Jump to content

Warnius_Nope

Narys
 • Pranešimai

  25
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Warnius_Nope

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

692 profilio peržiūros
 1. Kur rašyt kad tave unjailintų?

 2. Kur rašyt kad tave unjailintų?

 3. Kur rašyt kad tave unjailintų?

  1. Hot_Anon

   Hot_Anon

   viskas parašyta, gal į mokyklą pradėk eit ? current level 28 , vieno trūksta

  2. Warnius_Nope

   Warnius_Nope

   Tai suprantu, bet kiek dar reikes laukt? Seniau ten 50min ir viskas darbar 2 valandos ir dar nieko

 4. Peikiu Eimantas_Ghost

  Atsiprašau Franki, kad čia rašau, bet negaliu susilaikyt. Tu žmogau ar koks tu ten esi nematiai, kad banned anketa patvirtina, ir pats administracijos prižiūrėtojas parašė, kad ką tu ten kliedi, tas postas kur parašo kaip užbanini, kad per 2h. tai čia jau seniausiai tokio dalyko nėra, tai gali čia nefreepostint savo nesamonėm, kitą kartą galėtai įdėmiau pasižiūrėti ką parašė admins prižūrėtojas.
 5. Ate Ate teisėsauga, lauksim nauju drk

  1. Eimantas_Zero

   Eimantas_Zero

   žiurėkit kad db niekas nefreestarintu :D nes jų bus :D

 6. SWAT ZLUGO haaaa, nusikalstomos laimejo :)

 7. Super įdėją.

  Prieš, čia yra žaidimas, o ne relus gyvenimas.
 8. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Warnius_Arnas 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: (Fūros) Eimantas_Ghost 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Na šis pavaduotojas yra geras, biškį lievesnis už Arnoldš, bet vistiek mldc. Na žodžiu mldc yra, galima su juo paprikolinti, yra aktyvus, daro daug veiksmo, premijos, viskas ko tik reikia mums iš jo. Tai va reiškiu jam pagyrimą ir tai pat linkiu tapti direktoriumi.
 9. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Warnius_Arnas 2. Giriamo pavaduotojo atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: (Fūros) Arnoldis_Arnoldis 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą pavaduotojo veikla?: Na ir vėl jis man papuolė. Tai va pradėsiu. Na, kad ir koks jis būtų dūchas vistiek yra mldc, visada padeda, dalina geras premijas, kartais parėkia, bet vistiek greit baigia rėkti, gasdina, kad išmes, bet neišmeta, nes be manes jam ne gyvenimas. Tai va žodžiu yra mldc pavaduotoas, linkiu jam tapti direktoriumi ir, kad aš pas jį galėčiau prinardyti.
 10. TOSHA prasau tik nedek draudimo !!!!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Max_Tosha

   Max_Tosha

   Tai, kad nejuokauju, per anksti užblokavo, o dabar jau principai to reikalauja.

  3. Skirmantas_Dalniakas

   Skirmantas_Dalniakas

   Tosha, kas 1min ejo po 2 cytus, ir kazkas toki kaip priki numete, pasake tavo id ir banned

  4. Arnoldis_Arnoldis

   Arnoldis_Arnoldis

   tosha nepyk daug cytu ir grobima ejo tai tikrai nepyk

    

 11. Pagyrimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Warnius_Arnas 2. Giriamo direktoriaus atstovaujama firma ir jo Vardas_Pavardė?: "UAB Tolimasis Reisas" (Fūros) Arnoldis_Arnoldis 3. Papasakokite plačiau, dėl ko giriate ir kas lėmė jūsų susižavėjimą direktoriaus veikla?: Labai geras pavaduotojas, aktyvus, daug kalba, mldc yra, daro daug grobimų ir kitų veiklų, mėgstu ant jo pastūmt, bet jis kaip mano geras drg tai nieko nepadaro, nu žodžiu jis yra mldc, bff drg ir geriausias pavaduotojas iš visos lmg.lt Fūristų buvusių pavaduotojų. "MYLIU"
×