Edvis_Tanks

Narys
 • Pranešimai

  761
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Edvis_Tanks paskutinį kartą laimėjo Balandis 21

Edvis_Tanks turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Edvis_Tanks

 • Rangas
  Pagrindinė veikla - Tikslų siekimas.
 • Gimtadienis 1999.09.24

Serverio Informacija

 • Patirtis
  61k
 • Pinigai
  100mln
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Policininkas
 • Gyvenvietė
  /vt3-Policijos nuovada
 • Tr. Priemonė
  Sultančik

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.244 profilio peržiūros
 1. Sveikas, sveikinu prisijungus prie lmg.lt žaidėjų ir pradėjus lošti šį puiku serveri. Sėkmės žaidžiant šiame projekte. Patarčiau tuo pačiu ir susipažinti su LMG taisyklėmis, bei svarbia informacija;Forumo taisyklėsUžblokavimo taisyklės ( Šia tema būtinai persižiūrėk, kad nebūtum užblokuotas per neapsižiūrėjima. )Pagalbos skiltis ( jai reikėtu kokios nors pagalbos, kreipkis čia, žmonės būtinai tau padės. )
 2. Sveikinu naujuosius dylerių firmos darbuotojus, sėkmytės jums.
 3. Matai forumo pažeidimą? spausk "pranešti" ir informuok Globalius moderatorius.

 4. Anketa. Jūsų Vardas_Pavardė: Edvis_Tanks Jūsų siūloma įdėja/pamastymas:"Vietos kurias turi žinoti kiekvienas taksi darbuotojas" tai būtu forumo tema, kurioje būtu surašytos visos lmg miestelių svarbios vietos kurias turi žinoti kiekvienas taxi darbuotojas. Temoje būtu vietų nuotraukos, su vietovės aprašymu. Temoje bus ne vien svarbios vietos t.y bankas, žvejyba ir pan, o bus ir darbai su pakvietimais, ir be pakvietimų. Kuom ji bus naudinga mūsų firmai?: Kuo ji bus naudinga? dėl šios temos jus galėsite vykdyti kvalifikacijas, kurių prasmė būtu žinoti visas vietas, ir kuo greitesni kelia iki jų.
 5. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvis_Tanks 2. Užblokavimo priežastis: Crash čytas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Važinėjau su mašina, ir iškritau iš mepo, kai su mašinos nosimi (kapotu dideliu greičiu atsitrenkiau į žeme gavau baną) 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka): http://imgur.com/a/Jna64
 6. Sveikinu naujuosius taxi firmos darbuotojus, Sanra smagu, kad nepatingėjai ir neapkroves direktoriaus parašiai analize
 7. Matai forumo pažeidimą? spausk "pranešti" ir informuok Globalius moderatorius.

 8. Matai forumo pažeidimą? spausk "pranešti" ir informuok Globalius moderatorius.

 9. Sveikinu naujuosiu PĖDĖ/FBI darbuotojus, sėkmės jums.
 10. Sveikas, sveikinu prisijungus prie lmg.lt žaidėjų ir pradėjus lošti šį puiku serveri. Malonaus tau žaidimo, bei didžiausios sėkmės. Patarčiau tuo pačiu ir susipažinti su LMG taisyklėmis, bei svarbia informacija;Forumo taisyklėsUžblokavimo paaiškinimai ( Šia tema būtinai persižiūrėk, kad nebūtum užblokuotas per neapsižiūrėjima. )Pagalbos skiltis ( jai reikėtu kokios nors pagalbos, kreipkis čia, žmonės būtinai tau padės. )
 11. Sveikas, Muzikos Botas tikrai gera mintis, jai jis būtu tik muzikos kanale ir veiktu 24/7. Be to manau tai tikrai neapkrautu ts. Aš už.
 12. Sveikas, Kaip suprantu, jus kalbate apie "ofisus", tai aš jiems nepritariu kodėl? Ankščiau kai būdavo žmonės nesugebėdavo jų išsaugoti ir visada TS moderatoriams tekdavo tuos kanalus taisyti, todėl jie ir buvo panaikinti. Aš prieš.
 13. Matai forumo pažeidimą? spausk "pranešti" ir informuok Globalius moderatorius.

 14. Sveikas, sveikinu prisijungus prie lmg.lt žaidėjų ir pradėjus lošti šį puiku serveri. Didžiausios sėkmės žaidime. Patarčiau tuo pačiu ir susipažinti su LMG taisyklėmis, bei svarbia informacija;Forumo taisyklėsUžblokavimo taisyklės ( Šia tema būtinai persižiūrėk, kad nebūtum užblokuotas per neapsižiūrėjima. )Pagalbos skiltis ( jai reikėtu kokios nors pagalbos, kreipkis čia, žmonės būtinai tau padės. )
 15. Matai forumo pažeidimą? spausk "pranešti" ir informuok Globalius moderatorius.