Ignas_Front

Narys
 • Pranešimai

  941
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Ignas_Front paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 9

Ignas_Front turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Ignas_Front

 • Rangas
  TILILI
 • Gimtadienis 1999.10.10

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Gyvenvietė
  326

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.954 profilio peržiūros
 1. Sveikas, malonu ir man, dėkui, to pačio ir tau
 2. labas, malonu ir man, dėkui ir tau
 3. Zdarofa Marihuana, dėkui, sėkmės ir tau
 4. sveiki, dekui kad papaiset kazka prisistatyme, sekmes.
 5. ATSISTATYDINIMO ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Front 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: PD/FBI bosas 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Esu pasakęs labai rimtai, vienam žmogui, Toniui, jeigu jo nebebus, nebus ir manęs. Jeigu ir apsišoviau dėl jo palikimo (BENT DAVEI DIEDAS TAIP SUPRAST) tai nieko baisaus, esu serveryje žinomas kaip bbž kas, nurautas čj, ar ten kaip su bazarinat. Iš tikrūjų patyriau dahuja geru emociju, esu be galo patenkintas tai ką gavau, patyriau, didžiuojuosi savimi kad su Apsauga nuverčiau kalnus, o su PD/FBI gal dar tiek nespėjau nuveikti, jei ne deivio palikimas tai gal ir būčiau likęs, be galo ačiū tau bahuras kad davei pasireikšt, Ignas_Host - sėkmės tau bahuras su gaujom, kiek girdėjau didinai stafke istojai i kašio komandą, lenkiu galvą sėkmės sporte, Plaušinaitis - *Myliu LMG.lt* bahuras, piščiau jei sutikčiau, sėkmės tau, Benzas aka marius - sori seni kad taip išėjo, bet žinok, esi fainas bahuras, Janny_Pink - zdarova maže, nors ir pykomes ant galo, bet buvo viskas gerai seniau, esi faina merga, sėkmės tau ten direktoriu gaunat ir visa kita kavenskynas nu, Hugy_Pacukas ka bičas, palikai swatus, maladec bahuras, dėkui tau, Koala_Stonkevičius savas bičas, Auris_Xesto kinomanas, limpa filmai jam mano, tai bučkis, Jeff_Taylor osrs žaidėjas, savas bičas, patapai zjbs draugeliu, Arnoldis *Myliu LMG.lt* furose atsigaves bahuras, sėkmės vierhaturoi, Zaidejas_Rokevičiusmikimauzas sėkmės su koldunais mano, ziek neprigrybauk per daug grybas, Vycka_Rycka vilniaus portugalas, savas bičiunė, sėkmės tau bąhuras, Tony_GREYN - ASMUO IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS, AČIŪ TAU, BE GALO DĖKINGAS, ESI AHUĖNAS ŽMOGUS, Pooh_Mantuxs - kavenskas, savas bičas, Klekca nors ir nesusitikom po apsaugos, bet ką padarysi, maladiošas, Karka_Djddspintdedshit savas irgi chėbra, čia gal net 5 procentu nėra surašyta, bet žinokit, kad *Myliu LMG.lt* šaika, jūs buvot patys nuostabiausi, nespėjau surašyt visų, skubu išlėkt, paredaguosiu stobaliai, linkėjimai nuo fronto visiems, tau man, bučkis saulės, maladiošai, laikykit frontą ! ai beje saika, dangi nors ir rašei papeikimus negražei broli darai, neišėjo nuvesrti bet va pats palikau, tikiuosi pasikeisi nors ir kokia krisa bebutum ,bet davai pacukas, tikiuosi išaugsi davai chėbra, čia buvo aka koldunu direktorius, ir PD/FBI firmos bosas FRONTAS, DĖKUI VISIEMS ! 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: APSAUGOS KOLDŪNŲ POSTE 90 DIENŲ 3 MĖN, PD/FBI NUO DVIM ANTRO RUGPJŪČIO RODOS. MYLIU MYLIU SPUST, PRIE ŠIRDELĖS GLUSTT
 6. ANKETOS ŠABLONAS, KAI PILDOTE ATSIBLOKAVIMĄ UŽ KITĄ ŽAIDĖJĄ: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Front 2. Per klaidą užblokuotojo žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Martynas_Kind 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Užblokavimo aplinkybės: Visa situacija, čytino žmogus su nicku Martynas_Klintonas, ir tiesiog užbaninau ne tą žmogų, asmuo neturi jokių pretenzijų. 5. Įrodymai:
 7. @ignas_Front prasivalyk žinučių gaviklį! Neina išsiūsti žinutės.

 8. Sveikas Ren, malonu ir man, dėkui ir tau
 9. PAVADUOTOJO NUŠALINIMO ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Front 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs 3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Nes susirinko daug įspėjimų, pažeidė tvarką, ir gavau pasiūlymą iš aukščiau atsisakyti šio žmogaus. 4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: ~5 dienos
 10. Sveiki visi, dėkui kad parašėt kažką mano prisistatyme.
 11. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Front2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Miki_Mauzas3. Užblokavimo priežastis: Bandymas papirkti direktorių.4. Vaizdinė medžiaga:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Front2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantvis_Asd3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Įrodymai:
 13. PAVADUOTOJO PASKYRIMO ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Front 2. Jūsų atstovaujamas darbas: PD/FBI 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pooh_Mantuxs 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šaunus žmogus, draugiškas, gali vadovauti, ir taip maladec. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip.
 14. Šiandien 21:00 numatoma atranka į PD/FBI firmą !