Franklin_Tosha

Narys
 • Pranešimai

  940
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Franklin_Tosha paskutinį kartą laimėjo Gruodis 17 2016

Franklin_Tosha turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Franklin_Tosha

 • Rangas
  .
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

18.343 profilio peržiūros
 1. Tavo protas turbūt yra sudegęs.
 2. Iš dalies sutinku su tavim. Bet jeigu žmogus niekam tikęs kaip aš. Tai tada juk jis pats turi keistis ir galvoti kas ne taip.
 3. Net neskiriu realybės nuo interneto jau. Tiek daug jausmo sudėjai į LMG.
 4. Tie čytai nėra gerai, bet jei jų nebūtų tada irgi nelabai gerai. Per dideli mąstai jų. Reikėjo suformuluot kitaip klausimą: Ar norėtumėte, kad serveryje nebūtų Edvis_Tanks ?
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gytis_Putrius 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: RR. Surakino ir po to kažkas panaudojo juodus darbelius, kad nieko neitų valdyti man serveryje, tai teko RR daryti. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Nežinau kas kaltas surakino tai Emilija_Klumbyte 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): http://www.part.lt/perziura/407f90337597f2bcbbe38c3e1295a20e60.bmp ​http://www.part.lt/perziura/8e32b8220b6afa125c697e0e233a58c0105.bmp http://www.part.lt/perziura/00d012e892f48d9bc0f1e587b8d8768f436.bmp
 6. Š iaip kiek parašau Edga_Kesa į skype visada atrašo. Nežinau apie kokius tu čia ignoravimus kalbi.
 7. Įdomu ar realus gyvenimas tavo toks spalvingas kaip šitie čia raštai ?
 8. O kokios pareigos tvarkos prižiūrėtojo būtų ? Galėtume įrodymus jam kaip nekaltai pasodina administratoriai ir jis unjail ?
 9. .
 10. Juodaodžiai ;/ . Kaip jus traukia tie žmonės nesuprantu.
 11. Mane mušą, bei tyčiojasi gyme. Tai nepatinka toks sportas. Esu slidininkas, manau su savo kojom išnešiočiau tave. Sutinki su tuo ? Nes dirba labai daug raumenų slidinėjant. O tu ten tik vieną kitą grupę paimi raumenų. Specifinių neužsportuosi.
 12. Vis tiek TARPAS TURI BŪT ANTRARŪŠ I. TU.
 13. Š iuolaikinės technologijos taip. Tik esmė, kad serveryje tai viskas daryta ne šiuolaikinėmis technologijomis. Pažvelk vien į telefonų parduotuvę, jokių naujų modelių, tik seni telefonai. O ką kalbėt vien apie tuos motorolerius jie seni ir jų technologija gabenimo pasenusi. Todėl viskas ten gali su ta pica atsitikti. Manau net ir atšalti toje dėžėje. Viskas tikroviškai padaryta senosiomis technologijomis. Menkiausias smūgis ir viskas iš naujo reik gabenti. Tai va. O apie patirty srityse tikrai ne visose tu daugiau jos turi. Nemanau, jog apie bombas nusimanai.
 14. Tai bet tos picos gal ir neišsimeta, tačiau jų kokybė sumenksta susitrina. Čia todėl serverio kūrėjai ir atvaizdavo realybę, nes po smūgio picos struktūra pasikeičia, gali sulūžti jos padas ar pomidorai iškristi. Todėl ir iš naujo. Avily tu Saimonai. Tavo taxi asiliukai ir tu toks matau. Jau visai. Nesidaryk gėdos. PRIEŠ Š IĄ IDĖJĄ.