Jump to content

Klecka_Yolo

Narys
 • Pranešimai

  1.875
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Viskas, kas paskelbta nario Klecka_Yolo

 1. Ka galvot čia pasiekt visi?

 2. minus vienas siauliu ,, princas "

  Mirt susiruošei? Tai kuriose kapinese čia šiauliuose tu gulėsi?
 3. [Konkursas] Laimėk biznį 100/min serveryje! #1

  AnketaJūsų vardas pavardė žaidime: Klecka_YoloKą ketinate daryti su bizniu?: Biznis yra biznis. Ta ir darysiu, bizni.
 4. Dalyvauk ir laimėk „Hustler“ automobilį! TAISYKLĖS Būtina paspausti „PATINKA“ mygtuką (kitaip nedalyvausite konkurse). Užpildyti žemiau esančią anketą. Laikytis bendrųjų forumo ir šio konkurso taisyklių. ANKETA Jūsų V_P žaidime?: Ką veiksite su mašina?: Ar paspaudėte „PATINKA“ mygtuką?: D.U.K Kada bus renkamas laimėtojas? Nugalėtojas bus pradėtas rinkti tik kai surinksime 50 žmonių.(Gali būti ir daugiau) Per kur bus renkamas šio konkurso laimėtojas? Renkamas nugalėtojas bus per „Whee1decide.com“ Ar bus įkelti įrodymai, kuris žaidėjas laimėjo ir atiduotas prizas? Bus įkelti įrodymai kai tik bus išrinktas nugalėtojas ir atiduotas prizas. Jeigu turiu mašiną, ar galima prizą atsiimti su kitu accountu? Įvykus tokiam atvėjui žaidėjas turės parduoti turinčią mašiną, arba perkelti ją į kitą accounta, to nepadarius nugalėtojas bus diskvalifikuotas. Kokia šio automobilio vertė? Šiuo metu jo vertė siekia 1.000.000 europinių.
 5. [Konkursas] Laimėk Hustler automobilį

  Prizas jau įteigtas @Lukne_Smith sėkmės vairuojant šį antikvarą kelyje. Ačiū dar kartą kas dalyvavo. Manau bus dar įvairių konkursų ateityje. Tema galima rakinti @Cactus_Germis
 6. Tai sveikinu ir aš. Kiek suėjo? Ar ne i gimtadienį susirinkom?

 7. Nugalėtojas paskelbtas. Sveikinimai @Lukne_Smith susisiek su manimi žaidime/forume/teamspeak3.

   

 8. [Konkursas] Laimėk Hustler automobilį

  Šio konkurso nugalėtojas jau aiškus. žiūrime. Ačiū kas dalivavote. Nugalėtoja prašyčiau susisiekti su manimi žaidime/forume/teamspeak3. Įrodymus, jog įteikiau mašiną įkelsiu tik tada, kai laimėtoja susisieks su manimi
 9. Zdarova. Šiandien išrinksim Hustler automobilio laimėtoją. 

 10. [Konkursas] Laimėk Hustler automobilį

  Konkursas yra stabdomas. Nugalėtoją išvysime sekmadieni vakare. Kadangi dabar esu išvykęs su reikalais. Po mano šio posto pildantys jau nebus įtraukti į dalyvaujančių sąrašą.
 11. Zdarova

 12. Tai zdaroova banditai.

 13. Norit dalyvaujat norit ne. Parduosit, važinėsit, jūsų reikalas.

   

 14. [KONKURSAS] Laimėk 2.500.000 EUR

  AnketaJūsų vardas pavardė žaidime: Klecka_YoloKą ketinate daryti su pinigais?: investuosiu į turtą. Ir dalį pinigų panaudočiau kitų labui. Eventai, finansinė pagalba.
 15. ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Trouble_Some 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/NzKpm3D
 16. Lmg tai judesį. Praneši, kad pastebėjai čyterį tai pats gauni baną (susiraukes)

 17. Bet tai žiūriu jum gal prasiunčia, kad nenubaustu ispejimais. Kad pagyrimais apsipila po teisingo papeikimo:D judat tai konkrečiai. Plinta kai korona. Vienas apserga kiti bando traukt subinę, gydyt.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Klecka_Yolo

   Klecka_Yolo

   Na pastaruoju metu buvau gryžęs į žaidimą, bet pačio akimis pažiūrėjus tai -rep tokiam vadovui. Visiškai nematau darbo. Išrinko randomus pavus. Vienas bana gavo kiti nežino ką daro. Pats direktorius nori parodyt kad aktyvus TS sėdi, bet jo nėra, nei prisišauksi nei kažką praneši. Nors bus, nusižvengs ir sakys aš aktyvus, aš viską darau gerai. Aš jam tai sakiau, kad šūdų krūva ne firma, pats šūda mala ir darbuotojai tapatį. Bet i tai nereguoja. Nu aišku zjbs ten dieneles rinkt nieko nedaryt. Dėl skaičiaus reik pasilaikyt. Gal ir Cactus_Germis bus aplenktas kas ten žino.

  3. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   @Klecka_Yolo Kad masę yra tai jo, bet sakyčiau pavaduotojų klaidos, nes kiek pastebėjau jų darbas yra tikrinti nuolatines anketas ir apklausti, o pagal apklausinėjima betkas gali pakliūti į firmą, va tai būtų didžiausia klaida, jog apsileidę pavaduotojai normaliai apklausinėti negali, gal tingį apklausinėti, nežinau, kol ties šituo nesusitvarkys firmoje paklius tie, kurie neperėjo apklausos ar nebuvo priimti kitoj firmoj. Tokia va mano nuomonę, nors pats dirbu swat firmoje, pas Arnoldį. 

  4. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   Beje, visai nesenai aš sakiau Arnoldžiui, kad pavaduotojas LABAI silpnai apklausinėja žaidėjus, kurie nori dirbti swat firmoje, pats @Jocker_Poker girdėjo. Bet, pavaduotojas matyt mėgsta meluoti ir pasakė, jog apklausinėja normaliai, visus pagrindinius dalykus. Arnoldis domėjuosi šituo. 

 18. Su kiaušiais visus turinčius. Šiais metais rinksim kiaušiukus draugiškai visi, ar nelabai?

  1. Matas_Kurk

   Matas_Kurk

   Jau surinkau, tai sorry kad nepalaukiau Klecka

 19. Akcija ,,metam" kam limita?

 20. 50.000.000 € konkursas

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Klecka_Yolo 2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?: bent pora lemu butu gerai.
 21. Oooo sveiki sugrįže.

  1. Matas_Kurk

   Matas_Kurk

   Sveikas zu

  2. Mrkas_Mantas

   Mrkas_Mantas

   Yo Zdrv

 22. A žiuriu lmg atsigaves biški. Visi aktyvus pasidare. Ner kas veikt matos.

  1. Tadas_Raj
  2. Nedas_Ventura

   Nedas_Ventura

   O, ką veikti per karantiną? 

×