Jump to content

Logsc_Ltu

Narys
 • Pranešimai

  380
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Logsc_Ltu paskutinį kartą laimėjo Sausis 26 2015

Logsc_Ltu turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Logsc_Ltu

 • Rangas
  Gyvenimas Gražus
 • Gimtadienis 2001.02.19

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Nemaža.
 • Pinigai
  Seni.
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  S.W.A.T
 • Gyvenvietė
  LMG | VT 1 PGR. namas.
 • Tr. Priemonė
  NRG-500.

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Vilnius.

Paskutiniai lankytojai

6.267 profilio peržiūros
 1. PD/FBI | Rangų kėlimosi sistema

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Logsc_Ltu2. Kiek taškų turite gauti?: Baudos ir sugavimai - 11 balų. Dalyvavimai veiklose - 8 balai. Iš viso 19 balų.3. Kokiame range esate? Apsipratęs Pareigūnas4. Įrodymai (parašyti prie kiekvienos nuorodos už ką skiriami taškai): Baudos ir sugavimai - https://imgur.com/a/BPG19 Dalyvavimai veiklose - https://imgur.com/a/zrqPZ
 2. PD/FBI | Rangų kėlimosi sistema

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Logsc_Ltu2. Kiek taškų turite gauti?: Įtarimai - 4 balai. Dalyvavimai veiklose - 20 balų. Praleistas laikas - 6 balai. Nusikalstamos frakcijos sugavimai - 6 balai. Pakelta darbo patirtis - 2 balai. Baudos/sugavimai žmonių - 27. Iš viso - 65 balai į sistemą.3. Kokiame range esate? Apsipratęs Pareigūnas4. Įrodymai (parašyti prie kiekvienos nuorodos už ką skiriami taškai): Įtarimai (vienoje nuotraukoje ir 2 ) - https://imgur.com/a/9c5Dy Dalyvavimai veiklose - https://imgur.com/a/LwHU0 Sugautos nusikalstamos frakcijos - https://imgur.com/a/v6CN6 Pakelta darbo patirtis - https://imgur.com/a/KuLKC Baudos ir sugavimai - https://imgur.com/a/E18MO Praleistas laikas - https://imgur.com/a/1qB4h
 3. Peikiu Logsc_Ltu

  Tai, žinau, kad tai bugas. Tiesiog netyčia patikrinau 2 kartą. Taip ir gavosi. Tai pirma tokia mano klaida, iš kurios pasimokiau šį kartą. Beje, dar kart labai atsiprašau.. P.S. Taisyklėse nėra parašyta, kad draudžiama tikrinti 2 kartus, bei tu esi civilis.
 4. Peikiu Logsc_Ltu

  Visų pirma, kai tikrinau, žinau, kad buginasi tos promilės. Antrą kart patikrinau, vistiek tai rodė. Nereikėjo žolės rūkyti. Dėl 2 patikrinimo tikrai labai atsiprašau, jeigu ką, pas mane keybindas vietoj /ita buvo. Būčiau baudą suteikęs, bet 19 star turėjai.
 5. [Ieškau] Anti-Crasher'io

  Sveikas. Ačiū, jog daliniesi. Bet deja man neveikia, kai atsisiunčiau rašo, kad archyvas nežinomo formato arba sugadintas. Tai, nežinau kaip čia.. Sveikas. Dėkoju Tau, pabandysiu panaudoti.
 6. Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: CLEO Anti-Crasher 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): - 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ieškau gero Anti-Crasherio, nuo kurio tikrai necrash'intų. Ačiū.
 7. Peikiu Logsc_Ltu

  Sveikas. Tu buvai gaudomas, taipogi dar ir turėjai ginklus. Aš tau uždėjau įtarimą už viešą ginklų demonstraciją. Štai nuotrauka kaip tu naudojiesi ginklais, bei matosi kaip esi nusitaikęs: http://www.part.lt/perziura/bfcc6e78a86d07980d6fecd412fe81e1313.png
 8. Anketos šablonas norint nusiimti įspėjimą: Jūsų vardas_pavardė: Logsc_Ltu Už ką gavote įspėjimą?: Už per pavėluotą nuotrauką uždėjus įtarimą. Vėluota buvo 8min. Kai galima iki 2h. Įrodymai su įvygdytomis užduotimis: Vykdžiau pirmąją užduotį: Pakelta rida ant LSPD 300: https://imgur.com/a/47fA5 Paskirtos baudos ir nusikaltėlių sugavimai (manau užskaitysit baudas ir sugavimus viename): https://imgur.com/a/AdySY Baudos susimokėjimas už 2 įspėjimus 400k: https://imgur.com/a/4CtK0
 9. Peikiu Logsc_Ltu

  Aš net nedėjau tau įtarimo už tai, kad bėgai. Bet matos ft, kad eini toliau nuo manęs. Matosi tik NON-RP
 10. Peikiu Logsc_Ltu

  Taip, tai NON-RP, Kelių Eismo Taisyklių Pažeidimas. Nuotraukoje matosi, kad tu važiuoji ant žolės, bet nesi kelio ruože ir visiškai bandei bėgti ir kirsti visą žolės kelią iki važiavimo juostos.
 11. Peikiu Logsc_Ltu

  Sveikas, aš jau tave buvau sugavęs, tačiau pabėgai nuo manęs, tada uždėjau star po kelių min, kai radau tave. Netgi dabar tu buvai gaudomas. Štai foto, kaip darai NON-RP, bei bandei bėgti nuo manęs: http://www.part.lt/perziura/08751294b7838c416f957415d06f55bb719.png
 12. Neaktyvumas, palikimas, persikėlimas

  1. Vardas_Pavardė žaidime: Logsc_Ltu 2. Priežastys, kodėl paliekate firmą: Jau šiek tiek pabodo dirbti medikuose, noriu išbandyti ir kitus darbus. Išdirbau pilną mėnesį be dviejų dienų. 3. Firmos minusai. Kas Jūsų netenkino?: Tenkino veiklos ir firmos valdžia. Firmos minusai, galbūt, šiek tiek darbuotojų trūkumas.
 13. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Logsc_Ltu2. Jūsų užfiksuota nuotrauka: http://www.part.lt/perziura/3d29a6c7376abca8d7db338332fdb4db741.png http://www.part.lt/perziura/c982d41a623446474910a478b3c1c306460.png 3. Jūsų komentaras (nebūtina): Sveikinu visus su šventėmis! Taipogi, reikėjo pirmoje nuotraukoje pasinaudoti medikų sraigtasparniu. Linkėjimai visiems serverio žaidėjams bei medikams!
 14. Anketa norint gauti leidimą naudotis „Smooth-Camera“: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Logsc_Ltu Kokiems tikslams naudosite Smooth-Cam: Daryti nuotraukai (oms) Kokiam tarpsniui norite gauti leidimą: 2 dienom užtektinai.
×