Jump to content

Klecka_Yolo

Narys
 • Pranešimai

  1.849
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Naujausi pranešimai paskelbė Klecka_Yolo


 1. ANKETOS ŠABLONAS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo
  2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Daktaras_Back
  3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas. Pačios valdžios nėra. 4LVL nieko neatsakinėja ir negali padėt. Todėl tikrai nesigailiu užblokavęs ši žaidėją, už nesamonių darymą ir free starinimą.
  4. Vaizdinė medžiaga: 


 2. Atsistatydinimo anketos šablonas:

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo
  2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: SWAT Direktorius
  3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pats laikas keistis. Laikas duoti išbandyti kitiems pasireikšti. Gal pats ir neįnešiau kažko gero, naujesnio, tačiau žinau, kad pats linksmai praleidau laiką šiose pareigose. Tai buvo mano pirmasis Direktorius mylimiausios firmos. Tai už ši šansą baisiai dėkoju tau @Gustis_Gustisss, tikrai nesitikėjau, jog ateis ta diena, kai pamatysiu, uždėtą direktorių serveryje. Dėkui savo pirmajam pavaduotojui @Kent_Brokman už pagalbą įsivažiuoti pradžioje ir su įneštomis idėjomis. Galiu pačiam palinkėti didelės sėkmės, tikriausiai suprasi. @Monika_Maser ačiū tau už linksmai praleistą laiką, sėkmės tau naujose pareigose. Parodyk ką moki. Ir visiems kitiems tariu ačiū, kurie buvo su manimi palaikė ir motyvavo. Daug neišsiplėtęs noriu patarti direktorių perleisti dabartiniam mano pavaduotojui MATAS_KURK -  @Matas__Kurk šis žmogus gal ir neturintis patirties daug, bet nusimano šitame reikale. Tačiau nesiruošiu palikti jo, padėsiu kuo tik galėsiu, jog įsivažiuotu į šias pareigas. Palikęs direktorių tikrai nesiruošiu palikti lmg, o aš toliau stengsiuosi ir padėsiu visiems kuo galėdamas.
  4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 51 diena.


 3. Sveikas, kadangi šis asmuo yra mano pavaduotojas, taigi turiu galimybę įsikišti.

  jeigu būčiau Kurk'o vietoje, pats būčiau daręs tą patį. Nes tikrai nenorėčiau, kad kažkas daužytų mašiną nuosavą ar valstybės nuosavybę. O jūs buvote už miestelio ribų ir jis negalėjo dėti įtarimą, taigi turėjo tik vieną galimybę nušauti. O jam tiesiog padėjo kitas darbuotojas kuris važiavo greta jo.


 4. Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klecka_Yolo
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT direktorius
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė):žmogų?: @Matas__Kurk

  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Taigi šis darbuotojas turintis smarvės, tikrai pasiryžęs kariauti su nusikalstama. + Laimėjo pavaduotojo rinkimus.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip visiškai, saugosiu globosiu ir rūpinsiuos.

×