Jump to content

Pooh_Mantuxs

Narys
 • Pranešimai

  153
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Pooh_Mantuxs

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 1999.10.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.686 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pooh_Mantuxs2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo - Relog kai esi sugautas teisėsaugos. Užtildymo - Daugiau nei penkios žinutės vienu metu. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Pijus_Quaatro4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. Sukčius Danielius_Bratucha

  Dėl to nes tu paminėjai mano vardą, todėl aš ir į šitą temą atsakiau. Niekas čia nesimazina.
 3. Sukčius Danielius_Bratucha

  Sveiki, jeigu tu pirkai slieką už 46 milijonus, tai yra tik tavo vieno problemos. Cituoju Emigracijų prižiurėtojo atmestą praeitą temą. Atmesta. Įrodymuose matosi kaip jums pasiūlo sliekų ir kaip nusipirkote. Nėra parodyta, jog chatą išjunk, greičiau sutik ir t.t
 4. @Rokas_Swaggg - Labas, gerai nepažystu, matęs porą kartų, malonu būtų artimiau susipažinti!
 5. Laba diena! Gražios dienos visiems!

 6. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveiki dar kartą. Pasireikšiu biškį daugiau. Taigi ačiū už antrą vietą @Max_Tosha. Man tai išties taip pat didelis pasiekimas serveryje, antrą kartą antra vieta, bet tai tik padidina mano šansus ateityje. Pora sakinių buvot neteisus. Tas "PD", kad aš niekados jo nepaliksiu, aš šnekėjau tuo metu apie tai, kad kur aš esu, ten ir būnų, nelakstau kažkur bereikalo, mėgstu vieną vietą, taip norėjau jums pasakyti, kad esu stabilus žaidėjas. Taip pat norėjau jums pasakyti apie tą jūsų įvardinta "Tiesa pastebima, kad atsakyti į klausimus pradėjai nuo ypač toli.". Taip, jūs sakote tiesą. Esu tiesą sakant toks žmogus, aš labai gilaus mastymo, aš plėtojų, ką matau, nes negebu pasakyti tai porą sakinių. Visi mes kaip sakoma skirtingi, bet jūsų darbas mus mokinti, dėl toliau. Malonu malonu malonu ir gerą, esu antroje vietoje vieno geriausio darbo serveryje į direktoriaus post'ą? Pažadu, tai nebuvo mano lužis, aš toliau stengsiuosi, kad mano vardas būtų minimas, stengsiuosi ir niekada nenuleisiu rankų, lipsiu karjeros laiptais. Ačiū dar kartą. @Wayne_Dwayne - Linkiu tau visokeriopos sekmės. Tikiuosi mane į savo įmone priimsi! Jei jau pasirižai būti tokiame post'e, prašau nenuvilk mūsų, užaugink tą gražia teisėsauga, kad tavimi galėtų didžiuotis. Tikiu tavim ir nuoširdžiai linkiu sekmės, direktoriau! Sekmės darbuose ir greičiau atkūrk pusiausvyrą serveryje! Judinam būlkas, darom tvarką!
 7. Pildykite į Policijos Departamento Direktoriaus šiltą fotelį! Lauksime naujienų!

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Pooh_Mantuxs

   Pooh_Mantuxs

   Nesuprantu aš tavęs. Kadangi esu dirbęs PD/FBI, noriu greičiau, kad atstatytų pusiausvyrą serveryje, kaip žinoma anketa užsirakins šiandien 21:00, kad priminiau žaidėjam, tai aš jau "niurkt"? Ar kaip čia suprasti? Išsiplėsk.

  3. Ignas_Reft

   Ignas_Reft

   Šeip rytoj tik užsirakins :D

  4. Pooh_Mantuxs

   Pooh_Mantuxs

   Vakar buvo nustatytą 21:00 13 dienos. Nestebėjau tos temos.

 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Kacc3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui. [IP BAN]4. Įrodymai:
 9. Labanakt. Vengdami problemų niekada nebūsite tas, kuris jas įveikė (Ričardas Bachas)

 10. @Ryan_Colins Iš trumpo bendravimo gan charakteringas žmogus, malonus, pastabus. Norėčiau daugiau pažinti, iš pirmo įvaidžio stipriai patiko.
 11. Nocols Pamoka! Kaip Naudoti ; Kaip įsirašyti! ; Nepagailim like!

   

 12. Pirk Nezinomuiunban'ą :D

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. William_Wizard

   William_Wizard

   Kokia jis ten banned užpildė tai na, atrod jog lošia kažkoks randomas grynas. serverio klaidą kad pagetina ant pick up nu jo... 

  3. Lto_Kaplis
  4. Faras_Polas
×