Jump to content

Mantas_Verone

Narys
 • Pranešimai

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Mantas_Verone

 • Rangas
  ♥ Fūristas ♥
 • Gimtadienis 1999.05.01

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.972 profilio peržiūros
 1. kas mokat gerai gfxint ir galit padėt, ateikit i furistu apklausu kanala ir poke.

 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Mantas_Verone 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: Arnoldis_Arnoldis | Fūristų pavaudotojas. 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Nes jis yra labai maladec žmogelis, žinau jį ilgą laiką, ir visur kur jis ten ir aš, nes jis gavęs aukštesnias pareigas nei kiti, niekada neiškelia savęs kaip kai kurie, kad ten va aš pavaduotojas jūs čia man nebelygis, nė karto tokių nesamonių iš jo negirdėjau / nepastebėjau, moka vadovaut, toks 18-likinis. Gerai ir geras veiklas veda, ypač šiandien, šią 2-jų valandų treniruotę, taip guuuud buvo, o dar premijos didžiulės šiandien, visada liksiu fūristu, kol tokie žmonės valdžioj.. Nu ir nuotraukėlė apie tave Arnoldi.
 3. Įdėja, dėl teismo salės

  Aš kaip ir už, bet ir prieš, nes tarkim grobimas. kazino. daug daug nusikaltėlių susirenka visi minimaliai po ~15-20star, nuvažiavus į teismo salę, vos per kelias minutes liktų be star, įdėja gera, tik manau per/kas didesnį laiko tarpą, tarkim, ateini parašai kokia komanda, ten ale prasideda svarstymas ir kas kokias 10min nusiema star. Bet šiaip UŽ.
 4. Sveikinu visus su naujaisiai metais, bei eurais! atšvęskit gerai, ko labiausiai nelaukiu tai rytojaus ryto..

  1. Hugy_Pacan

   Hugy_Pacan

   Ne tu vienas jo nelauki.

 5. Idėja visiems darbams su pakv.

  Na gal ir yra kituose projektuose /dzinute, kaip tu sakai, bet tai nereiškia kad yra uždrausta tai įgyvendinti ir mums, nes tai tikrai reikalingas dalykas, čia net neginčytinas klausimas, nenori ripint, tai nieks ir nesako, gali sukurt su kitokia komanda, ar dar kažką, bet šito dalyko tikrai reikia.
 6. Idėja visiems darbams su pakv.

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Verone 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Norėčiau pasiūlyti, kad direktorius galėtu su kažkokia komanda parašyti kokia žinute, pavyzdžiui teamspeak'o psw, ar tarkim ryt 20h labai svarbūs apmokymai visi būkit, ta žinutę matyt galėtų tik tam darbe dirbantys žmonės įvedę tam tikrą komandą, o komanda būtų tarkim /direktoriauszinutė ar tiesiog /dzinutė. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomumą : lengviau biški būtų tiek direktoriui tiek žaidėjui, visada prisijungus patikrini tą žinutę ir sužinai tarkim teamspeak'o naują passwordą, jei prisijungęs nesi, kad nereikėtų poke'int per TS ir klausinėt visų, na manau supratot esmę šios komandos.
 7. Baikerių/Teisėsaugu idėja.

  Už! manau būtų žymiai geresni, sąžiningesni ir įdomesni grobimai.
 8. Gyvybių hack

  1. Jūsų slapyvardis mūsų serveryje ( Vardas_Pavardė ) Mantas_Verone 2. Kokia tai klaida? ( išsamiai apibūdinkite ją ) žaidžiau su draugu sau, dm'inom biški, ir susišaudėm su kažkokiu žaidėju, ir po minutės gavau baną už tipo gyvybių hack, prisiekiu gyvybę, aš jo net akyse matęs nesu... 3. Vaizdinė medžiaga ( nuotrauka / vaizdo įrašas)
×