Gax_Gax

Moderatorius
 • Pranešimai

  5.293
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Gax_Gax paskutinį kartą laimėjo Balandis 24

Gax_Gax turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Gax_Gax

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

28.135 profilio peržiūros
 1. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Joker_Coke (iki 2017.10.26)
 2. Dėkoju už tvarkingai pravestą renginį. Tikiuosi, kad sekantį kartą laimėtojai bus viešai paskalbti temoje.
 3. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Dangiss_Nikee (iki 2017.10.25)
 4. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Deivis_Splash (iki 2017.10.16)
 5. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Impressible_Paulius (iki 2017.10.20)
 6. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Benas_Dievas (iki 2017.10.20)
 7. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Karolis_Pnv (iki 2017.10.14)
 8. Norint surengti kažkokį konkursą forume, jums privaloma gauti leidimą iš šios skilties moderatoriaus ir tik gavus leidimą, kurti temą šioje skiltyje. Anketos šablonas norint užregistruoti konkursą: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Jūsų konkurso pavadinimas?: Kiek laiko jums reikės rengiant šį konkursą?: Ar jums bus reikalinga pagalba rengiant šį konkursą?: Konkurso komisija (Darbų vertintojai ir pnš.): Konkurso prizas (Pateikti nuotrauką):
 9. „Filmukai“ - Forumo skiltis, kurioje kuriamas naujas turinys gali būti susijęs tiek su "GTA San Andreas" žaidimu, tiek su realybėje įvykusiais nutikimais, vaizdo įrašais, dainų klipais ir kita. Skiltyje galiojančios taisyklės: »»» Temos turinys turi būti susijęs tik su vaizdo, muzikos įrašais ir kitais filmukais. »»» Temos turinys turi būti informatyvus, atitikti temos pavadinimą. »»» Temos turinyje turi būti panaudota vaizdinė medžiaga (kurioje nebūtų SA-MP projektų ar kitų žaidimų reklamos). »»» Temos turinys kuriamas pagal žemiau pateiktą anketos šabloną arba laisva forma atsakant į nurodytus klausimus. »»» Temos turinys gali būti laikinai išskiriamas tik tuo atveju, jeigu vaizdo įrašas buvo kūrtas Jūsų pačių ir yra susijęs su LMG.lt projektu, o turinys populiarus. »»» Temos turinyje vaizdo įrašai privalo būti pateikti (įkelti) iš youtube puslapio. »»» Temos turinys gali būti užrakinamas, jeigu jis 30 dienų būna neaktyvus. »»» Temos pranešimai turi būti susiję su tema. »»» Temos pranešimais galima vertinti vaizdo, muzikos įrašą ar filmuką, tačiau būtinai argumentuojant savo nuomonę („gražus, nes buvo...“; „10/10, bet...“ panašiai ir kita). »»» Temos pranešimai negali būti parašyti 3 iš eilės ar masiškai teršiant skiltį. »»» Cituojant temos pranešimus būtinai pridėti savo komentarą. »»» Bendrosios Forumo taisyklės, www.lmg.lt/taisykles Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Ar vaizdo įrašas yra Jūsų?: 3. Apie ką yra Jūsų sukurtas vaizdo įrašas?: 4. Vaizdo įrašas: Skiltyje galiojančios bausmės: »»» Forumo nario įspėjimai. »»» Forumo nario IP adreso užblokavimas. »»» Forumo turinio užrakinimas arba šalinimas.
 10. Smooth-Camera leidimai: Naudotis Smooth-Camera programa galėsi naudotis tik tada kaip gausite leidimą užpildę anketa šioje temoje kaip komentarą (būtina palaukti kol jūsų anketa bus patvirtinta). Trumpa informacija: »»» Leidimo galite prašyti ne ilgiau kaip 7 dienų tarpsni. »»» Privalote laikytis jums paskirto leidimo laiko. »»» Jei serveryje būsite užblokuotas, jūs drąsiai galite pateikti savo leidimo įrodymus. »»» Naudodami Smooth-Camera, privalote informuoti serverio žaidėjus. »»» Draudžiama piktnaudžiauti Smooth-Camera programa. »»» Smooth-Camera programos leidimą galite gauti tik šioje temoje ir tik tada kaip jūsų užpildyta anketa bus patvirtinta. »»» Skilties moderatoriaus (Gax_Gax) gali pareikalauti parodyti ką padarėte per tas dienas kai turėjote leidimą. (Video/nuotraukos). Jeigu to paprašius nepadarysite gausite Juodąjį sąrašą. Anketa norint gauti leidimą naudotis „Smooth-Camera“: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kokiems tikslams naudosite Smooth-Cam: Kokiam tarpsniui norite gauti leidimą: Juodasis sąrašas: Į šį sąrašą bus įtraukti žaidėjai, kurie piktnaudžiavo ar nesilaikė taisyklių naudodami „Smooth-Camera“ 1. - 2. - 3. - 4. - 5. - Iš šio juodojo sąrašo būsite pašalinami tik po 2 mėnesių (60 dienų). Smooth-Camera leidimą turintys asmenys: Benas_Dievas (iki 2017.10.20) Impressible_Paulius (iki 2017.10.20) Dangiss_Nikee (iki 2017.10.25) Joker_Coke (iki 2017.10.26) Turi kažkokių klausimų, kyla neaiškumų? Susisiek su šios skilties moderatoriais.
 11. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Saltedas_Serve 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 12. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax2. Užblokuotojo slapyvardis: Tavo_Velnias 3. Užblokavimo priežastis: Voice changer naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 13. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax2. Užblokuotojo slapyvardis: Zero_Moro 3. Užblokavimo priežastis: Žaidėjų įžeidinėjimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 14. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax2. Užblokuotojo slapyvardis: Eltonas_Borovojus 3. Užblokavimo priežastis: Keiksmažodžiai.4. Vaizdinė medžiaga:
 15. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax2. Užblokuotojo slapyvardis: Evo_Evenox 3. Užblokavimo priežastis: Keiksmažodžiai.4. Vaizdinė medžiaga: