Jump to content

Justas_Xattas

Narys
 • Pranešimai

  134
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Justas_Xattas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.09.24

Serverio Informacija

 • Patirtis
  250k
 • Pinigai
  4000000
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Tadyso Fūriokas
 • Gyvenvietė
  Fūristų ofisas
 • Tr. Priemonė
  Fūra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

677 profilio peržiūros
 1. Fūristai | Neaktyvumas/Palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Xatas Dėl kokių priežaščių palikote darbą: Motyvacijos čia turėjau labai daug, bet visgi rutina, bei visa kita, daro savo. Taip pat palieku Vyr. Veiklų prižiūrėtojo pareigas, labai dėkoju visiems, kurie prisidėjo prie mano tobulėjimo, dalyvavo mano vedamuose veiklose. Labai ačiū Karo_Wanted, kuris mane priėme šiltai būdamas Vyr. Prižiūrėtoju, suteikė šansą turėti kažką daugiau. Coldui, už griežtumą, ir paauklėjimus, O Tadysui ačiū, už viską, ką įdėjo į dabartinius fūriokus, labai gaila rašyt visą šitą, bet reikia kažko naujo. Norėčiau, kad mano pareigas periimtu žmogus, kuris jų tikrai nusipelnęs - Gustas_Drift. Kiek laiko dirbote mūsų firmoje: 1 mėnuo 2 dienos. Jūsų paskutinis palinkėjimas: Drąsiai galiu teigti, kad mano dabartiniai ir geriausi autoritetai : Karo_Wanted, Andrius_Coldandfire, Tadys_Kent, Karoli, imk dyriką, aš dar grįšiu. AČIŪ VISIEMS
 2. Ieškau soundų.

  Labai ačiū Vegeneriui, radau savo norimą modifikaciją. Gerbiamas Ernestai, galite rakinti temą.
 3. Ieškau soundų.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Soundų.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): - 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Meskit sau patinkančius, ir paaiškinkit kaip įsirašyt.
 4. Ieškau modifikacijos.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Road mod2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Būtent tokios, ir noriu, kad paaiškintumėt kaip įsirašyt. Ačiū.
 5. Ieškau effectų

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Effectų, meskit tokius, kuriuos patys naudojat, ar jums tiesiog patinka.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): - 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ačiū iš anksto.
 6. Ieškau modifikacijų

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Efektų, soundų, ir t.t Kuo daugiau ištraukit iš šito vidoso. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 7. Ieškau modifikaciju.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: ištraukit kuo daugiau modifikacijų iš šito video.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): ačiū.
 8. Giriu Justas_Xatas

  Ačiū Tau, šis pagyrimas man reiškia labai daug, stengiuos kuo kokybiškiau atlikti savo darbą, ir labai smagu, kad kažkas tai pastebi.
 9. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Justas_Xatas2. Užblokavimo priežastis: Fly hack3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Stovėjau prie pat Buginto vandens, ant smėlio, dariau darbo eventą, neturėjau blogų keslų, net neįkritom į vandenį ,bet gavom baną. Bendradarbis visiškai nieko blogo prieš mane neturi.4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): https://imgur.com/a/MtW2r
 10. Giriu Karo_Wanted

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Justas_Xatas 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Karoo_Wanted 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Čia atėjas pildyt tokios anketos, rašant pavadinimą jau išoksta mano norimas pavadinimas - Giriu Karo_Wanted. Šiam žmogui galėčiau rašyti ir rašyti pagyrimus, nes matau, ant kiek stengiasi, ir kiek nori siekti kažko aukščiau, sekmės jam, labai geras bendradarbis, pagelbeja bėdoje, bei t.t 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: 2 nd pav incoming
 11. Prisistatau Karolis_Pnv

  Žinosiu, kas per velnias ten PD sėdi Malonu, kad sukūrei savo prisistatymą, sekmės žaidime ir gyvenime
 12. Ieškau modifikacijos

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Kur pakeičia šrifta, tikslaus pavadinimo nežinau.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): https://imgur.com/a/YEZzz3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): ačiū iš anksto.
 13. Fūristai | Neaktyvumas/Palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Justas_Xatas Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus: Banas nuo sistemos, o Gregas neaktyvume. Kiek laiko būsite neaktyvus: Kol atbanins.
 14. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Justas_Xatas2. Užblokavimo priežastis: SpeedHack3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Buvau su dviračiu, šaudžiau į apsauginį, tą pačią sekundę kai apsaugini nušoviau su Micro-Uzi, skridau, bei gavau bana.4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): https://imgur.com/a/jDvPu
×