Gax_Gax

Moderatorius
 • Pranešimai

  4.560
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Gax_Gax paskutinį kartą laimėjo Balandis 24

Gax_Gax turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Gax_Gax

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

19.874 profilio peržiūros
 1. Darbelyje reikia tobulinti labai daug ką, pradedant nuo fono, baigiant ties tekstu. Visiškai netinkantis tas raudonas „plėmas“ ant background, su tekstu galima būtų pažaist, parinkti gražesnį šriftą ir pnš. Komentarų netrinsiu, tačiau temą rakinu dėl bereikalingai užvestų diskusijų, nesusijusių su temos turiniu. »»» 10 dienų neaktyvi tema rakinama. Taip pat gali būti taikomos išimtys, priklauso nuo skilties moderatoriaus.
 2. Pirmas rungtynes su Spurs kai žaidė Warriors žiūrėjau visas, praktiškai pusę nakties nemiegojau. Taip, tikrai Spurs geriau sekėsi, iki tol, kol Leonardas nepatyrė traumos (dar tiksliai prisimenu aplinkybes, mesdamas atsilošęs tritaškį taip stipriai nykstelėjo kulkšnį, kad net skaudu žiūrėt buvo), aišku gaila. Tačiau buvo žaidžiamos ne vienerios rungtynės, kuriose savo pranašumą įrodė Golden State Warriors žaidėjai. Atvirai aš sergu už Golden State Warriors, ne pirmi metai, mano mėgstamiausia komanda yra būtent ši. Net nuo tada, kai nebuvo pačiose NBA „padangėse“, smagu stebėti komandos tobulėjimą. Gero žaidimo ir susižaidimo tikiuosi tarp visos komandos žaidėjų, tačiau labiausiai Stephen Curry nenuspėjamų ir kurioziškų tritašių, bei prasiveržomų, tiesiog akiai malonu bežiūrint metimą. Lai nugali geriausi! #GoldenStateWinThatShitAgain Ačiū už komentarus, laukiame kitų nuomonių!
 3. Sudalyvaukite apklausoje „2017 NBA Finals“! Nuoroda į temą: 

   

 4. 1. Jūsų klausimas?: Kokios nuomonės apie NBA finalą, išsidėsčiusias pozicijas, finalininkus, na ir galiausiai, kas jūsų nuomone turėtų laimėti šią kovą? Komentaruose argumentuokite savo pasirinkimą. O galbūt turite savo komandą, kuri nežais finale? Išsakykite kas ji, kodėl ji jūsų mėgstamiausia ir veskite diskusijas! Cleveland Cavaliers ar Golden State Warriors2. Apklausos terminas: 7 dienos.3. Apklausos tikslai: Kada bus žaidžiamos finalų rungtynės? Series Tracker GAME 1 CLE at GSW 6/01 9:00 PM ET ABC GAME 2 CLE at GSW 6/04 8:00 PM ET ABC GAME 3 GSW at CLE 6/07 9:00 PM ET ABC GAME 4 GSW at CLE 6/09 9:00 PM ET ABC GAME 5 CLE at GSW 6/12 If Needed ABC GAME 6 GSW at CLE 6/15 If Needed ABC GAME 7 CLE at GSW 6/18 If Needed ABC
 5. Žinoma, kad angliškos. Nežinau ar aš čia toks vienintelis, tačiau mane labiausiai veža tokia muzika, pagal kurią galima šokt, tiesiog sėdint net nejauti, kad kruta pečiai, pats toks judi vietoj sėdėdamas prie kompo, man tokia muzika yra viskas. Bet kartais tas muzikinis skonis priklauso tiesiog nuo nuotaikos. Šiandien tokią radau, užkabino, tai pasidalinsiu.
 6. Tai nėra serverio klaida. Tai tiesiog rašybos klaida, kadangi keitėsi valiuta, o tekstas paliktas tas pats. Administracija apie šį paliktą tekstą žino.
 7. Darbeliai gražūs. Tavo stilių žinau, labiausiai patiko antras darbelis. Užkabintum ant U nosinę ir galima laisvai užsidėti. Pirmam ten tas tekstas nelabai žiūrisi. Mielu noru pasižiūrėčiau į tavo kurtus TAG'us. Šaunu, kad dalinatės savo grafikos darbais su LMG žaidėjais. »»» 10 dienų neaktyvi tema rakinama. Taip pat gali būti taikomos išimtys, priklauso nuo skilties moderatoriaus.
 8. Priimta. Būsite išlaisvintas iš kalėjimo.
 9. Priimta. Būsite išlaisvintas iš kalėjimo.
 10. Šioje skiltyje pildomos anketos tik išlaisvinimui ir tik atitildymui. Jeigu gaunate papeikimą ant jūsų administratoriaus statuso. Šiuos įrodymus prašoma pateikti gauto papeikimo temoje.
 11. »»» Talpinant grafikos darbą kurtą su „Photoshop“ ar kita programa, reikalaujama prie temos pavadinimo prirašyti [Grafika]. To neparašius taisyklių pažeidimo nėra, tačiau be jokio perspėjimo jūsų temos pavadinimas bus redaguotas ir prie jo bus prirašyta [Grafika], tai nepadarys jokio poveikio jūsų temos turiniui, tai tiesiog tvarkos reikalavimas, kad forumą naršantis narys iškart matytų, kad temoje patalpintas grafikos darbas.

 12. Atmesta. Nebūsite išlaisvintas iš kalėjimo. Trūksta įrodymų.
 13. Priimta. Būsite išlaisvintas iš kalėjimo.
 14. Priimta. Būsite išlaisvintas iš kalėjimo.
 15. Priimta. Būsite išlaisvintas iš kalėjimo.