Jump to content

Agressa_Ltu

Narys
 • Pranešimai

  72
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Agressa_Ltu

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis Balandis 28

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Tauragė

Paskutiniai lankytojai

391 profilio peržiūros
 1. LMG.LT Party Bus

  ANKETOS ŠABLONAS DALINANTIS VAIZDO ĮRAŠU: Jūsų (Vardas_Pavardė): Agressa_Ltu Ar šis vaizdo įrašas Jūsų: Teip Vaizdo įrašas: Papildomi komentarai(nebūtina): Buvo linksma ir malonu
 2. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Agressa_Ltu2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Nickas_Uzimtas3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas savo labui4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Agressa_Ltu 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Real_Grinch 3. Peikimo priežastis: Begimas su /vt 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Agressa_Ltu 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): event/atrankos trugdymas 4. Įrodymai:
 5. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Agressa_Ltu2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @ Lauris_Hud3. Peikimo priežastis: free ban4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 6. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Agressa_Ltu 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Haris_Ramanis 3. Peikimo priežastis: Negražiai kalba apie serverį vip chate 4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Peikiu Jusius_Mike

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Agressa_Ltu 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @ Jusius_Mike 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Surakino ir paliko, sako tuoj grįšiu bet taip ir negrįžo. Taip pat padarė ir keliems bendradarbiams. 4. Įrodymai:
 8. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Agressa_Ltu2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Cheat_Test3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas4. Vaizdinė medžiaga: Atleiskit prisidirbau su filmavimo programa ir gavosi ne fullscreen. Video nera edit'intas ar karpytas, tiesiog iš praeito filmavimo pamiršau atstatyt ekrano išmatavimus.
 9. Peikiu Agressa_Ltu

  Atsiprasau man labai lagino, nieko negalejau padaryt, tiesiog spaudziau gaza ir tiek, o bendradarbis kuris manes lauke vaziavo leciau.
 10. Peikiu Agressa_Ltu

  Mes kalbejom apie masina kuria as norejau pirkt. Tu sakai unjail ir parduosi... Cia kad su admin spalva tai jau unjailinu...
 11. Peikiu Agressa_Ltu

  Noriu ir boominu, nes buvai surakintas ir y tave nejo saudyt, nes buvai pasijunges cytus. (Boominta su vip komanda)
 12. Peikiu Agressa_Ltu

  Noriu ir boominu, nes buvai surakintas ir y tave nejo saudyt, nes buvai pasijunges cytus.
 13. Mielas bendradarbi, va tau irodymai kad unjailinu bendradarbi oziuk
 14. Peikiu Agressa_Ltu

  Čia buvo pakartotinas skelbimas tiems, kurie nepasidarė screenshotų rangams keltis.
×