Jump to content

Inferno_Player

Narys
 • Pranešimai

  2.286
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Inferno_Player paskutinį kartą laimėjo Birželis 11

Inferno_Player turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Inferno_Player

 • Rangas
  Lincolnas
 • Gimtadienis 1999.07.05

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai
 • Interesai
  Nesakysiu

Paskutiniai lankytojai

58.150 profilio peržiūros
 1. Ginklu prekeivis

 2. vIDMANTAI ,

   

 3. Dėkoju, o už prašymus gausi diržo.
 4. Peikiu Lio_Soo

  Atmetu papeikimą.
 5. Dėkoju už gražius žodžius!
 6. Tikrai širdingai ačiū už pasitikėjimą prieš išrenkant mane į DP pareigas ir vėl, net negalvojau, jog sulauksiu tyliai ramiai sėdint tiek daug palaikymo, nors ir konkurentų labai stiprių serveryje nesimatė. Ačiū dar kartą už galimybę pabuvoti komandos dalimi, vėl pajausti galių jėgą, kitas galimybes. Nors ir būta daug nesutarimų, ne visi lieka ir liko patenkinti mūsų su Harrell ir mano sprendimais, bet visi žinot, kad visiems gerai nebūna. Nori turėti naujovių? Turėsi mažiau draugų! Nori laikyti pareigas ir palaikyti tik tvarką bei aktyviai visur dalyvauti? Turėsi draugų. bet realiai tu nieko neįneši. Rinkausi kitus variantus, visada mėgau netradicinius sprendimus, turėjau žmogiškumo jausmą, niekada nebuvau užsispyręs ar nesukalbamas. Ką įžeidžiau atsiprašau, kam nepadėjau, galbūt tuo metu neatradau laiko, tad nesupykit ir nepeikit dėl tokių smulkmenų, o kam spėjau pagelbėti, ačiū už padėkas ir įvertinimus. Kas su manim bendravot ir pažinojot, žinot koks žmogus esu, ką galiu ir kaip vertinu pagalbą. Tikriausiai iš serverio pasitrauksiu visam, bet nepažadu to, nes nežinau kaip viskas bus rytoj, o pažadų aš nemėgstu, kai negaliu garantuoti už juos. Ačiū širdingai visiems. Na, o pabaigai sugalvojau, kaip galėčiau keliais žodžiais apsakyti, tai ką nuveikiau per šešerius metus šiame projekte ir ką jaučiau serverio žaidėjams ir ką jie jautė man - #ONEBIGFAMILY.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  21 daugiau
  2. Fre_Dez

   Fre_Dez

   Is nds isimk

  3. Por_Talz

   Por_Talz

   tumblr_m6qt1rjPSz1rxjzkho1_500.gif

   Turbut patys idomiausi DP ir DPP visoje serverio istorijoje (Cia geraja prasme 1)

  4. chronius_tevas

   chronius_tevas

   dabar nors is darbo neismesi haha

 7. Nolaiferis - Dylerių direktorius nušalinimas už pakvietimų dalinimą į firmą. Nebūčiau šalinęs, bet turi 2/3 ir dabar gauni dar trečią. 3/3. Nebūtum turėjęs įspėjimų, būtum likęs, bet kaip per tiek dienų daugiau skundų ir taisyklių pažeidimų negu naudos iš pačio, ačiū tokių asmenų pareigose mažiausiai reikia. Oficialiai dylerių direktorius atitenka Paul_Kaiser.

 8. Peikiu Lio_Soo pd drk

  Cia ne pabaliu turgus, kad vyktu diskusijos, kaip facebooke komentaruose, nuomones man kiekvieno nereikia, o komentatoriai uz bereiksmiska kisimasi galimai bus nubausti ir biski prisiminsit savo vieta, kur komentuoti galima, kur negalima vertinu ne tik grieztai pagal taisykles, bet turiu ir zmogiskuma, visiems ataskaitu duoti neprivalau, asaras nusibraukit, greitu metu galesit uzimti mano vieta ir parodyti ka sugebate jus. Direktorius ismete zaideja ir kaip Hudas raso vel priime, todel bus baudziamas vienu ispejimu.
 9. Peikiu Lio_Soo

  Oficialiai turėtų būti leidimas raštiškas, jog įrodyti, kad tikrai leidai. Žodžiais čia mūsų ožyne tu chėbros neįtikinsi, net jeigu galvą būsi pasiruošęs už juos padėti. Taip jau yra, jeigu dar nepastebėjai, kadangi dar esi šviežias direktorius dovanosiu šį syk, sekantį kartą būsi baudžiamas įspėjimais. Nepamiršk šių žodžių: nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia.
 10. Labai dêkoju užh pagyrimà šem pavaduotujui!
×