Jump to content

Captain_John

Narys
 • Pranešimai

  466
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Captain_John paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 6 2014

Captain_John turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Captain_John

 • Rangas
  <3 Amžinas nusikaltėlis <3
 • Gimtadienis 1996.09.10

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Ukmergė

Paskutiniai lankytojai

5.606 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Captain_John2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tautvis_Sama3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Užblokavimo aplinkybės: Parašiau ne ta ID ir užblokavau ne ta žaidėją, ir iškart išcrashino sampą...5. Įrodymai: https://imgur.com/a/gcLxc
  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  18 daugiau
  2. Nedas_Faq

   Nedas_Faq

   neškit ugnies studija dega vyrai ,bet ką maustai ,pričiom tie papeikimai forume?,nemokat žaidime išsiaiškint tai bandot papeikimais?,tai aks iš to kad Edga nušalintu ,ateitu į valdžia ne ką prastesnis Evansas,tada plbm būs gal net ir geriau nei prie Edgos,ir jei būtumėte jūs ,tai atvičiaju pirmom dienom būtumėte palike..,aj pl maustai ,kodėl visada lysdavai himpliui į šikną dėl pretenziju ?,sugalvodavot atmazų kad su kitais acc jungiames ir pnš,tiesiog esat dugne #Peace

  3. Captain_John

   Captain_John

   @Jack_Evans prie ko čia toks pats kaip jie?? Ne aš papeikima juk parašiau seni ;) Jeigu neatkreipei dėmesio nebekariauju papeikimais nes jie nieko verti + jeigu pastebėjai bandžiau dar vis kažką daryt su dylais, bandžiau atgaivint.. Bet va atsikeliu po darbo o čia pist Direktorius nušalintas nes Maustas padarė klaida.. Nu ką juk visiems pasitaiko nieko nepakeisi.. O ten kas minėjo apie nostalgija tai pyk nepyk seniuk bet aš bent jau kažką pasiekęs, gal ne visiškai vykusiai atlikti darbai buvo bet aš ir bandysiu toliau, paskutiniai manau pasirodymai mano serveryje, grįžau su tikslu jog gaut pareigas ir ištaisyt "Fūristų" firmos klaidas kai buvau Direktorium, tiesiog noriu parodyt jog pasitaisiau, pasimokiau, suaugau (ne kaip anksčiau) ir ką galiu ištikro idėt į firmą. Žinau jog dachuja čia tu hateriu, bet toks tiklas mano.. Nesiruošiu pyktis su kažkuo ar mėtytis papeikimais ir stumt.. Kažkas nepatinka kam iš mano pusės tiesiog ateikit ir pasakykit TS aš nesupyksiu ir neapstumsiu tikrai, priešingai gal net pakeisiu kažką sinojęs kas dar blogai :) Peace chėbra ;)

  4. Jack_Evans

   Jack_Evans

   @Captain_John, sakai nekariauji papeikimais, bet parašė tavo draugelis jį. Žodžiu nvm. TeamSpeake kai mes jus užgrobėm, vėliau atėjom į jūsų kanalą ir buvom iš movinti pasakei man “čiulpk b*by”, dar pasakyk, kad taip nebuvo. Tai čia tavo kultūra? 

   Apie tai, kad pridarei klaidų - Edga lygiai taip pat padarė klaidų ir manau tikrai ištaisys jas, o Tau manau teks dar ilgai laukti taisant savo klaidas.

 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Captain_John2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lunis_Hakis 3. Užblokavimo priežastis: @ytinimas4. Įrodymai: https://www.part.lt/perziura/f0e6ca943416892bef90e5bb9eb6601430.png
  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  11 daugiau
  2. Rokas_Dancingas
  3. Neddy_None

   Neddy_None

   Ne Captain'ai, čia tikrai nejuokingiausia, patikėk manim. Juokingiau kai fūrų drk pasiimei ir šudą padarei iš jų, va tada juokinga buvo. Ai ir tavo tos visos trash gaujos - irgi juokingos, kaip ir tu pats.

  4. Benas_Dievas

   Benas_Dievas

   Neddy stumikas

 3. Labas, tai va paaiškinsiu situacij Norit karo duosim tuomet šitokio karo Taigi, tikrinau NDS sąrašą, kuomet tikrinau galbūt ne taip parašiau nicką ir tikrai nemačiau nes neišmetė, žinau tai mano klaidą ir aš ją pripažystu, o bandyt verst manęs nereikia Edgaro ir Evanso cucikai :)) Žaidėjo išmesti iš darbo ir grąžinti jam pinigus negaliu net žaidėjas iškarto atsijungė, nes tai yra 2-asis vartotojas GLHF
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Captain_John2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Petras_Stiklainis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (free banas) matosi jog ką tik prisijungiau4. Įrodymai: https://www.part.lt/perziura/1cd4ecdbbdbb3293b649175b09b2743d316.png
 5. Šiek tiek naujovių, REIKĖTU VISIEMS SERVERIO ŽAIDĖJAMS TAI ŽINOTI! 

   

 6. Unban Arme_King (Admin Captain_John)

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Captain_John2. Per klaidą užblokuotojo žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Arme_King3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Užblokavimo aplinkybės: Filmavau nes pranešė jog inv naudoja, stebėjau, filmavau ir per savo žiopluma tik užblokavęs pastebėjau jog mechanikas 5. Įrodymai:
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Captain_John2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mikimauzas_Lolas3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Įrodymai:
 8. [ARCHYVAS] Surenos X3

  Va būtent, jog vakar dar sakė jog neapsimoka, ne tas laikas ir panašiai ale dar seni negrįžta ir pan.. Nu žodžiu, nesiruošiu kariaut tarpusavyje, mano darbas teisėsauga žemyn, pažiūrėsim kas gausis
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Captain_John2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eldorado_Media3. Užblokavimo priežastis: Reklamavimas4. Įrodymai:
 10. Yo yo yo! Sveikučiai, kaip išsilaike jus, kas geresnio? Ar verta užsukt karts nuo karto vis dar palošt ar jau nebe? ;)

 11. 19:00 Visi laukiami Tuninginių atviro pokalbio kanale, kalbėsiu apskritai apie viską, bus ir neigiamu pokalbiu ir teigiamu. Kalba eis apie viską :)

×