Wayne_Dwayne

Narys
 • Pranešimai

  295
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Wayne_Dwayne paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 18

Wayne_Dwayne turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Wayne_Dwayne

 • Rangas
  R.I.P.
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.812 profilio peržiūros
 1. Oj atsiprašau matyt per klaidą surakinau, labai atsiprašau tavęs, daugiau taip nepasikartos.
 2. Kokia dar išpirka aš tau turiu mokėti ? O dėl surakinimo, tai kbindas sugrybo norėjau padėti kliuti, per klaidą surakinau tavę.
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wayne_Dwayne 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: PD/FBI Direktorius 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Ka gi sunku palikti šias pareigas, bet kadangi darosi tokie dalykai kaip čyteriai ir tiesiog šio metu serveris yra apmiręs, kaip sakant tikrai nekažka nėra noro draskytis dėl žaidimo ir pyktis su visais ir taip daug kas nenori manęs šiame poste, tai va bus jiem progą, Didelis ačiū Karolis_Ganjababy ir Tony_Greyn už suteikta šancą. Ačiū Pavaduotojams Miss_Dion,Wtf_Nope, Julius_Liaudis, Rock_Zapaski, Domce_Mobce dėkui už jūsų indelį ir pagalbą. Dėkui dar tiems, kurie mane palaikę ir buvo su manim kartu. Gal dar pamatysite mane gal ne, visiems sėkmės. Hugy_Pacanas Ir Ignas_Front laikykit kardana ir parodyk nusikalstamom, jog teisėsaugą zjbs, kaip sakant laikykit frontą 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 34 dienos.
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wayne_Dwayne 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mix_Bak 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wayne_Dwayne 2. Jūsų atstovaujamas darbas: PD/FBI 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Domce_Mobce 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Kadangi rasti patikimą asmenį yra gan sunku, o šį žmogų pažįstų ir pasitikiu jo visiškai ir jis tikrai padės man su firmą. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip
 6. Nu tas tiesa, jog turetu mokėti, bet kadangi maciau, jog jiem nesisekė, tai tiesiog atejau padeti tik kliutys dėjau jūsų net nešaudžiau, ir taip kaip sakant išlyginau abiejų pusiu pranašuma, nu supraskit ir juos kad ten realiai vien apsauga ir te buvo aš ne toks jau žmogus, kuris sakytu ai vienodai šviečia aš komanda perenku lai jie sukasi kaip nori.
 7. Oba nusipirk medalį už tokį žigdarbį, suprask tai, kad S.W.A.T. valdžios nebuvo on darbuotojai nelabai moka dėti kliutis, o Apsauga negali jų dėti, tai atėjau padėti ir be to aš jūsų nešaudžiau tai nematau už ką čia turėčiau būti nubaustas ? Už tai kad padėjau Apsaugai ir Swatam kliutys dėdamas. Tu pagalvok kaip jiem atsigrobti be kliūčių, jauskit ribas gerai.
 8. Atsiprašau už nesklandumus per tiek papeikimų kartais skubedamas ne taip parašai, tad pasitaisau, kad šis darbuotojas bus pašalintas iš firmos.
 9. Pavaduotojas mano paliepimu išmete tave. Tu buvai išmestas, kadangi gauvau daug nusiskundimų iš kitų direktorių.
 10. Tau tai matau patinka rašyti papeikimus, kaip ir prieš tai sakiau man pasibugino bandicamas įrodymų neturiu pildžiau unbana, darom mes visi klaidas, atsiprašau už nesklandumus.
 11. Pildžiau unbana už jį bet, kadangi tokių dalykų nepildau tai bolgai užpildžiau, tai kaip ten rašiau ir čia parašysiu pastoviai kiek baninu mano banned visi patvirtinti buna tik nežinau kas šį karta buvo, jog supuliavo bandicamas ir įrodymų neturiu, tai pasakysiu tiek, jog visiem gyvenimas padaro išdaigą, ir nieko čia jau nepadarysi. Ir atsiprašau už nesklandumus.
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wayne_Dwayne 2. Per klaidą užblokuotojo žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gta_Fresh 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas savo labui 4. Užblokavimo aplinkybės: Nežinau, kode, bet tik užbaninęs nuėjau pažiūrėti video jo neradau deja bet ''ss'' irgi neturiu, matyt Bandicam supuliavo. 5. Įrodymai:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wayne_Dwayne 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Wtf_Nah 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 14. Sveikas kada bus analize i PD?

 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wayne_Dwayne 2. Jūsų atstovaujamas darbas: PD/FBI 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rock_Zapaski 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Kadangi reikia man pagalbinko šio momentų, ir taip neblogas darbuotojas buvo ir kilo man akyse, va is po atostogų grįžo, tai manau pavarys gerai, sėkmės jam. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip