Koala_Stonkus

Tune Direktorius
 • Pranešimai

  1.031
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Koala_Stonkus paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 17

Koala_Stonkus turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Koala_Stonkus

 • Rangas
  ⚠MadBoy⚠
 • Gimtadienis 2000.05.10

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Kyla
 • Pinigai
  Prabaliavoti
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Kibirų suvirintojas.
 • Gyvenvietė
  Po ūbages kapotu.
 • Tr. Priemonė
  GOLF IV

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kretinga.

Paskutiniai lankytojai

11.061 profilio peržiūros
 1. Papeikimas priimtas. Darbuotojas bus išmestas, kai jis tik prisijungs.
 2. Oooooooooooo kas grįžta Nu družokai, a pavarom vėl gal būt?:) -NARKATOS- SĖKMĖS SU GAUJA VYRAI, DAWAI PAJUDĖKIM PORA KARTŲ TAIP GERAI. :))
 3. @Gabris_Himnas Tu *Myliu LMG.lt* atraufaveli, nyk nachui iš to lmg ir iš to pačio forumo gaideli. Galva biški į siena patrakink gal atsigausi viena karta.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  11 daugiau
  2. Koala_Stonkus
  3. Blondie_Girl

   Blondie_Girl

   O kąąą Tu galvoji.. Taip tai esi per daug ramus, bet jei pajudini tai nu naaax :D Aš tai pyktis nenoriu su Tavim, jei pradėsiu bazarint, primink, kad darau klaidą :D

  4. Koala_Stonkus

   Koala_Stonkus

   :DDDDD Ateik pabendrausim :)))

 4. Tu *Myliu LMG.lt* gal daužtas ar šiaip apsimeti? Asiile jibanas, tai šiaip GMod mato viska bled ir duoda įsp ir ištrina atsakymus atraufaveli tu *Myliu LMG.lt* :Ddd ant tiek tokiu daunu būt, kad nu nachui
 5. Lauksiu jūsų sugrįžtant bachūrai, sėkmės.
 6. Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Koala_Stonkus 2. Atrankos tipas:Zaidime 3. Kada vykdysite atranka?(Data/Laikas): 2017-08-17 nuo 12-15val.
 7. Pateke bei nepateke. Nepateke: 1. Max_Fokus - Zdarova draugeli Fokusai. Senai matytas ir džiugu, jog užpildei anketa į Tuninginių firma ten kur tau vieta, bet tu nepatenki vien dėl savo aktyvumo. Tu man sakei, jog žaisi pradėsi žaist vėl, bet tavęs serveryje nematyt. Anketa visai nebloga yra, sąvokos bei sitaucijos atsakyta gerai. Nenoriu tavęs kaip ir minėjau pasiimti į firmą vien dėl tavo aktyvumo. Čia tas pats kas ir nieko nepriimt i firmą. Kai pastempsi pacukas, tai priimsiu kas be ko. Sėkmės seni. 2. Nojus_Delete - Zdarova Delytai. Taves nepriimu vien dėl to, nes anketa baisi kaip mano antros kartos puseserė. Ta prasme, atsakymai po viena žodį, užpildyta visiškai ant juoko formos. Nesimato, jog nori į Tuninginių firmą vėl sugrįžt. Be to, juk tu dirbai Fūristuose ir vedei praktiką, tai manu, jog ne pas mane dirbai, o pas Storas_Katinas. Situacijos taip pat atsakytos nelabai išsamiai. O dėl sąvoku galiu pasakyti, jog nežinai kelių komandų, tai manau nusikalstamos turbūt ne tau. :o Sėkmės tau seni. 3. Arturas_Kacinskas - Sveikas, Arturai. Anketoje matosi labai daug gramatinių klaidų, bet i tai stengiaus nekreipti dėmesio. Anketa na tiesa sakant rašyta vos vos pasistengus, atsakyta po kelis žodžius. Norėjau daugiau išsamumo klausimose. Be to, buvo praleistas klausimas. Ir manau truputi esi per jaunas, nes ten renkami šiek tiek vyresnį arba jaunesni, kurie turi patirties nusikalstamose. Sąvokose buvau užmatęs blogai atsakyta pora. Situacijos kaip ir normaliai atsakytos. Na linkiu patekti kita karta, sėkmės. PATEKE: 1. Redas_Drifteris - Zdarova, Redai. Anketa visai nebloga. Situacijos, sąvokos atsakytos gerai. Pati anketa irgi nebloga. Lauksiu dėl įsidarbinimo tavęs. Daug apie tave nerašau, nes a taip a taip patekai. 2. Tomas_Tankas - Zdarova, Tankai. Pasiilgęs jau tavęs buvau. Anketa gera. Taisykles žinai, viska žinai, puiku. Sąvokos bei situacijos atsakytos gerai. Lauksiu tavęs dėl įsidarbinimo.
 8. gali ant parašo užsimest
 9. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koala_Stonkus 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mantas_Serna 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koala_Stonkus 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Deivis_Tymbas 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 11. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koala_Stonkus 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Arminas_Safaz 3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidu naudojimas savo labui 4. Vaizdinė medžiaga:
 12. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Koala_Stonkus 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Tin_Blank 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Dekui uz pagyrima Delytai. Siaip pagyrimus gali rasyt ir i Direktoriu skilty.
 14. Ačiū, kad dalinatės modifikacija slamvano.