Vycka_Ever

Narys
 • Pranešimai

  1.342
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Vycka_Ever

 • Rangas
  čhill out`
 • Gimtadienis 1999.10.27

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

33.284 profilio peržiūros
 1. Nesuprantu aš tokių žmonių. Kiek galima aplink tą patį driftint? t.y, vien tas lv ratas aplink namus ir pašokimus driftuoją, kai jau visiems seniai aiški vieta kurioje lengvai driftinama. Geriau kur nors kitur, ar aplink kažką kitą. Nes kiek matau kas antras video, aplink tą patį driftinama (namai ir kita), xz.
 2. ką nori ta kelia, nuotraukų kėlimas nėra uždraustas.
 3. Vardas_Pavardė - Aida_Swag Jūsų įveiktos užduotys - Grobimas, Pagydymai, Šarvai, Laikas Jūsų įveiktos papildomos užduotys - Ar buvo sunku ? - Ne.
 4. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Ever2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Aivaras_Plausinaitis3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 5. Vardas_Pavardė - Aida_Swag Jūsų įveiktos užduotys - Pagydymai, Šarvai, Iškvietimai, Praleistas laikas, Rida Jūsų įveiktos papildomos užduotys - Ar buvo sunku ? - Ne.
 6. Kur įrodymai, jog buvo pw numestas? nes tiek mano ft, tiek tavo PW nematau. Klausyti ARAS (S.W.A.T.) valdžios nurodymų ir jų laikytis. [išmetimas] čia visai kitas principas ties šia taisykle, laikas atsibusti, nes per daug nolaifinai šiandien
 7. Deja, pas mane win7 ultimate x64bit. Pasidaręs pc ant low, lempini tu lempini. Perėjau iš win10.
 8. "Klausyti ARAS (S.W.A.T.) valdžios nurodymų ir jų laikytis. [išmetimas]" Jeigu kvietei į TS tai privalai pateikti ir slaptažodį, o ne į TS, TS, TS. O kur pw? nėra.
 9. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Pavaduotoją: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Ever 2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mantas_Westbrook 3. Jūsų kaltinimai: Blogas išmetimas iš darbo, vien dėl to jog neatėjau į teamspeak'ą. Nes padariau žaidimą rr ir nemačiau koks slaptažodis, o į ts kviečia bet neparašo koks pw. Kaip pagrindinėj SWAT darbo informacijoje rašoma už tai kad nebūni teamspeak'ę 2 įspėjimai turi būti, bet kadangi aš darbo įspėjimų neturėjau o iškarto išmetė. Tai kaip suprantu, pavaduotojas nepasiskaitęs pagrindinės darbo informacijos ir viską daro savo nuožiūrą? PRASYČIAU PATEIKTI ĮRODYMUS TIKSLIUS IR STIPRŲ ATMAZĄ! 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. Ataskaita Vardas_Pavardė - Aida_Swag Pažaista 1h žaidime - Pagydyta 10 žaidėjų (ne grobime) - Pasiūlyta šarvų 10 žaidėjų (ne grobime) - Pakelta ant Ambulance 100 ridos - Sudalyvauti 3 grobimuose (nebūtina) - Laimėtos Vaistinėlės - Ar buvo sunku ? - Ne.
 11. Nes nesitikėjau jog kažkas būginsis ar panašiai. Atrodė jog visos icon pakeis ir bus gerai, bet ne.. rakink temą
 12. Tu pasižiūrėk pats, net negražiai atrodo kai kiti gun su icon'om, o kiti ne. Nesižiūri man tokie ginklai kažkaip..
 13. Sveikas, nėra ICON'as M4, o kitiem yr
 14. Tai kad ne toks. AK čia juods, o nuorodoje jis juodai baltas. Pagal to žaidėjo nuotrauką, nesvarbu koks bus efektas ar šešėlis, vistiek matosi JUODAS, nėra baltumų.
 15. Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Gun 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): kad būtų VISAS PACK, o ne pusė gun. Parodykit ką mokat "MOD IEŠKOTOJAI" MODIFIKACIJOS NEGALI BŪTI ZIPPYSHARE'uose ir mediafire!