Jump to content

Redas_Bklmn

Narys
 • Pranešimai

  2.047
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Redas_Bklmn

 • Rangas
  Darbas išlaisvina

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

12.757 profilio peržiūros
 1. Gražus skaičius xD

  neturiu ka veikt tik skaiciuoju kiek pribugines tu.
 2. Didžioji kova!!

  idomiai nusimato, svarbu, kad nebutu, kaip pries Aldo 13 ar kiek ten sec ir KO. Seip palaikau McGregor'a, nes realiai vien del jo zinom sita sporta, turi ziauriai unikalu kovos stiliu.
 3. Gražus skaičius xD

  tik gaila kad bugini
 4. GIPHY analizė į Transporterių direktorių

  GIPHY analizė? Jeez.. sugalvok tu taip . Kiek esu matęs - man esi pirmas DP, kuris turi tiek idėju ir yra toks išradingas. Atsivertus vis naują analizę galima matyti pastangas ir tavo norą įtraukti žaidėjus paskaityti kodėl būtent pasirinkai vieną ar kitą žaideją direktoriaus pareigoms. Visos analizės nemažos apimties, tad tikrai smagu žinoti, kad įdėjai daug darbo ir direktorius buvo išrinktas teisingai. Taip, skaitau visas analizes.
 5. VVP atnaujinimas #2

  Smagu, kad judam pirmyn. Žinoma, dabar labiausiai norisi sulaukti naujos anti-cheat sistemos.
 6. prasitrink až

 7. Sveikinimai Lex'ui, viliuosi, kad pavyks išlaikyti firmą iki gruodžio, nes tas nepastovumas jau pradeda įgrįsti. Na, o pačiam palinkėsiu, kaip Jimmis minėjo, stabilumo ir nepasiduoti emocijomis, nes lyderiui šios savybės - labai svarbios. Sėkmės ! Analizė paprastutė, bet labai fainai žiūrisi, Šaunuolis!
 8. [PAMOKA] Maksimali alga

  Savo sukurtoje pamokoje norėčiau gauti - foruma reputacijos, nes manau, kad ji tikrai bus naudinga Maksimali alga Serveryje algos gavimas priklauso nuo daug aspektų. Šioje temoje apžvelgsiu visus ir patarsiu kaip gauti maksimalią algą. Pats algos gavimas priklauso nuo jūsų praleisto laiko Tr. priemonėje. Iš pradžių alga kils greitai, bet laikui bėgant norint ją pakelti teks daugiau laiko praleisti darbiniame transporte. Norint pamatyti savo algos informaciją spaudžiame Y > Vartotojas > Algos informacija Lentelėje parašyta kiek gauname algos per minutę ir kiek nuo jos atskaičiuota. Nusipirkti VIP narystę VIP narystė jūsų gaunamą algą padvigubina, o ir pati paslauga nėra brangi žiūrint į tai, kad gaunate nemažai privilegijų. Norint užsisakyti paslaugą spaudžiame Y > Paslaugų valdymas > Užsakyti paslaugą ir pasirenkame VIP statusą (Pastaba: prieš perkant paslaugą perskaitykite VIP taisykles, nes jas pažeidus statusas gali būti atimtas nesibaigus nustatytam laikui). Nusipirkti algą Pats greičiausias ir efektyviausias būdas gauti didesnę algą - nusipirkti ją per paslaugas. Spaudžiame Y > Paslaugų valdymas > Užsakyti paslaugą. Čia galime išsirinkti vieną iš trijų sau parankiausią. Jeigu turite nusipirkę VIP - tai dar geriau, nes jūsų nusipirkta alga padvigubės. Atsisakyti nuosavo turto bei darbo Yra 4 pagrindiai dalykai, kurie mažina algą ir kūrių galima atsisakyti: Nuosava Tr. priemonė ( 5% ) Biznis ( 5% ) Namas ( 14% ) Darbas su pakvietimu ( 5% ) Jų atsisakius gausite 29% daugiau algos. Pastebėjimai: Alga gaunama tik važiuojant darbiniame trasporte bei dirbant ofise. Algą galima atsiimti tik Vyriausybėje. Atsisakius namo gausite 1 XP mažiau, tačiau galite išsinuomoti kambarį VT2 Viešbutyje, kuris atliks tą pačią funkciją - duos 1 XP daugiau per minutę (Privalote turėti nuosavą mašiną).
 9. Dienraštis LMGLife' | No.25

  Fainai, tik kitą kartą prieš darydami vestuves ar kažką panašaus - viešai paskelbkit, nes nelabai malonu, kai gauni free kick ar tave sušaudo PD.
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Redas_Bklmn 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Franklin_Cortez 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/0mcRXGZ
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Herojinas_Narkotikas3. Peikimo priežastis: Free kick.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/6TVIZTM
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Redas_Bklmn2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Free star.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Bmw_Baronka4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/h3dQtuq5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 13. Medikų direktoriaus rinkimų laureatai

  Didžiausi sveikinimai naujajam medikų direktoriui, sėkmės. Jimmy, smagu matyti jog kiekviena analizė kitoniška, labai patiko tie paprasti paveiksliukai, o ir pats aprašymas kaip visad idomus .
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Redas_Bklmn2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Paulius_Aprillia3. Peikimo priežastis: Paskyros pardavinėjimas.4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/N2vjBOy
 15. [Šventinės dekoracijos] Helovinas! [1/3]

  Dažniausiai visos didžiosios šventės ir vyksta vidury miestelio, o dėl biznio - tai manau nieko baisaus, nes eventas vyksta tik vieną savaitę.
×