Jump to content

Zygis_Budrys

Narys
 • Pranešimai

  2.129
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Viskas, kas paskelbta nario Zygis_Budrys

 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): James_Pushass3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (Eina gandai kad pinigai prisideda tik po zaidimo rr o uz krepseli iskart nuskaiciuoja)4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/2jwrdb https://streamable.com/8fnxpt @Omis_Zekas
 2. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  Mldc ciuvakas, buve pykciu ir panasiai. Šiaip pasaudantis motyvuotas zmogus. Geras medikas bei gaujinis. Veiksmuose judi ir pirmas nekrenti +rep
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Splash_Splashasss3. Užblokavimo priežastis: Blogas kviesti 3x (Padmins)4. Vaizdinė medžiaga:https://imgur.com/a/gMM7m1W
 4. sveikinu bachuras

   

 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Klaudijus_Sanfier3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Terero3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Prisistatau Žygis_Budrys

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Žygimantas 16 (05-21 17bus)3. Miestas, kuriame gyvenate: Kaunas4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Leist laika su draugais važinėtis su dviračiu (Nes neturiu mašinos) čiesint LMG mergas. O šiaip stumt dūrą. O hobis tai boksas, bet čia for fun.5. Gerosios/blogosios savybės: Geros, tai kad esu žodžio žmogus ir mėgstu atviruma. Blogos tai kad greit pradedu pasisitiket ir kartais būną nekažkas.6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Kieme 11mopsų bėgioja. 12triušių. Trys katinai. Tad vardų nevardinsiu.7. Ar turite sesių, brolių?: 2 brolius.8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Užsireginau su pirmu nick, bet pamiršes prisijungimus, bet ten apie 2014 12mėn.9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): S.W.A.T direktorius. Dylerių direktorius. PD/SWAT2X/FŪRŲ/DYLŲ pavaduotojas. LMG/GTP narys.10. Jūsų tikslai serveryje: Dabar noriu prasimušti į komandą nenardydamas.11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Tiek swatuose buvau ahuenas, tiek dyluose. Bet manau dylai geriau jūdėjo, nei S.W.A.T.12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Neskubėk ir būsi pirmas. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Realybeje tai Pablo neskaitant jo žiaurų nusikaltimų. Žaidime, tai visi savotiškai man yra mokytojai. Tiek nusikalstamoj tiek teisėsaugoj. Bet labiausiai isiminiau. Jack_Shadow, Tadys_Kent, Haris_Forsas, Arnoldis_Arnoldis, Erce_Pukas, ir daug daug dar kitų.14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Nesusidėkit su siantu luksiu diamondu splitu saltedu dodo_batiovic dwaynu. Nes toks dalykas kaip aš nečytinu neegzistuoja.15. Jūsų nuotrauka (būtina): https://imgur.com/a/Zrw6XbV
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Kidzas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas (Dgun)4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erikass_Erikass3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Justux_Ltu3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Jasaitis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rimgaudas_Swed3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Prisistatau Zaidejas_Rokas

  Net neužmačiau nu tai smagu kad senbuviai grįžta. Gal nepameni bet budavo smagu apsaugoj
 14. Prisistatau Zaidejas_Rokas

  Oho kokie zmones. Sw sw kada serverį aplankysi?
 15. e6e9b538663fb2ff993373b80b22b043153.png

  Gausi nesijaudink
 16. Pietinis rajonas

  Nu viską galima i nuotraukos suprast
 17. Pietinis rajonas - trypiam fūristus

  Baisiai baisiai cia viliukai judam tu fūru bazeje
 18. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Swaggg3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 19. Sveikinu karka, DP tavim pasitiki todel pasitiki ir serveris. Gaila mepo bet yra kaip yra. O dabar didziausios sekmes tau
 20. Pietinis Rajonas

  Prisijaukinom savus ciucikus. Tikiuosi suprasit kad viskas juoko formoj ir manau nepyksit. lav lav
 21. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Golden_Ice3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas @Omis_Zekas jei truks irodimu patagink ikelsiu dar viena video)4. Vaizdinė medžiaga:
 22. Rokas_Swaggg laikinai užblokavo Zygis_Budrys

  Uzbanino nes vienas puse gaujos isnesiau be cytu :DDDDD juokdarynas. Kiek zinau baninant negali buti vaizdo yrasai apkarpami ar kitaip pazaidziami ar pridedant efektu. Kolas gyvenime problemu turi tai tikiu kad sirdele skauda, bet ceejay :DDD nu naa draugelis tipo.
 23. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Orestas_Hentai3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 24. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Augustas_Auge3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
×