Jump to content

Pooh_Mantuxs

Narys
 • Pranešimai

  153
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Pooh_Mantuxs

 • Rangas
  Forumietis
 • Gimtadienis 1999.10.09

Serverio Informacija

 • Patirtis
  130000 XP
 • Pinigai
  Kyla
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Gyvenvietė
  Los Santos
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.545 profilio peržiūros
 1. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pooh_Mantuxs2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Įkalinimo - Relog kai esi sugautas teisėsaugos. Užtildymo - Daugiau nei penkios žinutės vienu metu. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Pijus_Quaatro4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 3. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 4. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 5. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 6. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pijus_Quattro3. Peikimo priežastis: Free Jail ; Free Mute ; Free Kick ; Blogas atsakymas į /padmins. ;4. Vaizdinė medžiaga: Free Jail Free Mute Free Kick Blogas atsakymas į /padmins. Mano manymų žaidėjas turėtų gauti Admin draudimą, jo metai manau nėra adekvatūs tokiam statusui serveryje, gali pakenkti ne tik man.
 7. Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Wayne_Dwayne 3. Jūsų kaltinimai: Pavaduotojų Nepriežiurą. Dėl gan mažo aktyvumo Direktoriaus, ko mano manymų neturėtų būti, pavaduotojai elgiasi patys sau, sprendžia kada tikrinti temas, kada atsakyti darbuotojams ar išvis jiems neatsakyti, šaunu, Trečia dieną bandau paprašyti pavaduotojo, kad jis išmestų darbuotoją, kadangi turiu įrodymus kaip jis neteisėtai elgiasi, kadangi teisėsaugos narys, savo komandos nariui papeikimo rašyti negali, todėl kreipiuosi į pavaduotoją asmenine žinute arba žaidime arba TeamSpeak3 Programoje, atsakymų nesulaukiau. Kreipdamasis į Direktorių asmenine žinute dėl papeikimo, jis tik peržiuri mano pranešimą, o atsakymo taip pat gauni nepavyko. Darbuotojo priimas ne per atranką. Darbuotojas buvo priimtas ką tik po direktoriaus paskirtų pareigų, darbuotojas teigia, kad jį priimė direktorius Wayne_Dwayne. IRODYMAS Aš, Pooh_Mantuxs, buvau priimtas paprašęs Direktoriaus, vieną dieną prieš pirmą atranką. [IRODYMAI, kad buvau priimtas ankščiau nei buvo atranka, dirbau jau 13:11 15 dienos. o pirmoji direktoriaus atranka turėjo vykti 09/15 Tarp 18-20 Valandos. IRODYMAI] Neaktyvumas. Jeigu darbuotojas per dieną turi praleisti mažiausiai dvi valandas serveryje, tai norėčiau gauti paaiškinimą, kaip SWAT direktorius Wayne_Dwayne, užimantis labai didelia pozicija serveryje, esantis didžiausos teisėsaugos įmonės direktoriumi galį serveryje per dieną praleisti "Kaip šiandien 26MINUTES" arba valanda, nesekiant dviejų, paklausus pavaduotojų, kur direktorius gauname atsakymą, jis dirbą, todėl nėra aktyvus. Tai atsiprašau, jei jis dirbą ir neturi laiko būti SWAT direktoriumi, tai manau, kad žmogus pildydamas neatsižvelgė į savo kriterijus, koks tikslas jam sedėti, jeigu jis negali būti aktyvus ir prižiurėti komandos bei savo pavaduotojų. Įrodymai paprasti yra tai, pasižiurėkite į Forumą, visas temas prižiūri pavaduotojai ir pasižiurėkite į Vartotojų valdymo panele, Artūras galės tikrai pasižiurėti Wayne_Dwayne aktyvumą, man atrodo jis turi šitą teisę matyti. http://vvp.lmg.lt/zaidejas/wayne_dwayne Irodymai Išmesto darbuotojo priimimas į darbą per kitą atranką. Kaip matome TEMOJE, darbuotojas buvo išmetas, o šiandien 2017.09.22 per atranką buvo priimtas, kiek žinau darbuotojas negali būti priimtas praėjus dieną išmetimo. Išmestas iš darbo, dėl papeikimo Išmestas iš darbo, dėl to, kad parašiau papeikimą Direktoriui, kodėl rašau tai direktoriui? Nes Direktorius atsakingas už savo pavaduotojų veiklą, jis juos išsirinko. 4. Vaizdinė medžiaga: Darbuotojo priimas ne per atranką. [IRODYMAI, kad buvau priimtas ankščiau nei buvo atranka, dirbau jau 13:11 15 dienos. o pirmoji direktoriaus atranka turėjo vykti 09/15 Tarp 18-20 Valandos. IRODYMAI] Artūras kiek žinau tikrai gali patikrinti logus, jei manimi netikite, patikrinkit. Išmestas iš darbo, dėl papeikimo Išmesto darbuotojo priimimas į darbą per kitą atranką.
 8. Sukčius Danielius_Bratucha

  Dėl to nes tu paminėjai mano vardą, todėl aš ir į šitą temą atsakiau. Niekas čia nesimazina.
 9. Sukčius Danielius_Bratucha

  Sveiki, jeigu tu pirkai slieką už 46 milijonus, tai yra tik tavo vieno problemos. Cituoju Emigracijų prižiurėtojo atmestą praeitą temą. Atmesta. Įrodymuose matosi kaip jums pasiūlo sliekų ir kaip nusipirkote. Nėra parodyta, jog chatą išjunk, greičiau sutik ir t.t
 10. @Rokas_Swaggg - Labas, gerai nepažystu, matęs porą kartų, malonu būtų artimiau susipažinti!
 11. Laba diena! Gražios dienos visiems!

 12. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveiki dar kartą. Pasireikšiu biškį daugiau. Taigi ačiū už antrą vietą @Max_Tosha. Man tai išties taip pat didelis pasiekimas serveryje, antrą kartą antra vieta, bet tai tik padidina mano šansus ateityje. Pora sakinių buvot neteisus. Tas "PD", kad aš niekados jo nepaliksiu, aš šnekėjau tuo metu apie tai, kad kur aš esu, ten ir būnų, nelakstau kažkur bereikalo, mėgstu vieną vietą, taip norėjau jums pasakyti, kad esu stabilus žaidėjas. Taip pat norėjau jums pasakyti apie tą jūsų įvardinta "Tiesa pastebima, kad atsakyti į klausimus pradėjai nuo ypač toli.". Taip, jūs sakote tiesą. Esu tiesą sakant toks žmogus, aš labai gilaus mastymo, aš plėtojų, ką matau, nes negebu pasakyti tai porą sakinių. Visi mes kaip sakoma skirtingi, bet jūsų darbas mus mokinti, dėl toliau. Malonu malonu malonu ir gerą, esu antroje vietoje vieno geriausio darbo serveryje į direktoriaus post'ą? Pažadu, tai nebuvo mano lužis, aš toliau stengsiuosi, kad mano vardas būtų minimas, stengsiuosi ir niekada nenuleisiu rankų, lipsiu karjeros laiptais. Ačiū dar kartą. @Wayne_Dwayne - Linkiu tau visokeriopos sekmės. Tikiuosi mane į savo įmone priimsi! Jei jau pasirižai būti tokiame post'e, prašau nenuvilk mūsų, užaugink tą gražia teisėsauga, kad tavimi galėtų didžiuotis. Tikiu tavim ir nuoširdžiai linkiu sekmės, direktoriau! Sekmės darbuose ir greičiau atkūrk pusiausvyrą serveryje! Judinam būlkas, darom tvarką!
×