Pooh_Mantuxs

Narys
 • Pranešimai

  149
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Pooh_Mantuxs

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1999.10.09

Serverio Informacija

 • Patirtis
  130000 XP
 • Pinigai
  Kyla
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Gyvenvietė
  Los Santos
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.194 profilio peržiūros
 1. Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Wayne_Dwayne 3. Jūsų kaltinimai: Pavaduotojų Nepriežiurą. Dėl gan mažo aktyvumo Direktoriaus, ko mano manymų neturėtų būti, pavaduotojai elgiasi patys sau, sprendžia kada tikrinti temas, kada atsakyti darbuotojams ar išvis jiems neatsakyti, šaunu, Trečia dieną bandau paprašyti pavaduotojo, kad jis išmestų darbuotoją, kadangi turiu įrodymus kaip jis neteisėtai elgiasi, kadangi teisėsaugos narys, savo komandos nariui papeikimo rašyti negali, todėl kreipiuosi į pavaduotoją asmenine žinute arba žaidime arba TeamSpeak3 Programoje, atsakymų nesulaukiau. Kreipdamasis į Direktorių asmenine žinute dėl papeikimo, jis tik peržiuri mano pranešimą, o atsakymo taip pat gauni nepavyko. Darbuotojo priimas ne per atranką. Darbuotojas buvo priimtas ką tik po direktoriaus paskirtų pareigų, darbuotojas teigia, kad jį priimė direktorius Wayne_Dwayne. IRODYMAS Aš, Pooh_Mantuxs, buvau priimtas paprašęs Direktoriaus, vieną dieną prieš pirmą atranką. [IRODYMAI, kad buvau priimtas ankščiau nei buvo atranka, dirbau jau 13:11 15 dienos. o pirmoji direktoriaus atranka turėjo vykti 09/15 Tarp 18-20 Valandos. IRODYMAI] Neaktyvumas. Jeigu darbuotojas per dieną turi praleisti mažiausiai dvi valandas serveryje, tai norėčiau gauti paaiškinimą, kaip SWAT direktorius Wayne_Dwayne, užimantis labai didelia pozicija serveryje, esantis didžiausos teisėsaugos įmonės direktoriumi galį serveryje per dieną praleisti "Kaip šiandien 26MINUTES" arba valanda, nesekiant dviejų, paklausus pavaduotojų, kur direktorius gauname atsakymą, jis dirbą, todėl nėra aktyvus. Tai atsiprašau, jei jis dirbą ir neturi laiko būti SWAT direktoriumi, tai manau, kad žmogus pildydamas neatsižvelgė į savo kriterijus, koks tikslas jam sedėti, jeigu jis negali būti aktyvus ir prižiurėti komandos bei savo pavaduotojų. Įrodymai paprasti yra tai, pasižiurėkite į Forumą, visas temas prižiūri pavaduotojai ir pasižiurėkite į Vartotojų valdymo panele, Artūras galės tikrai pasižiurėti Wayne_Dwayne aktyvumą, man atrodo jis turi šitą teisę matyti. http://vvp.lmg.lt/zaidejas/wayne_dwayne Išmesto darbuotojo priimimas į darbą per kitą atranką. Kaip matome TEMOJE, darbuotojas buvo išmetas, o šiandien 2017.09.22 per atranką buvo priimtas, kiek žinau darbuotojas negali būti priimtas praėjus dieną išmetimo. Išmestas iš darbo, dėl papeikimo Išmestas iš darbo, dėl to, kad parašiau papeikimą Direktoriui, kodėl rašau tai direktoriui? Nes Direktorius atsakingas už savo pavaduotojų veiklą, jis juos išsirinko. 4. Vaizdinė medžiaga: Darbuotojo priimas ne per atranką. [IRODYMAI, kad buvau priimtas ankščiau nei buvo atranka, dirbau jau 13:11 15 dienos. o pirmoji direktoriaus atranka turėjo vykti 09/15 Tarp 18-20 Valandos. IRODYMAI] Artūras kiek žinau tikrai gali patikrinti logus, jei manimi netikite, patikrinkit. Išmestas iš darbo, dėl papeikimo Išmesto darbuotojo priimimas į darbą per kitą atranką.
 2. Sveikas, "NON-RP" gavai už šokimą per kalną, pats matysi pradžioje. O šaudymas už šaudymą "/VT1" miestelyje. Nerašykit man papeikimų bandydami pakenkti, įrodymus aš visada turiu.
 3. Sveikas, galėjai bent jau neviešai rašyti savo bendradarbiui papeikimą, kaip sakomą tai labai žemas lygis. Pateiksiu vaizdo įraša, bei parašysiu kas kaip įvyko, kad Direktorius/Pavaduotojai suprastu. Ketindamas uždėti įtarimą už Viešą ginklų demonstracija, bei Šaudyma į Civilius/Pareigunus, uždėjau žaidėjui netyčia ne tą įtarima, kaip sakomą visi klystam. "Turto niokojimas". Žaidėjui daviau baudą, bei sumokėjau jo pinigus jam atgal į rankas "12500LT". Uždėjau naują įtarima, teisingą ir pasodinau žaidėją į belange. Jei reikės galiu pateikti pilną vaizdo įrašą. Norėčiau, kad papeikimas būtų ištikrintas Direktoriaus. Įrodymai [Vaizdiniai]
 4. Anketa norint paklausti: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pooh_Mantuxs 2. Kuriam valdžios atstovui klausimas skirtas?: Karolis_Ganjababy [Pavaduotojui.] 3. Jūsų klausimas?: Sveiki, mano manymų vis dėl to stebit savo įmonės darbuotojus, norėčiau ilgesnės nuomonės apie mano darbą jūsų įmonėje, man idomi kritika, bei kaip visiem aisku, taip pat ir liaupsai.
 5. Sveikas, atsakau į šį papeikimą, kitą kartą nesielk taip ir nebus taip blogai. Įrodymai (Vaizdiniai):
 6. Sveikas, atsakau į šį papeikimą, kitą kartą nesielk taip ir nebus taip blogai. Įrodymai (Vaizdiniai):
 7. Dėl to nes tu paminėjai mano vardą, todėl aš ir į šitą temą atsakiau. Niekas čia nesimazina.
 8. Sveiki, jeigu tu pirkai slieką už 46 milijonus, tai yra tik tavo vieno problemos. Cituoju Emigracijų prižiurėtojo atmestą praeitą temą. Atmesta. Įrodymuose matosi kaip jums pasiūlo sliekų ir kaip nusipirkote. Nėra parodyta, jog chatą išjunk, greičiau sutik ir t.t
 9. @Rokas_Swaggg - Labas, gerai nepažystu, matęs porą kartų, malonu būtų artimiau susipažinti!
 10. Laba diena! Gražios dienos visiems!

  1. Kevin_Sanchez

   Kevin_Sanchez

   Labas. Tau taip pat!

  2. Liepsna_Fire

   Liepsna_Fire

   Labas ir tau :)

 11. Sveiki dar kartą. Pasireikšiu biškį daugiau. Taigi ačiū už antrą vietą @Max_Tosha. Man tai išties taip pat didelis pasiekimas serveryje, antrą kartą antra vieta, bet tai tik padidina mano šansus ateityje. Pora sakinių buvot neteisus. Tas "PD", kad aš niekados jo nepaliksiu, aš šnekėjau tuo metu apie tai, kad kur aš esu, ten ir būnų, nelakstau kažkur bereikalo, mėgstu vieną vietą, taip norėjau jums pasakyti, kad esu stabilus žaidėjas. Taip pat norėjau jums pasakyti apie tą jūsų įvardinta "Tiesa pastebima, kad atsakyti į klausimus pradėjai nuo ypač toli.". Taip, jūs sakote tiesą. Esu tiesą sakant toks žmogus, aš labai gilaus mastymo, aš plėtojų, ką matau, nes negebu pasakyti tai porą sakinių. Visi mes kaip sakoma skirtingi, bet jūsų darbas mus mokinti, dėl toliau. Malonu malonu malonu ir gerą, esu antroje vietoje vieno geriausio darbo serveryje į direktoriaus post'ą? Pažadu, tai nebuvo mano lužis, aš toliau stengsiuosi, kad mano vardas būtų minimas, stengsiuosi ir niekada nenuleisiu rankų, lipsiu karjeros laiptais. Ačiū dar kartą. @Wayne_Dwayne - Linkiu tau visokeriopos sekmės. Tikiuosi mane į savo įmone priimsi! Jei jau pasirižai būti tokiame post'e, prašau nenuvilk mūsų, užaugink tą gražia teisėsauga, kad tavimi galėtų didžiuotis. Tikiu tavim ir nuoširdžiai linkiu sekmės, direktoriau! Sekmės darbuose ir greičiau atkūrk pusiausvyrą serveryje! Judinam būlkas, darom tvarką!
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Frederick_Barton3. Peikimo priežastis: Blogas KICK.4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Frederick_Barton3. Peikimo priežastis: Blogas KICK.4. Vaizdinė medžiaga:
 14. Pildykite į Policijos Departamento Direktoriaus šiltą fotelį! Lauksime naujienų!

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Pooh_Mantuxs

   Pooh_Mantuxs

   Nesuprantu aš tavęs. Kadangi esu dirbęs PD/FBI, noriu greičiau, kad atstatytų pusiausvyrą serveryje, kaip žinoma anketa užsirakins šiandien 21:00, kad priminiau žaidėjam, tai aš jau "niurkt"? Ar kaip čia suprasti? Išsiplėsk.

  3. Ignas_Reft

   Ignas_Reft

   Šeip rytoj tik užsirakins :D

  4. Pooh_Mantuxs

   Pooh_Mantuxs

   Vakar buvo nustatytą 21:00 13 dienos. Nestebėjau tos temos.