Jump to content

Gax_Gax

Narys
 • Pranešimai

  6.304
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Viskas, kas paskelbta nario Gax_Gax

 1. edgy pavadinimas

  Labai teisingai pasakyta, tačiau žaidėjai privalėjo keisti savo žaidimą, kad darytų jį kuo įdomesnį. Aišku po tiek laiko, jau baigiant mokyklą suprantu, kad tas laikas galėjo būti praleistas kažkur kitur, darant kažką produktyvaus ir naudingo. Tačiau nesigailiu, kad apsilankiau čia. Dar iki šiol palaikau ryšius su kai kuriais čia sutiktais žmonėmis. Geriausi LMG metai praeityje, o kas žino - galbūt ateityje LMG dar kartą startuos su nauja komanda ir naujais tikslais. Nors tobulėjant technologijoms ir besikuriant naujiems žaidimams, San Andreas retam teikia tokį malonumą, kokį galėjo pasiūlyti prieš 4-6 metus. Galiausiai kažkada ši SA-MP serija mirs, o ateities kartos džiaugsis naujais multiplayer tipo žaidimais.
 2. Blembačkis, kaip lapai sukrito. Tik 7 komandos nariai liko? Ar čia kažkoks anti-velykinis judėjimas ar tik dabar susiprotėjo, kad žopa totali?

  image.png.2aab12fb371e94bae5d4d8dffca336e8.png

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Marius_Corallo

   Marius_Corallo

   Tik dabar susiprotėjo

  3. William_Wizard

   William_Wizard

   Greitai nebeliks ir tu 7, pasiliks tik ištikimiausi tokie kai griffis ir gustis xD

  4. Erikas__Mlg
 3. malachius pisheu, pasilieku vakarui šitą skaitaliuką, papildydamas ten kažkur įterpk kokią žymę nuo kur tęsinys prasideda
 4. Jeigu turėtum galimybę pakeisti vieną dalyką iš savo legendinio direktoriavimo ištikimiausiai radijos firmai (kurio galbūt gailiesi, kad nepadarei, o gal, kad padarei), koks tas dalykas būtų? Seni, vis tiek visi žinom, kad buvai geriausias radijos direktorius. (Čia šiaip radau kompe ką tik xd).

  Xx7mJbC.png

  1. Por_Talll

   Por_Talll

   Nzn kaip tu, bet tuo laiku, kai buvau visiskas naujokas ir nezinojau kas jis toks yra, bet tada buvo mano laimingiausia diena.

  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   palikęs drk anksčiau. 

 5. Balsavimas dėl ekonomikos

  Dėl visų pinigų restartavimo nesutiks daugelis, nors mano nuomone tai tikrai sukeltų norą dirbti, žvejoti ar kitaip bandyti užsidirbti. Tie pinigų dalinimai nieko nepakeis, tiesiog sumažins visus jau esamus pinigus, procentaliai visi turės tiek pat, kiek turi dabar. Į visą situaciją žvelgiama ne iš tos pusės. Jeigu visuose darbuose su pakvietimu gaunamas uždarbis būtų maždaug vienodas (na, sulig didesnio xp kiekio reikalaujančiame darbe užmokestis žinoma būtų didesnis), žvejyba ar grybų rinkimas ar kiti būdai taip pat būtų pakoreguoti (uždarbio atžvilgiu), tuomet galima būtų restartuoti visus pinigus ir taip skatinti žaidėjus vėl dirbti, užsidirbti. Ir automatiškai pagerėtų visa serverio infrastruktūra. Žmonės neveiktų to, ko nereikia. Darbai ar kitos serveryje integruotos veiklos būtų aktyviai išnaudojamos bandant užsidirbti pinigų. (Juk daugeliui kuo didesnio pinigų kiekio gavimas ir yra dalis viso žaidimo esmės, kaip ir kiekvienoje gyvenime sferoje). (Pasižiūrėjus į serverio taksistų uždarbį išvis juokinga darosi). O dabar nei iš šio, nei iš to mažinti ar atimti visus pinigus iš žaidėjų nėra jokios prasmės. Na, o jeigu sprendimą reikėtų priimti čia ir dabar? Restartuokit, šalinkit purvinus pinigus, kurių pribuginta daugiau, negu reikia.
 6. Ponas, girdėjau liaudis turi nusiskundimų jūsų darbu. Ar numatomos permainos? Leiskite žmonėms mėgautis žaidimu. Beje, Žalgiris po antrojo kėlinio prapisa 29-40.

 7. 4 mlrd. į bažnyčią sukišau. Gal išaugs @Duff_Berr trobos vertė?

  1. Duff_Berr

   Duff_Berr

   įdomiai nuskambėjo :)

 8. Maladėc Gustelio, reikia įvest disciplinos biške prieš karinę tarnybą vyriokams ba paskui pumpuos tuos atsispaudakus visa kuopa dėl ne vietoj ir ne laiku numesto „ha ha“ emoji.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Por_Tal___

   Por_Tal___

   @Jack_Menco Jo nera ka veikti man, xujnes rasyneju ant geriausiu savo forumo acc, kad banus gaut. Gera logika.

  3. Jack_Menco

   Jack_Menco

   Nu tai ir *MYLIULMG* iš čia 

 9. Va taip va

  Iš albumo Gaxo galerija

 10. Nesimato

  Iš albumo Gaxo galerija

 11. Korupsije

  Iš albumo Gaxo galerija

×