutGeriausias gaujos lyderis: @Ignas_HostGeriausias direktorius: @Cactus_GermisGeriausias pavaduotojas: - Geriausias serverio administratorius: @Ignas_EoxGeriausias tarpininkas:
 2. MEME konkursas - KALĖDOS 2018

  1. Jūsų slapyvardis: Redas_Bklmn2. Jūsų sukurtas komiksas: 3. Jūsų komentaras (nebūtina):
 3. Gražus skaičius xD

  neturiu ka veikt tik skaiciuoju kiek pribugines tu.
 4. Didžioji kova!!

  idomiai nusimato, svarbu, kad nebutu, kaip pries Aldo 13 ar kiek ten sec ir KO. Seip palaikau McGregor'a, nes realiai vien del jo zinom sita sporta, turi ziauriai unikalu kovos stiliu.
 5. Gražus skaičius xD

  tik gaila kad bugini
 6. GIPHY analizė į Transporterių direktorių

  GIPHY analizė? Jeez.. sugalvok tu taip . Kiek esu matęs - man esi pirmas DP, kuris turi tiek idėju ir yra toks išradingas. Atsivertus vis naują analizę galima matyti pastangas ir tavo norą įtraukti žaidėjus paskaityti kodėl būtent pasirinkai vieną ar kitą žaideją direktoriaus pareigoms. Visos analizės nemažos apimties, tad tikrai smagu žinoti, kad įdėjai daug darbo ir direktorius buvo išrinktas teisingai. Taip, skaitau visas analizes.
 7. VVP atnaujinimas #2

  Smagu, kad judam pirmyn. Žinoma, dabar labiausiai norisi sulaukti naujos anti-cheat sistemos.
 8. prasitrink až

 9. Sveikinimai Lex'ui, viliuosi, kad pavyks išlaikyti firmą iki gruodžio, nes tas nepastovumas jau pradeda įgrįsti. Na, o pačiam palinkėsiu, kaip Jimmis minėjo, stabilumo ir nepasiduoti emocijomis, nes lyderiui šios savybės - labai svarbios. Sėkmės ! Analizė paprastutė, bet labai fainai žiūrisi, Šaunuolis!
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Redas_Bklmn2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free star.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Bmw_Baronka4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/h3dQtuq5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 11. Medikų direktoriaus rinkimų laureatai

  Didžiausi sveikinimai naujajam medikų direktoriui, sėkmės. Jimmy, smagu matyti jog kiekviena analizė kitoniška, labai patiko tie paprasti paveiksliukai, o ir pats aprašymas kaip visad idomus .
 12. Sveikinimai ir didžiausios sėkmės naujiesiems direktoriams.
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Redas_Bklmn2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: RELOG, NON-RP, Bėgimas nuo teisėsaugos - žodžiu free star.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Viktor_Makarov4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Redas_Bklmn2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Hit_Men3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Serverio daiktų pardavinėjimas uz tikrus EUR.4. Įrodymai:
 15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Redas_Bklmn2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Grįžtu iš AFK ir sėdžiu kalėjime. Ta pati situacija kaip ir čia tik šį kartą gavau irodymus už praeitą jail čia.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: manau, kad ir vėl Parodyce_Games4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Šis papeikimas už praeitą jail. Kažkas (tikriausiai Parodyce_Games) sodina mane į jail, kad kriščiau žemyn Vasaros XP konkurse. Nekeista, kad ant praeitos unjail anketos paspaudė like?
×