Edvis_Tanks

Policijos/FBI Direktorius
 • Pranešimai

  965
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Edvis_Tanks paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 19

Edvis_Tanks turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Edvis_Tanks

 • Rangas
  Pagrindinė veikla - Tikslų siekimas.
 • Gimtadienis 1999.09.24

Serverio Informacija

 • Patirtis
  61k
 • Pinigai
  100mln
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Policininkas
 • Gyvenvietė
  /vt3-Policijos nuovada
 • Tr. Priemonė
  Sultančik

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

10.921 profilio peržiūros
 1. Patekusiųjų sąrašas. Vaclovas_Zaibas Ignas_Eox Sveiki, tai va trumpai. Pildžiusieji kurie nepateko susisiekit su @Edvis_Tanks @Mat_Himplin. Pagrindinė priežastis kodėl jus nepatekote, tai kad jus neatitikote mūsų norimos darbuotojų vizijos, bei jūsų aktyvumas mums nesukėlė labai didelio pasitikėjimo, todėl mes negalime pasitikėti, ir tikiuosi sulauksime jūsų kitose atrankose. Visos anketos buvo paslėptos, ir buvo pasiruošta tolimesnei atrankai. Iš nuolatinės jau patekusiųjų šį mėnesį yra 20/20
 2. Skyriai ištikrinti. Visi buvote įrašyti į jūsų norimus skyrius.
 3. Sveikas mielas serverio emigrante Fly_Quest, sveikinu tave prisijungusi prie mūsų projekto. "LMG - Lietuvos Miestelių Gyvenimas" gyvuoja jau daugiau, kaip šešerius metus, todėl šis serveris yra sukaupęs daug pasiekimų , rekordų, emigravusiųjų, ir naujų idėjų. Todėl dar karta tave sveikinu prisijungus prie mūsų puikaus serverio. Priežastys dėl kurių dažniausiai būnate neemigruoti: (1.) Serveryje iš kurio emigruojate turi turėti ne mažiau kaip 10-ies žaidėjų skaičių. (2.) Serveryje iš kurio emigruojate turte turėti ne mažiau kaip 5.000(XP) - bendros serverio patirties. (3.) Bloga vartotojo Vardo_Pavardės forma LMG projekte (pvz: Mantas_Mantas, Batu_Tepalas. Dėl tokių vartotojo vardų galite būti neemigruotas) Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti. Nuorodos informacijų, kurios tau gali būti naudingos; Serveryje per nežinojimą galite būti neteisingai užblokuotas, todėl jums reikėtu persiskaityti šia temą, užblokavimo paaiškinimai - [NUORODA] Tau būtina žinoti bendras forumo, žaidimo, bei ts taisykles, LMG bendrosios taisyklės - [NUORODA] Iškilus klausimų, ar šiaip jai iškiltų problema galite kreiptis pagalbos, pagalbos skiltyje, lmg žaidėjai linkę padėti, pagalbos skiltis - [NUORODA] Informacija apie darbus, direktorius, jų pavaduotojus galite rasti direktorių skiltyje - [NUORODA] Informacija apie serverio paslaugas, bei jų pirkimą galite rasti paslaugų skiltyje - [NUORODA] Nusipirkus paslaugas žaidime jums reikia žinoti; Bendrąsias VIP narių taisykles, kad nebūtumėte nubaustas dėl nežinojimo - [NUORODA] Bendrąsias ADMIN narių taisykles, kad nebūtumėte nubaustas dėl nežinojimo - [NUORODA] Apie pažeidimus galite pranešti šiose skiltyse; Apie VIP narių pažeidimus galite pranešti šioje skiltyje - [NUORODA] ; prieš tai būtinai peržiūrėkit šia temą - [NUORODA] Apie ADMIN narių pažeidimus galite pranešti šioje skiltyje - [NUORODA] ; prieš tai būtinai peržiūrėkite šia temą - [NUORODA] # LMG didžiuodamasis taip pat jums gali pasiūlyti naujovę ne per seniausiai sukurtą ir atidarytą VVP (Vartotojo Valdymo Panele), visą informacija apie tai galite rasti temoje - [NUORODA] Informacija, prie VVP jungtis reikia su žaidimo vartotojų.
 4. Sveikas mielas serverio emigrante Auga_Ibrahimovic, sveikinu tave prisijungusi prie mūsų projekto. "LMG - Lietuvos Miestelių Gyvenimas" gyvuoja jau daugiau, kaip šešerius metus, todėl šis serveris yra sukaupęs daug pasiekimų , rekordų, emigravusiųjų, ir naujų idėjų. Todėl dar karta tave sveikinu prisijungus prie mūsų puikaus serverio. Priežastys dėl kurių dažniausiai būnate neemigruoti: (1.) Serveryje iš kurio emigruojate turi turėti ne mažiau kaip 10-ies žaidėjų skaičių. (2.) Serveryje iš kurio emigruojate turte turėti ne mažiau kaip 5.000(XP) - bendros serverio patirties. (3.) Bloga vartotojo Vardo_Pavardės forma LMG projekte (pvz: Mantas_Mantas, Batu_Tepalas. Dėl tokių vartotojo vardų galite būti neemigruotas) Keletas komandų kurios tau pravers: /pagalba - komanda kurios dėka tau serveryje parodys visas serverio komandas /dirzas - šios komandos tau prireiks laikantis teises, ir kiekvieną diena, kad policija nesustabdytu. /gps - Ši komanda tau padės orentuotis lmg žemėlapyje ir nepasiklysti. /kviesti - Su šia komanda galėsi išsikviesti spec. tarnybas kurios tau padės. (Policija, Mechanikus, Medikus, Taksi, Tuninginius) /padmins (/admins) - Su šiomis komandomis galėsi susisiekti su serveryje prisijungusiai administratoriais ir jie tau suteiks reikiamos pagalbos. /darbas - Čia rasi visą informacija apie serveryje esančius darbus, ir nuo kiek ex galėsi pradėti dirbti. Nuorodos informacijų, kurios tau gali būti naudingos; Serveryje per nežinojimą galite būti neteisingai užblokuotas, todėl jums reikėtu persiskaityti šia temą, užblokavimo paaiškinimai - [NUORODA] Tau būtina žinoti bendras forumo, žaidimo, bei ts taisykles, LMG bendrosios taisyklės - [NUORODA] Iškilus klausimų, ar šiaip jai iškiltų problema galite kreiptis pagalbos, pagalbos skiltyje, lmg žaidėjai linkę padėti, pagalbos skiltis - [NUORODA] Informacija apie darbus, direktorius, jų pavaduotojus galite rasti direktorių skiltyje - [NUORODA] Informacija apie serverio paslaugas, bei jų pirkimą galite rasti paslaugų skiltyje - [NUORODA] Nusipirkus paslaugas žaidime jums reikia žinoti; Bendrąsias VIP narių taisykles, kad nebūtumėte nubaustas dėl nežinojimo - [NUORODA] Bendrąsias ADMIN narių taisykles, kad nebūtumėte nubaustas dėl nežinojimo - [NUORODA] Apie pažeidimus galite pranešti šiose skiltyse; Apie VIP narių pažeidimus galite pranešti šioje skiltyje - [NUORODA] ; prieš tai būtinai peržiūrėkit šia temą - [NUORODA] Apie ADMIN narių pažeidimus galite pranešti šioje skiltyje - [NUORODA] ; prieš tai būtinai peržiūrėkite šia temą - [NUORODA] # LMG didžiuodamasis taip pat jums gali pasiūlyti naujovę ne per seniausiai sukurtą ir atidarytą VVP (Vartotojo Valdymo Panele), visą informacija apie tai galite rasti temoje - [NUORODA] Informacija, prie VVP jungtis reikia su žaidimo vartotojų.
 5. Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna 2 darbo įspėjimus.
 6. Šaunu, jog giriate mūsų firmos darbuotoją, taip ir toliau.
 7. Papeikimas atmestas. Darbuotojas pateikė įrodymus, o dėl "ppk" tai neskaitoma kaip grasinimas, todėl darbuotojas gaus 1 darbo įspėjimą.
 8. Papeikimas atmestas. Darbuotojas pateikė įrodymus.
 9. Šaunu, jog giriate mūsų firmos darbuotoja, taip ir toliau.
 10. Papeikimas atmestas. Darbuotojas pateikė įrodymus.
 11. Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna 1 darbo įspėjimą.
 12. Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna tik žodinį įspėjimą, kodėl? nes už jūsų buvo nusikaltėlis, todėl tazeris galėjo būti naudojamas jam sustabdyti.
 13. Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna 1 darbo įspėjimą.
 14. Papeikimas priimtas. Darbuotojas gauna žodinį įspėjimą už neteisinga tazerio naudojimą.