Jump to content

Klecka_Yolo

Narys
 • Pranešimai

  1.861
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Viskas, kas paskelbta nario Klecka_Yolo

 1. Peikiu Grumpas_Yeet

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Klecka_Yolo 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Grumpas_Yeet 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Įrodymų noriu dėl non rp 4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com): https://imgur.com/a/DkTV35B
 2. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  Anketa, bei sąvokos : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, kiek metų : Klecka_Yolo 19/20 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Mandagus, linksmas truputi 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : visur mazdaug 1-3 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Tai kol pora drk nepasikeis 5. Jūsū info lenteles nuotrauką kelti per (imgur): https://imgur.com/a/2SoovgZ 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Furos, gaujos, transporteriai,dyleriai 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : NE. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30min. 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Per 24H. 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : visuose miesteliuose (/vt-/vt4) 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Ne. 12. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikites iš mūsų VALDŽIOS : Aktyvumo. Tikiuosi, kad bus geri bendradarbiai Grobimas - Nusikalstomu frakciju veiksmas pries tssg Krata - Kaip tikrini visus zmones ar neturi ko neleistino. Tomas_Tankas - Serverio žaidėjas Šturmas - Valomi visi nusikalteliai, sturmuojamos bazes(nusikalstomos frakcijos) Pasienis - Tai vartai uz kuriuos reikia susimoketi, kad pravaziuotum Tazer - 20sek. nukreciai zmogu.
 3. Peikiu Grumpas_Yeet

  Tavo net pačiam video matosi,jog mane nutrenkia transporteris važiuojantis pro šalį. O toliau tu su dviračiu mane pastumei. Vieniem rodo kitiems ne. O + man lagina kompas.
 4. Peikiu Grumpas_Yeet

  Jeigu važiuoji su dviračiu, tai prašyčiau pats ponas nesitrankyt. nes mane dėl tavęs užmetė. Ir dar tada star dedi? XDDD
 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Klecka_Yolo2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: NON RP3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Grumpas_Yeet4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/DkTV35B5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 6. Unjail Klecka_Yolo

  Jeigu važiuoji su dviračiu, tai prašyčiau pats ponas nesitrankyt. nes mane dėl tavęs užmetė. Ir dar tada star dedi? XDDD
 7. Gražiausias automobilis

  AnketaVardas_Pavarde: Klecka_YoloKaip sekėsi tiuninguoti transportą: Greitai. Pigiai. Gražiai.Jūsų transporto nuotrauka: https://m.imgur.com/KjTuwtH
 8. Zdarof. Varkė ant milo. Gal kam reikia IQOS 2.4 plus. Vln? /sms /skamb arba pm.

  1. Marius_Benz

   Marius_Benz

   Pitakas ir istaves parukom

  2. Klecka_Yolo

   Klecka_Yolo

   Supratau tokias varkes.

 9. Giriu Nikita_Foxcon

  Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Klecka_Yolo 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Nikita_Foxcon 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Maladec darbuotojas. Ikyriai siulo šarvus ir heal. Tokiu ir reikia darbuotoju. 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Nu realybėje žmogus nieko nepasieks, tai gal suteikit bent galimybę pavaduotojaus kedėje.
 10. Giriu Fre_Dez

  Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Klecka_Yolo 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Fre_Dez 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?:Geras mentas. baudu padalina kai reikia 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Išlikt visada sažiningu ir taip toliau dalinti baudas nuo 15star.
 11. Kam pagyrima/papeikima parašyt? Ka nuverst?

 12. Sveikii dar likusieji

  1. Erikas_Neziniukas

   Erikas_Neziniukas

   Zdarova vis dar likes :D

  2. Nebezaidziu_Cia

   Nebezaidziu_Cia

   Zdarof meile

  3. Mrkas_Mantas

   Mrkas_Mantas

   Zdarovėlė

 13. DĖMESIO!!!

 14. Sveiki atvyke

  1. Nebezaidziu_Cia

   Nebezaidziu_Cia

   Sveikas sugrįžęs 

 15. Sdarova

 16. Sveiki

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Nebezaidziu_Cia

   Nebezaidziu_Cia

   sveikas liubov maja

  3. Nebezaidziu_Cia

   Nebezaidziu_Cia

   vėsta ir šala lauke oras, gal metas vėl pradėti žaisti čia? ♥

  4. Klecka_Yolo

   Klecka_Yolo

   @Matas_Kurk liūdna bet nelabai gaunasi 

 17. Bet tai kai čia baisiai verčia. Jeigu kiekvienas valdžios atstovas lauktu DP nustatyto laiko kada bus galima pratesti atranka tai didžiausias apsurdas. Kažkam reiktu atsižvelgt į žaidėju kiekį ir už tokius dalykus nemanau ar reikia bausti.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Offline_Matas

   Offline_Matas

   Tai čia savo nuoskaudas ant kitų išlieji? :DDD

  3. Klecka_Yolo

   Klecka_Yolo

   Neversk lapu atgal i tuos laikus kai dar zaideju buvo. Pažiurek i serverio situacija šiuo metu. Ir pats pagalvok. 

  4. Klecka_Yolo

   Klecka_Yolo

   Ee davai dramu nekeliam, as čia savo mintis garsiai pasidalinau, bet neliepiau ardytis mano profilyje.

 18. Kuris moliūgas moliūgus rinko ir surinko? Pm susitarsim

 19. Kas moliugus surinks už mane?

  1. Mrkas_Mantas
  2. lukas_gaybird

   lukas_gaybird

   duok acc surinksiu 

 20. [Apklausa] Ką norėtumėte išvysti per heloweeną!

  Manau čia ne kalėdos, ne stebuklu metas, tad kešos nesulauksit kaip ir moliugu. Tiesiog manau reiktu tevu, broliu ar sesiu ar draugu paprašyt, kad atkratytu smegenis nuo pakaušio, nes skaitydamas šita pageidavimu koncerta matau tik viena, nerealius norus šiame projekte. Žaiskit kaip žaidima, o ne kaip gyvendami žaidime.
×