Jump to content

Pooh_Mantuxs

Narys
 • Pranešimai

  153
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Pooh_Mantuxs

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 1999.10.09

Serverio Informacija

 • Patirtis
  130000 XP
 • Pinigai
  Kyla
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Gyvenvietė
  Los Santos
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.391 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pooh_Mantuxs2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo - Relog kai esi sugautas teisėsaugos. Užtildymo - Daugiau nei penkios žinutės vienu metu. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Pijus_Quaatro4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 3. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 4. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 5. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 6. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 7. Peikiu Street_Eagle

  Žmogau, kaip tu gali spręsti pagal kažką, ką tu atsimeni? Eini į VVP http://vvp.lmg.lt/zaidejas/Pooh_Mantuxs ir isitikini aš gaujini ar kas, turi būti nubaustas, nes vadovaujiesi saves.
 8. Peikiu Street_Eagle

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pooh_Mantuxs2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Street_Eagle3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Jailina, kai turiu 10 STAR. FREESTAR4. Įrodymai: Video Foto
 9. Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Wayne_Dwayne 3. Jūsų kaltinimai: Pavaduotojų Nepriežiurą. Dėl gan mažo aktyvumo Direktoriaus, ko mano manymų neturėtų būti, pavaduotojai elgiasi patys sau, sprendžia kada tikrinti temas, kada atsakyti darbuotojams ar išvis jiems neatsakyti, šaunu, Trečia dieną bandau paprašyti pavaduotojo, kad jis išmestų darbuotoją, kadangi turiu įrodymus kaip jis neteisėtai elgiasi, kadangi teisėsaugos narys, savo komandos nariui papeikimo rašyti negali, todėl kreipiuosi į pavaduotoją asmenine žinute arba žaidime arba TeamSpeak3 Programoje, atsakymų nesulaukiau. Kreipdamasis į Direktorių asmenine žinute dėl papeikimo, jis tik peržiuri mano pranešimą, o atsakymo taip pat gauni nepavyko. Darbuotojo priimas ne per atranką. Darbuotojas buvo priimtas ką tik po direktoriaus paskirtų pareigų, darbuotojas teigia, kad jį priimė direktorius Wayne_Dwayne. IRODYMAS Aš, Pooh_Mantuxs, buvau priimtas paprašęs Direktoriaus, vieną dieną prieš pirmą atranką. [IRODYMAI, kad buvau priimtas ankščiau nei buvo atranka, dirbau jau 13:11 15 dienos. o pirmoji direktoriaus atranka turėjo vykti 09/15 Tarp 18-20 Valandos. IRODYMAI] Neaktyvumas. Jeigu darbuotojas per dieną turi praleisti mažiausiai dvi valandas serveryje, tai norėčiau gauti paaiškinimą, kaip SWAT direktorius Wayne_Dwayne, užimantis labai didelia pozicija serveryje, esantis didžiausos teisėsaugos įmonės direktoriumi galį serveryje per dieną praleisti "Kaip šiandien 26MINUTES" arba valanda, nesekiant dviejų, paklausus pavaduotojų, kur direktorius gauname atsakymą, jis dirbą, todėl nėra aktyvus. Tai atsiprašau, jei jis dirbą ir neturi laiko būti SWAT direktoriumi, tai manau, kad žmogus pildydamas neatsižvelgė į savo kriterijus, koks tikslas jam sedėti, jeigu jis negali būti aktyvus ir prižiurėti komandos bei savo pavaduotojų. Įrodymai paprasti yra tai, pasižiurėkite į Forumą, visas temas prižiūri pavaduotojai ir pasižiurėkite į Vartotojų valdymo panele, Artūras galės tikrai pasižiurėti Wayne_Dwayne aktyvumą, man atrodo jis turi šitą teisę matyti. http://vvp.lmg.lt/zaidejas/wayne_dwayne Irodymai Išmesto darbuotojo priimimas į darbą per kitą atranką. Kaip matome TEMOJE, darbuotojas buvo išmetas, o šiandien 2017.09.22 per atranką buvo priimtas, kiek žinau darbuotojas negali būti priimtas praėjus dieną išmetimo. Išmestas iš darbo, dėl papeikimo Išmestas iš darbo, dėl to, kad parašiau papeikimą Direktoriui, kodėl rašau tai direktoriui? Nes Direktorius atsakingas už savo pavaduotojų veiklą, jis juos išsirinko. 4. Vaizdinė medžiaga: Darbuotojo priimas ne per atranką. [IRODYMAI, kad buvau priimtas ankščiau nei buvo atranka, dirbau jau 13:11 15 dienos. o pirmoji direktoriaus atranka turėjo vykti 09/15 Tarp 18-20 Valandos. IRODYMAI] Artūras kiek žinau tikrai gali patikrinti logus, jei manimi netikite, patikrinkit. Išmestas iš darbo, dėl papeikimo Išmesto darbuotojo priimimas į darbą per kitą atranką.
 10. Peikiu Pooh_Mantuxs

  Sveikas, "NON-RP" gavai už šokimą per kalną, pats matysi pradžioje. O šaudymas už šaudymą "/VT1" miestelyje. Nerašykit man papeikimų bandydami pakenkti, įrodymus aš visada turiu.
 11. Peikiu Pooh_Mantuxs

  Sveikas, galėjai bent jau neviešai rašyti savo bendradarbiui papeikimą, kaip sakomą tai labai žemas lygis. Pateiksiu vaizdo įraša, bei parašysiu kas kaip įvyko, kad Direktorius/Pavaduotojai suprastu. Ketindamas uždėti įtarimą už Viešą ginklų demonstracija, bei Šaudyma į Civilius/Pareigunus, uždėjau žaidėjui netyčia ne tą įtarima, kaip sakomą visi klystam. "Turto niokojimas". Žaidėjui daviau baudą, bei sumokėjau jo pinigus jam atgal į rankas "12500LT". Uždėjau naują įtarima, teisingą ir pasodinau žaidėją į belange. Jei reikės galiu pateikti pilną vaizdo įrašą. Norėčiau, kad papeikimas būtų ištikrintas Direktoriaus. Įrodymai [Vaizdiniai]
 12. Peikiu Pooh_Mantuxs

  Sveikas, atsakau į šį papeikimą, kitą kartą nesielk taip ir nebus taip blogai. Įrodymai (Vaizdiniai):
 13. Peikiu Pooh_Mantuxs

  Sveikas, atsakau į šį papeikimą, kitą kartą nesielk taip ir nebus taip blogai. Įrodymai (Vaizdiniai):
×