Darek_Ogo

Mechanikų Direktorius
 • Pranešimai

  1.078
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Darek_Ogo paskutinį kartą laimėjo Kovas 4 2016

Darek_Ogo turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Darek_Ogo

 • Rangas
  *Mechanikas Forever*
 • Gimtadienis 2000.11.04

Serverio Informacija

 • Patirtis
  69
 • Pinigai
  12 rubliu
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Mechanikas <3
 • Gyvenvietė
  konteineris
 • Tr. Priemonė
  konteineris ant ratu

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

5.370 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Darek_Ogo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Skirmantas_Montvila3. Užblokavimo priežastis: čytas 4. Vaizdinė medžiaga:
 2. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Darek_Ogo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Mariuss_Banditass3. Užblokavimo priežastis: čytas 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. nketa norint užregistruoti atranką: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Darek_Ogo 2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai 3. Kokią atranką norite užregistruoti: Zaidime 4. Kada ji įvyks: 2017/10/20 19,30 5. Papildoma informacija (nebūtina): -
 4. Mechanikų darbo misijos sėkmingai patikrintos bei atnaujintos , visiems prizas pridėtas
 5. Papeikimas priimtas , darbuotojas gauna 1 darbo įspėjima už ginklo naudojima ne pagal paskirti.
 6. Nuolatinė atranka yra stabdoma nes yra jau priimtas žaidėju maximumas. Laukite atrankų žaidime. nuolatinė atranka atsidarys 2017-11-07
 7. Malonu jog gyriate mūsų firmos darbuotoja Kluona ! tikekimės kad jis ir toliau skirs savo pagalba serverio žaidėjams bei pils ir taisys jiems mašinas !!
 8. Neaktyvumo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Darek_Ogo 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas: Direktorius , Mechanikai 3. Neaktyvumo priežastis: isvaziuju 4. Neaktyvumo laikotarpis: 2017-10-13 iki 2017-10-15 5. Įpareigoti asmenys: @Acme_Mazulels bei priziuretojai
 9. Sveikas Sarai , labai malonu buvo pamatyti savo varda tarp neutralių firmu ir labai džiugu pasiskaityti tavo nuomonė <šypsausi> mano nuomonė butu tokia : Neutralios - Masia_Mantas ; Liepsna_Fire bei Duff'as teisėsauga - Tony_Greyn ; Mat_Himplin bei Nikita_Kolesničenko nusikalstamos - Arnoldis_Arnoldis ; Koala_Stonkus bei Abrikosas_Weed
 10. Patvirtinta , kiekvienam iš jūsų sumas buvo pridėtos , sėkmės
 11. Mechanikų darbo misijos sėkmingai patikrintos bei atnaujintos , visiems prizas pridėtas
 12. Labas Monte , kaip ne keista motyvacija laikyti direktoriu ir vadovauti Mechanikų firmai tikrai nėra dingusi , jos yra dar labai daug , atstovauti tai firmai kuria tau labai patinka ir joje netgi dirbti yra pats malonumas tai labai padeda , kartais jo norisi pabud paprastu darbuotoju ir pildyti forume temas , bet ką jau padarysi. tad manau kad atsakiau kad motyvacijos dar tikrai yra. Šiam poste dar žadu išbuti tikrai nemažai , bet del pastarios laiko stokos , mokslų bei kitu užsiemimų aktyvumas gerokai pamažėjo bet stengiuos viskuo susitvarkyt ir išbuti šiuose pareiguose tikraaaaai ilgai.
 13. Pateke : @John_Moron @Tadas_Adidaszz Nepateke : @Vycka_Ganjas - neredaguota anketa 10 min po jos paskelbimo. @Henrikaso_Drift - Sveikas esi atmestas nes į atsakymus į klausimus atsakei vienu žodžiu ir kuo greičiau bei neįžvelgiu pastangu ir padarei klaidų.
 14. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Darek_Ogo2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lineika_Sriuba3. Užblokavimo priežastis: čytas4. Vaizdinė medžiaga:
 15. Patvirtinta , darbuotojas gauna 1 darbo įspėjima už ginklo naudojima ne pagal paskirti.