Jump to content

Gax_Gax

Moderatorius
 • Pranešimai

  5.400
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Gax_Gax paskutinį kartą laimėjo Balandis 24

Gax_Gax turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Gax_Gax

 • Rangas
  Now tell me: how did all my dreams turn to nightmares?

Serverio Informacija

 • Pinigai
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Gyvenvietė
  Liberty City
 • Tr. Priemonė
  Turismo

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

32.178 profilio peržiūros
 1. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Kenny_Silver (iki 2017.12.18)
 2. [Grafikos parduotuvė] „Two Hearts“

  Grafikos parduotuvėlė uždaroma už neaktyvumą. Temos autoriui panorėjus ir paprašius, ji bus atrakinta ir darbai bus tęsiami. Tema rakinama.
 3. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Neddy_None (iki 2017.12.20)
 4. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Gedas_Afigenas (iki 2017.12.20) Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Victor_Kongston (iki 2017.12.20)
 5. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Justas_Bankas (iki 2017.12.19)
 6. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Airidas_End (iki 2017.12.17)
 7. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Varkas_Navickiks (iki 2017.12.17)
 8. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Kiaule_Papis (iki 2017.12.11)
 9. [Grafika] Kalėdinis parašas?

  Žmogau, nesidaryk gėdos keldamas ne savo darbus. Sekantį kartą trinsiu temą net neįspėjęs. Šį kartą palieku, kad kiti forumo nariai galėtų apkalbėti ir pamatyti, kaip negražiai elgiesi. Tema rakinama. Tikras šio darbelio autorius yra @Daumantukas_Focus. Daugiau jo senų darbų skirtų LMG projektui galite pamatyti čia:
 10. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Domas_Superinis (iki 2017.12.13)
 11. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax2. Užblokuotojo slapyvardis: XXX.com 3. Užblokavimo priežastis: Blogas V_P.4. Vaizdinė medžiaga:
 12. [!] Avatarų tema

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): -3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 13. Leidimas naudotis Smooth-Camera suteiktas. Po šio laikotarpio turiu teisę paprašyti parodyti ką nuveikėte naudodamiesi šia programa. Jeigu per tą laiką nebūsite nieko nufilmavę/nufotografavę, daugiau leidimas nebus suteiktas ir būsite įrašytas į juodąjį sąrašą, iš kurio pašalintas būsite tik po 2 mėn. (60 dienų). Renatas_Bmw (iki 2017.12.08)
 14. Unjail Kuriaga_Fox

  Vartotojas Kuriaga_Fox jau yra laisvėje.
 15. Vartotojas Zygis_Budrys jau yra laisvėje ir nėra užtildytas.
×