Jump to content

Marlboras_Pele

Narys
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Marlboras_Pele

 • Rangas
  Narys

Profilio Informacija

 • Lytis
  Nesakysiu

Paskutiniai lankytojai

677 profilio peržiūros
 1. LMG.lt - „Neužmirštuolė“

  Italijoj, kaliniai dirbdami gauna daugiau nei dabartiniai Lietuvos žmonės tai kur čia teisybė?
 2. LMG.lt - „Neužmirštuolė“

  Tais, laikais žinai ką už 75 eurus galėjai nusipirkt? pasidomėk kiek verti pinigai buvo;)
 3. LMG.lt - „Neužmirštuolė“

  Nu, nepykit bet ką jus čia svaikstat? Turbūt šiandien mokykloje per rodomus "SAUSIO 13" vaizdus, daugelis iš jūsų nei nesiklausėt, ar žiūrėjot jį ! Turbūt puse iš čia komentavusių sėdėjo, su išmaniaisiais telefonais ir kimarino. Daugeliui tai jau tapo, tiesiog įstorija, ir palaima jog mokykloje, per pirmas pamokas, nieko veikt nereikia. Turbūt būs keli asmenis kurie, mane laikys kokiu komunistu, ir panašiai. Bet, kaip kažkur esu girdėjęs šie žmonės mirė ne už tokia, lietuva... 300 euru algos, ir panašiai, sako jog esam laisvi žmonės... Neturi, žmonės pasirinkimo šiais laikais išviso, už bet koki menkiausia nusižengimą yra baudžiami ! Nu, tikrai nesąmonė, ir nepradėkit čia nusišnekėt ! Aišku, aš nedraudžiu ar kažkas panašaus prisimint šiuos žmones reikia. ! Bet, netokiais būdais. Jie, gi nejaučia kaip čia LMG.LT puslapyje visi juos gerbia. O realiai visiem nusišikt.. Geriau, jau eikit kokias žvakeles, uždekit kurnors. ! Čia, mano nuomonė norit pritarkit norit ne.
 4. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Peliukas_Marlboro 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Justas_Bankas 3. Pagyrimo aplinkybės: Giriu, todel nes Justas yra, labai draugiskas zmogelis, kuris net ir su pareigom, islieka paprastu zmogeliu, kuris atsizvelgia i kitu norus. Sis, pavaduotojas isklauso zaideju kurie, nori konors paklausti, ar konors nesupranta. Yra, aktyvus zaidejas, tiek zaidime tiek forume, dazniausiai buna labai linksmas ! Justas, yra Justas todel nieko cia nepakeisi ! Sekmes jam toliau poste. ! Giriu tave, saunuolis ! ! ! ! ! !
 5. Iki sugryžimo į LMG.LT (Taxiorus/Dušmanus) liko 10 dienų !! í ½í¸Œ

  1. Simon_Dawsonn
  2. Faris_Razor

   Faris_Razor

   Cia Razor laukiu Tavęs maži :)

   XDDDD

 6. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Peliukas_Marlboro 2. Giriamo direktoriaus atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: Visa, S.W.A.T komanda, ir Christian_Opps 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą direktoriaus veikla?: Visu, pirma turbut pirma kart, regiu tokia kruopsciai suplanuota, pasala !! Malaciai, turbut tai buvo Opps'o nuopelnas. Matosi, jog tikrai yra pasiruose gaudyti nusikalstamas grupuotes. !! Š aunuoliai visa, komanda tikrai pagirtinas darbas ! Puiki valdzia !
×