Jump to content

Mantas_Tuborg

Narys
 • Pranešimai

  4.350
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  13

Mantas_Tuborg paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 30 2019

Mantas_Tuborg turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mantas_Tuborg

 • Rangas
  "Atėjau, Pamačiau, Nugalėjau"

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

51.262 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Tuborg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividas_Song3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 2. Visi, tai visi savo nuomonę ir man reikėtu čia išreikšti. Neigiamas žvelgiu į Gedas_Afigenas ir Edward_Harrell. Gedas, žmogus kuris į komandą nežinau jau kelintą kartą ateiną, bei žinoma kaip ir visada nieko neveikia prisijunge kartais ir tiesiog nieko nebando organizuoti, ar daryti, kad gaujos atsigautu, ar, kad bent jau jų būtų, aktyvumas tragiškas, neužtenka ateiti tik į TS3, reikia ir prisijunkti į servą ir ten veikti kažką, o dabar tiesiog yra GP kuris nieko neveikia turi Mėlyna spalva forume ir viskas, o pačio darbo progreso nesimato. Edwa, kaip asmenybės, tai žiauriai šaunus, su juo pagalbėti, pajuokauti visada yra labai smagu, turi ir tų smegenų, bet dar iki dabar nesuprantu ką tu veiki DPP pareiguose? Seni čia tikrai ne tavo arkliukas, pacituosiu Tosha biški "Jai jau Harrell'is DPP tai jau galime suprasti kokia serverio padėtis." Seni tu ten GFX'us žiauriai achūjienus darai, ten tavo vieta tai tiksliai, bet DPP tikrai ne tau, analizės tragiškos, suprantu, kad jūs sakot niekas neskaito, ar kažkas panašaus, bet koks skirtumas skaito, ar nea, manau, kad kiekvienas kandidatas norėtu žinoti plačiau viska apie savo kandidatavimą, savo klaidas, kur reikia pasitempti ir t.t. Tik seni nesusireikšmink, čia mano nuomonė tokia. Teigiamai vertintu visus likusius komandos narius, IV Gasolis, gaunant serve turbūt daugiausiai negatyvo iš visų, bet jo darbo aš nematau, pvz kaip Lauriss, matau, kad padeda naujokams, atsako ir į /padmins, o Gazolis, tai chill, okey pabanina tų čytu viskas okey, bet aš manau, kad IV viena iš pagrindinių darbų naujokai, nes be naujokų, tai tikrai tas servas greitai nusiris į dar didesnę duobę. Inferno - Žmogus kurį tikrai noriu išskirti kaip asmenybę, trečias kartas kai eina DP pareigas ir kaip visada šauniai tvarkosi, nes ten ir yra tavo vieta. Žinau, kad su Harrell'iu družokai esat ir t.t bet tau būtų žymiai geriau su kokiu kitu pagalbininku. Tokia mano nuomone, išskyriau kelis žmonęs ir viskas. bet kokiu atvėju, jai žmonės yra komandoj, tai jie kažkiek padeda projektui.
 3. Mechanikai - Neaktyvumas/Palikimas

  Anketa, pildant neaktyvumą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Mantas_Tuborg2. Dėl kokių priežasčių būsit neaktyvus?: Tepalus reikia pasikeisti tačkiai.3. Kuriam laiko tarpui būsit neaktyvus ( Dienos nuo - iki ) : Šiandienai.
 4. [KONKURSAS] LAIMĖK HATA BEI PRIEDU GAUK MAŠINĄ!

  ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Tuborg2. Kodėl norite laimėti ir ką darysite jeigu laimėsite? : Na jai laimėsiu, tai manau, kad su draugais eisim patūsinti į namuką, bei galbūt padarysiu tūsa visam serveriui ir kas ateis, tai gaus nuo manęs premijų, kad paįvairinti tą serverio rūtina.3. Ar paspaudėt "patinka" ant šio pranešimo?: Taip.
 5. Mechanikai|Aktyvumo sistema

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Tuborg 2. Kelintą šios savaitės dieną pildote ir '' ar '' praleidote 4 valandas?: 05-25 praleidau. 3. Įrodymai (/info, pageidautina imgur.com, arba part.lt): https://imgur.com/a/rzmptlW
 6. Mechanikai|Aktyvumo sistema

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas_Tuborg 2. Kelintą šios savaitės dieną pildote ir '' ar '' praleidote 4 valandas?: 2020-05-24, praleidau. 3. Įrodymai (/info, pageidautina imgur.com, arba part.lt): https://imgur.com/a/caBJJ3s
 7. Mechanikai|Atranka į mechanikų firmą!

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ,žaidime?: Mantas_Tuborg 2. Jūsų turimas EXP(Patirties taškų kiekis)?: 12k 3. Jūsų amžius realybėje?: 22 Metai. 4. Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mantas_Tuborg 5. Jūsų aktyvumas, žaidime bei forume, per diena?: 2-4 valandos. 6. Kodėl, būtent pildote į Mechanikus, o ne į kokius, taksi ar medikus?: Kolkas mechanikai yra man traukianti firmą. 7. Ar esate jau dirbe šitame darbe, jei taip,tai koks buvo direktorius ir kaip jums,sekėsi?: Žinomą, bet ne su šituo ACC. 8. Kuo šis darbas, išsiskiria iš kitos neutralios srities?: Vienintelis darbas kuris remontuoja automobilius. 9. Ar peržiūrėjote mūsų firmos, bendra Darbo Informacija?: Taip. 10. Ar turite TeamSpeak programa bei veikiantį mikrafona?: Taip. 11. Kokia jūsų nuomonė, apie dabartinė mechanikų valdžia ar turite kokių priekaištų?: Kolkas nuomonės neturiu. Sąvokos: /r - Racija. /isspirt - Išspire žaidėja iš mašinos. NUM 6 - Prikabina mašiną. TowTruck - Mech transportas. Mechanikas - Darbuotojas Pavaduotojas - Direktoriaus pagalbininkas. Lukas_Nolasco - Drk Prižiūrėtojas - Darbo prižiūrėtojai kurie prižiūri firmą, kai nėra valdžios NUM 4 - Atidaro vartus. Gynyba - Apsiginimas nuo kitų. /bend - Darbuotojų skaičius. Papildomi klausimai (Į klausimus atsakyti tik TAIP/NE) 1. Esate tarp antro rango ar galima pasiimti laisvadienį?: NE 2. Ar tai tiesa kad mechanikai gali daryt NON - RP?: TAIP 3. Ar galima mechanikams be priežasties šaudytis?: NE 4. Ar galima įžeidinėti/keikti klientus?: NE 5. Ar mechanikai gali surakinti ?: NE
 8. Konkursas iš 1.000.000 EUR!

  A N K E T O S Š A B L O N A S I. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Tuborg II. Ką ketinate daryti su laimėtu prizu?: Norėčiau pagaliau isigyti verslą, bet vis truksta pinigų, šitas milijonas tikrai man pagelbėtu.
 9. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Tuborg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zero_Matitas3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų išnaudojimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Tuborg2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zero_Matitas3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų išnaudojimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Sveiki.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Mode_Full
  3. Minde_Saker

   Minde_Saker

   Privet kentas!

  4. Viirta_Duona

   Viirta_Duona

   ziaurus biciukas pridave brangiausia sultana i serva ir cia atejo zaist xD

 12. Kitokie pasikalbėjimai | registracija

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Masia_Mantas Jūsų pasiekimai serveryje?: 9x Direktorius, 20x Pavaduotojas, Unban priž, TeamSpeak 3 Moderatorius. Ar turėsite laiko pokalbiui kurio trukmė bus iki 30 minučių?: Žinoma.
×