Jump to content

Motoristas_Pro

Narys
 • Pranešimai

  951
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Motoristas_Pro paskutinį kartą laimėjo Kovas 23

Motoristas_Pro turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Motoristas_Pro

 • Rangas
  AK47 <3**
 • Gimtadienis 2014.02.10

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Jail'as

Paskutiniai lankytojai

7.671 profilio peržiūros
 1. STREIKAS 03/28

  Kžn, ne karta tas serveris buvo ties tokia riba Bet jeigu tokia akcija pavyktu, abėjoju, kad pamatytumėme 1.9 atnaujinimą su visa žadėta sistema xDD Tiesa tokia, kad savininkam yra p*, o čia kažkada buvo nesveika sistema apsoliučiai viso žaidimo, visi tie senbuviai suaugo, o naujokai nesugeba to padaryti kaip būdavo ankščiau, sukurti tokių gaujų, būti tokiu valdžios atsotvų, kad pritrauktų daug darbuotoju... Būtent tai yra esmė manau, nebent labai grybus patinka rinkti ir žvėjoti ;d Bet prisijungsiu paskraidyti į serverį per šitą akciją.
 2. Ziuriu bahuras gerai su antrais acc like kali

  1. Motoristas_Pro

   Motoristas_Pro

   Čia taip mane forume verčia

 3. Prisistatau Dovis_Atrabotke

  Zdare, Dovi, malonu susipažinti, dq, kad prisistatei. Jeigu reikės pagalbos kreipkis į Ą.Ž
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Motorkė_Pro2. Giriamo Direktoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Jeremy_Osama3. Pagyrimo aplinkybės: Labai šauniai susitvarko su savo penkiais darbuotojais, pavaduotojai vieni stipriausių serveryje, nežinau viena geriausia baikeriu era. Jeremy era xDDD4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Tomas_Tankas užblokavo Motoristas_Pro

  Nesupratau ką čia blogo darau, kokia dar p raidė Gi, net nepataikau pirmos kulkos. Man atrodo tau vaikine akinukai užrasojo.
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Motoristas_Pro 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Tankas 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): čyt, laikas neturėtu būti kliūtis, nes forumas neveikė ilgą laiką. 4. Įrodymai: https://www.part.lt/perziura/963c5df0952aaf6c451521a51d5c9522292.png
 7. Renkami Naujieji Intoxicated prižiūrėtojai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje ,kiek jums metų?: Motoristas_Pro 17 metų 2. Jūsų aktyvumas forume , teamspeck programoje ,žaidime?: Forume 5 žaidime 4valandos 3. Į koki prižiūrėtoja pildote?: Į veiklų 4. Jūsų Pasiekimai šiame serveryje : Buvęs dylerių, tune direktorius, 2x Fūristų, 2x dylerių pavaduotojas, 1x Tune, baikerių pavaduotojas, Buvęs S.W.A.T. pavaduotojas, Dabartinis S.W.A.T. firmos pavaduotojas. 5. Ar turite įdėjų Intox klubui?: Taip turiu labai daug, intoxai bus su S.W.A.T. inti 6.Kodel pasirinkote pildyti būtinai į ši prižiūrėtoją [2-3sakiniai] : Nes aš labiausiai tam tinku, turiu daugiausiai patirties. Tobulai išmanau kaip elgtis su šiuo prižiūrėtojumi, nenuvilčiau valdžios. 7. Apibūdinkite save: Labai fainas 8. Ką darysite jeigu jūsų veikloi neklauso žmogus arba pvž teamspecke?: Bėgtų lv ratus arba įsp. 9. Apibūdinkite valdžia : Nekažką ištirko... Dėl to ir pildau. 10. Paskutinis Pasisakymas : Sekmės, aš laimėsiu
 8. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Motoristas_Pro2. Užblokavimo priežastis:Speed HACK3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Su nocolsais žaidžia 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 9. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Motoristas_Pro2. Užblokavimo priežastis: Speed h3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Nu su nocolsais linksminasi chebra4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): http://www.part.lt/perziura/5c446111786b5cd4d4b8fac00022d2fa762.png
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Motoristas_Pro2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Yawazaki3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Trugdymas evento, biški direktorius nežino taisyklių, kad jeigu Yra du valdžios atstovai galim šturmuoti 4. Įrodymai: http://www.part.lt/perziura/7b3e16467a730f2c9e39814db5a67728541.png http://www.part.lt/perziura/e26dcbbbcf44f51a41a828a1f5a8fd6d257.png
 11. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Motoristas_Pro2. Užblokavimo priežastis:Speed hack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Nu važinėjau vėl vaikai su nocols žaidžia4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 12. Atsiblokavimai nuo sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Motoristas_Pro2. Užblokavimo priežastis:Speed hack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavau ir gavau kažkaip4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 13. Siekiai serveryje? Jūsų autoritetas serveryje?

  Autoritetai tai beabėjo @Mafijos_Tėvas, o siekiai krč komanda, nes ką norėjau iš darbų tą pasiekiau jau ;d
×