Jump to content

Justas_Xattas

Narys
 • Pranešimai

  134
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Justas_Xattas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.09.24

Serverio Informacija

 • Patirtis
  250k
 • Pinigai
  4000000
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Tadyso Fūriokas
 • Gyvenvietė
  Fūristų ofisas
 • Tr. Priemonė
  Fūra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

757 profilio peržiūros
 1. Ieškau soundų.

  Labai ačiū Vegeneriui, radau savo norimą modifikaciją. Gerbiamas Ernestai, galite rakinti temą.
 2. Ieškau soundų.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Soundų.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): - 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Meskit sau patinkančius, ir paaiškinkit kaip įsirašyt.
 3. Ieškau modifikacijos.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Road mod2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Būtent tokios, ir noriu, kad paaiškintumėt kaip įsirašyt. Ačiū.
 4. Ieškau effectų

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Effectų, meskit tokius, kuriuos patys naudojat, ar jums tiesiog patinka.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): - 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ačiū iš anksto.
 5. Ieškau modifikacijų

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Efektų, soundų, ir t.t Kuo daugiau ištraukit iš šito vidoso. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 6. Ieškau modifikaciju.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: ištraukit kuo daugiau modifikacijų iš šito video.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): ačiū.
 7. Prisistatau Karolis_Pnv

  Žinosiu, kas per velnias ten PD sėdi Malonu, kad sukūrei savo prisistatymą, sekmės žaidime ir gyvenime
 8. Ieškau modifikacijos

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Kur pakeičia šrifta, tikslaus pavadinimo nežinau.2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): https://imgur.com/a/YEZzz3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): ačiū iš anksto.
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Justas_Xatas 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Street_Eagle 3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas. Žmogus paklausė ar man eina kelt fotkes į "imgur". Pasakiau,kad taip, žaidėjas paprašė, kad jį "pafotkinčiau". Nenustebau,kad ant everesto, visą šį prikolą žinau, krenta, ir teamspeake rėkia : sutik sutik. 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Ieškau ginklų modifikacijos.

  1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Gunų modo, ne atskirai, visą packą. 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): - 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Iš anksto ačiū.
 11. Pristatau Gilius_Giedrius

  Sveikas, Giliau. Gerai tave pažįstu, esi geras žmogus. Sekmės žaidime bei gyvenime!
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Justas_Xatas2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Andrius_Coldandfire3. Pagyrimo aplinkybės: Labai geras bei šaunus žmogus, pagirtinai atlieka savo darbą, vis tobulina firmos vardą, bei puikiai tvarkosi su darbuotojais4. Vaizdinė medžiaga: -
 13. Prisistatau Minde_Boss

  Sveikas,Mindaugai. Smagu tave matyti. Sekmės žaidime bei gyvenime.
×