Jump to content

Klecka_Yolo

SWAT Direktorius
 • Pranešimai

  1.764
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Klecka_Yolo paskutinį kartą laimėjo Birželis 12

Klecka_Yolo turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Klecka_Yolo

 • Rangas
  Siekiantis geriausiojo!
 • Gimtadienis Liepa 28

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Namas

Paskutiniai lankytojai

14.024 profilio peržiūros
 1. Tikrai nesiruošiau analizėje parašyti kažką įspūdingo. Ne tie laikai, kad būtų vertinamos ir analizės.

  Jeigu kažkam nepatinka tiesiog galite apeiti. :) PYYYS

   

 2. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo 2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT direktorius 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):žmogų?: @Matas__Kurk 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Taigi šis darbuotojas turintis smarvės, tikrai pasiryžęs kariauti su nusikalstama. + Laimėjo pavaduotojo rinkimus. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip visiškai, saugosiu globosiu ir rūpinsiuos.
 3. Analizė į S.W.A.T. pavaduotojo kėdę!!! Taigi pildančiųjų nebuvo ganėtinai daug, tačiau analizė ne pati geriausia kokia pats įsivaizdavau, kad bus, bet čia ne analizėje esmė, o įneštame darbe iš kandidatų pusės. Taigi su šia gaida prameskime aky tarp dviejų rimtesnių kandidatų. Artas_Neswarbu – Vienas iš pirmų ir aktyvesnių kandidatų. Tai yra vienas pliusas kuris man patinka. Turi savo žodį, esi bendraujantis ir komunikabilus su kitais darbuotojais. Aktyvumas tavo tikrai geras. Dirbi jau pas mus beveik jau mėnesį. Pats kaip ir sakei turi daug motyvacijos ir tikrai ganėtinai daug patirties bagažo teisėsaugos srityje kas man ir patiko labiausiai. Dar vienas dalykas, jog žinau tavo bendravimą su kitais asmenimis, tikrai esi palaikantis pokalbį ir iš pačio nuomonė tikrai gera apie tave, tiek ir iš mano pavaduotojos Monika_Maser. O ir kaip pats rašei anketoje, jog dėl žaidimo keisti nieko nepradėsi, o tiesiog bus toks pats aktyvumas, koks ir buvo ir tai tikrai geras sprendimas, nors kaip žinome serveryje žaidžia nelabai daug žaidėjų, bet kaip anketoje pateikei, jog žinai kaip sudominti žaidėjus ir juos patraukti į šią firmą, tai dar vienas pliusas tau. Tačiau yra trukdžių kurie nesuteiki tau užimti šių pareigų. Matas_Kurk – Tave pažįstu jau nuo senai yra tekę dirbti su tavimi ne vienoje firmoje ir tikrai labai gerai susibendravome, tu kandidatas ne dėl to, jog draugelis, bet tiesiog matau tavo ryžtą ir norą tapti kažkuo rimtesniu, negu tik paprastu darbuotoju. Nors gal ir nesenai įsidarbinęs, tačiau tikrai, kad ir ne vienas pasakytų, jog esi tikrai kruopštus ir tikrai rimtas vaikėzas. Gal tu ir pildai su tuštoku bagažu, tačiau viskam ateina pirmas kartas. Tikrai esi tas kuriam galima būtu patikėt firmą. Ir dar šaunus dalykas kaip ir kito kandidato Arto buvo pasakyta, jog nebusi išskirtinis ir nebandysi išsiskirt kažkuo. Tavyje patinka tai, jog sakai tai kas šauna į galvą ir tiesiai šviesiai, neprisigalvoji ir anketoje neišsipleti taip, jog po visko nereiktų gailėtis man direktoriui ir kitiems SWAT nariams. Ir to eigoje, norėčiau vis dėlto pasveikinti ir tikėkimės nenuvilsi ir parodysiu, ką iš tikro gali. Kiti dalyviai šioje atrankoje į SWAT pavaduotojo postą turi galimybę susisiekti su manimi per 24val ir sužinoti nepatikimo priežastis.
 4. SWAT - Neaktyvumas/Palikimas

  Dėkui kad pranešei, sėkmės tau. Sėmės tau. Dėkui kad buvai su mumis. Dėkui tau žulikai, nieko paskraidysim dar po vt 1 su sraigtu kokiu pravesiu.
 5. Peikiu Luksis_Flux

  Papeikimas atmestas. Jum starų dėjo Luk_Sis.
 6. Peikiu Mepas_Nrg

  Papeikimas atmestas. pateikti įrodymai.
 7. Peikiu Deivis_Zamasu

  Papeikimas atmestas. Darbuotojas nebedirba swat firmoje.
 8. Peikiu MIndaugas_Zohan

  Papeikimas atmestas. Blogai žinote.
 9. Peikiu MIndaugas_Zohan

  Papeikimas atmestas. Blogai žinote.
 10. Peikiu Drago_Menas

  Šis žaidėjas, ne swat naryt.
 11. peikiu Drago_Menas

  Šis žaidėjas, ne swat naryt.
 12. SWAT - Klausimai valdžiai

  Labas. Taigi del pavaduotoju, tai pavaduotojai reikalingi, kadangi kiekvienas žmogus atranda savam gyvenime problemu, darbu per kuriuos turi išvykti ir neturi galimybės prisesti prie žaidimo. Tad turi but atsakingi žmones kurie prižiūrėtų tvarką žaidime. O dėl temų, ačiui kad priminei, bus sutvarkyta jau rytoj.
 13. Peikiu Matas_Kurk

  Papeikimas atmestas
 14. Giriu Vodka_Pajibat

  Na ir stebini. Šaunuolis ir dar karta šaunuolis
 15. Giriu Artas_Neswarbu

  Faina jog giriate musu darbuotoja
×