Jump to content

Vycka_Ever

Narys
 • Pranešimai

  1.344
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Vycka_Ever

 • Rangas
  čhill out`
 • Gimtadienis 1999.10.27

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

33.496 profilio peržiūros
 1. Nojus kaip Kornis, amžina antra vieta.. sveikinu
 2. Niekad nesuprasiu tokio dalyko kaip LMG. Ima į drk arba lmg komandos narius arba OSUM draugą, artimą žmogų. O kokį naujoką pamatyti direktorių komandoje neįmanomas dalykas, o jeigu įmanomas tai LABAI LABAI RETAS. Išvis čia pusė žaidėjų (senbuvių, lmg komandos nariai) jau po dahuje drk turėję ir vistiek pildo nes žino jog draugelis paims ir bus zaibis. O naujokai vargstą, rodo ir vistiek šūdą jiems. Išvis logikos nėra, neatsižvelgia į kitus žmones. Švieži mesa, ilgiau laiko, nei sena. PEACE.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  8 daugiau
  2. Vycka_Ever

   Vycka_Ever

   tu tai išvis neįdomus, randomas :D

  3. Oskaras_Rodriguez

   Oskaras_Rodriguez

   Sedėk jei sėdi krūmuose, ir nebazarink.

  4. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Ant tiek graudu, kad man net žodžių trūksta. O mano žodynas platus. ;]

 3. niekada n* nesuprasiu tokio dalyko... ima į drk tai lmg komandos narius arba OSUM pažįstamą, daugiau nieko nematysi direktorių komandoje. O kokį visišką sviežią ir nusiteikusi naujoką paimt į drk, be šansų, nes visada kažką prirašys kad nepaimtu.
 4. [SAMP] #2 GREG

  Nesuprantu aš tokių žmonių. Kiek galima aplink tą patį driftint? t.y, vien tas lv ratas aplink namus ir pašokimus driftuoją, kai jau visiems seniai aiški vieta kurioje lengvai driftinama. Geriau kur nors kitur, ar aplink kažką kitą. Nes kiek matau kas antras video, aplink tą patį driftinama (namai ir kita), xz.
 5. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Ever2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Aivaras_Plausinaitis3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Kur įrodymai, jog buvo pw numestas? nes tiek mano ft, tiek tavo PW nematau. Klausyti ARAS (S.W.A.T.) valdžios nurodymų ir jų laikytis. [išmetimas] čia visai kitas principas ties šia taisykle, laikas atsibusti, nes per daug nolaifinai šiandien
 7. Deja, pas mane win7 ultimate x64bit. Pasidaręs pc ant low, lempini tu lempini. Perėjau iš win10.
 8. "Klausyti ARAS (S.W.A.T.) valdžios nurodymų ir jų laikytis. [išmetimas]" Jeigu kvietei į TS tai privalai pateikti ir slaptažodį, o ne į TS, TS, TS. O kur pw? nėra.
 9. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Pavaduotoją: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vycka_Ever 2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Mantas_Westbrook 3. Jūsų kaltinimai: Blogas išmetimas iš darbo, vien dėl to jog neatėjau į teamspeak'ą. Nes padariau žaidimą rr ir nemačiau koks slaptažodis, o į ts kviečia bet neparašo koks pw. Kaip pagrindinėj SWAT darbo informacijoje rašoma už tai kad nebūni teamspeak'ę 2 įspėjimai turi būti, bet kadangi aš darbo įspėjimų neturėjau o iškarto išmetė. Tai kaip suprantu, pavaduotojas nepasiskaitęs pagrindinės darbo informacijos ir viską daro savo nuožiūrą? PRASYČIAU PATEIKTI ĮRODYMUS TIKSLIUS IR STIPRŲ ATMAZĄ! 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. [IEŠKAU] GUN.

  Nes nesitikėjau jog kažkas būginsis ar panašiai. Atrodė jog visos icon pakeis ir bus gerai, bet ne.. rakink temą
 11. [IEŠKAU] GUN.

  Tu pasižiūrėk pats, net negražiai atrodo kai kiti gun su icon'om, o kiti ne. Nesižiūri man tokie ginklai kažkaip..
 12. [IEŠKAU] GUN.

  Sveikas, nėra ICON'as M4, o kitiem yr
 13. [IEŠKAU] GUN.

  Tai kad ne toks. AK čia juods, o nuorodoje jis juodai baltas. Pagal to žaidėjo nuotrauką, nesvarbu koks bus efektas ar šešėlis, vistiek matosi JUODAS, nėra baltumų.
 14. [IEŠKAU] GUN.

  Ieškant modifikacijos: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: Gun 2. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 3. Komentaras (trumpas aprašymas apie modifikaciją): kad būtų VISAS PACK, o ne pusė gun. Parodykit ką mokat "MOD IEŠKOTOJAI" MODIFIKACIJOS NEGALI BŪTI ZIPPYSHARE'uose ir mediafire!
 15. Vien ši firmą laikosi, kadangis išrinktas geras direktorius. Direktorių aš pažįstų ne vienerius metus, o net daugiau nuo senų laikų, tai žinau jog šis direktorius yra tam skirtas. Neveltui sukūrė išskirtines temas, jog pritrauktų žaidėjų dėmėsį. Aiškiai matyti jog direktorius stengiasi dėl firmos gerovės ir bando aukštinti ir aukštinti, kadangi juk medikų darbas LMG serveryję yra svarbus, todėl stengiamasi laikyti firmą ir parodyti ką firmą ištiesų gali. Visgi direktorius yra motyvuotas šioje firmoje, linkiu jam toliau tobulėti ir siekti savų tikslų. O pavaduotojai, tai reikėtų susiimti, nors ir vasarą - suprantama. Vistiek jei turite pareigas, neapleiskite direktoriaus. @Inferno_Player, @Matas_Pccc, @Anna_Karenina
×