Jump to content

Hugy_Pacanas

Narys
 • Pranešimai

  945
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Viskas, kas paskelbta nario Hugy_Pacanas

 1. Sveikinimai. Tikrai nusipelnei šito posto. Šaunuolis. Gera analize btw.
 2. unjail Svajunas_Kulkus

  Sveikas, nežinau ką čia mėgini apgauti, bet tavo nickas ne toks pagal kurį dabar pildai. Va įrodymai:
 3. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Hugy_Pacanas 2. Užblokavimo priežastis: Car shot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Ipuole mano sraigto vairuotojas kazkur, sraigtas pradejo gest ir gavau. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): http://prntscr.com/pvin1d
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Hugy_Pacanas 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saulius_Katinas 3. Užblokavimo priežastis: APgaudinėjimai 4. Įrodymai: https://prnt.sc/gjhkn5
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Hugy_Pacanas2. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimai3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Nušoviau jį tai supyko biški4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): http://prntscr.com/gjhkn5
 6. Sėkmės visiems pildantiems į S.W.A.T. direktoriaus postą. Tikiuosi pamatysiu geru kandidatų. 

 7. Čia kai pasitiki savo S.W.A.T darbuotojais 200% xD 

   

 8. Kvailas pareigūnas ar Dievo rykštė?

  Nieko nežinau nepažystu tu draugu.
 9. Forume paskelbta atranką į SWAT firmą. Sėkmės pildantiesiems.

 10. Sw. Juokinga, kai viena diena aš tave priemu į darbą kai tu manęs atsiprašinėji už tai, ką prisidirbęs buvai, o kitą dieną jau išnaujo papeikimus rašai.
 11. Sveikas, iš dalies net pačiam juokinga kaip pasigavau ant tokio dalyko antrą karta. Esu pasiruošęs savo bausmei, kad ir kokia ji bebūtu. Manau aiškint nieko čia nereikia. Sėkmės.
 12. Sveikas. Skelbiau skelbimą, kad izoliacija baigta, ir pamiršau, kad ijungtas keybindas, todėl ir pasirašė. http://prntscr.com/frkdla atsiprašiau už klaida.
 13. Išpradžiu tu įrodyk, kad jis mano darbuotojas. Beto jis tik šneka, realiai jo veiksmu nėra nufilmuota kaip jis neša. Aš galiu sakyt "Pajungiau inv, bazooka", bet tu tai įrodyk. Dabar pats pagalvok pasakyčiau, kad aš čytinu tai tu banintum mane ? Beto video lagina. Abieju video laikas skiriasi, todėl tai nieko neirodo.
 14. Sveikas. Šis incidentas įvyko visiškai netyčia. Šaudžiau su ginklu ir pasibaigė kulkos, todėl išsitraukė tązeris o panikuodamas (kadangi buvo like mažai laiko iki atgrobimo) net nepastebėjau kaip išsitraukiau tązeri ir pradėjau šaudyti. Pamatęs, kai netyčia pašoviau žmogų užkarto paprašiau, kad mane nužudytu su komanda. https://prnt.sc/fr8t5g Štai foto, kai mane nužudė su komanda užkarto po to incidento, ir va nuotrauka, kad sumokėjau 500k už tai, kad pašoviau su tązeriu http://www.part.lt/perziura/f60b46edc216d31bb3a0c11fb94f1fef992.bmp. Atsiprašau už šį incidentą, tikrai nenorėjau, kad taip nutiktu.
 15. Čyteris Vaidasas_Bum

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Hugy_PacanasČyterio Vardas_Pavardė žaidime: Vaidasas_BumKaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytino]: Važinėja su mechaniku mašina nors dirba dyleriu. Poto kažkaip neaiškiai pravažiavo pro pastata.Ar šis asmuo buvo užblokuotas: NeVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 16. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Hugy_PacanasČyterio Vardas_Pavardė žaidime: Robertas_MonsterKaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytino]: Šeip kai visą laika gaudžiau jam mašina nesidaužė, niekad nebuvo užgęsusi, bet pagrindinis įrodymas tai pačios paskutinės 30 video sekundės kai jį surakinau ir jo mašina kažkodėl staiga užsidegė ir sprogo.Ar šis asmuo buvo užblokuotas: NeVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 17. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Hugy_Pacanas2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: FakeKill3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Augis_Dash 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): http://prntscr.com/fgmqos http://prntscr.com/fgmqtg
 18. Sveiki.! 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Koala_Stonkus
  3. Lunis_Hakis

   Lunis_Hakis

   Ka tu *Myliu LMG.lt*, tėvai zdarof. Vėl čia žaisi? :D

    

   • Ateik į tune :D

  4. Jimmy_Absolut
×