Karolina_Murrr

Narys
 • Pranešimai

  123
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Karolina_Murrr

 • Rangas
  ♥ You don't have to prove yourself to anyone.. ♥
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Pinigai
  69
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  S.W.A.T <3
 • Tr. Priemonė
  Buffalo

Profilio Informacija

 • Lytis
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

12.403 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolina_Murrr2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lexas_Lmg3. Peikimo priežastis: Netinkamas administratoriaus komandos naudojimas /kick4. Vaizdinė medžiaga:
 2. Tvarkykit bugus, nes jau net serveris taip užsibugina, kad gyvybės būna nebeeina nors šaudo į tave arba krenti iš aukštai, manau čia dėl "get" , bet tiksliai neesu įsitikinus, ir turbūtne vienas asmuo užblokuotas dėl šito bug'o. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Karolina_Murrr

   Karolina_Murrr

   Bet kai patvirtina užblokavimo apeliacijas, nors pats serveris kaltas dėl užsibuginusių gyvybių - nu tai jau visai viršūnė. 

  3. Roba_Gggb

   Roba_Gggb

   Niekas to tikrai neišnalizuos ir kuom padės , visi žino nuo patvirtanančios anketos supranta kad teks pirkti unban ir išvaistyti pinigus :D

  4. Domantas__Ciki

   Domantas__Ciki

   Maladėc prilaikyk servą

 3. » Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karolina_Murrr Jūsų neaktyvumo laikotarpis (nuo - iki): nuo 2017.03.25 iki 2017.03.26 Dėl kokių priežasčių nebūsite aktyvus?: Negalėsiu žaisti, nes būsiu su vaikinu visą savaitgalį.
 4. Prašau pateikti nuorodą kur surašytos visos Serverio klaidos ir įrašyta būtent ŠI, būsiu dėkinga, meeeeeeeeeeeeee. P.S jeigu klaida neįtraukta į LMG klaidų sąrašą, nors LMG serverio taisyklėse pateikta nuoroda būtent i serverio klaidas, tai aš kaip sąžiningą žaidėja viską perskaičius vistiek gaunu baną, už tai, ko net nėra taisyklėse, bet įrašyta tarp priežasčių už kurias galima baninti? Kai ištaisysite savo klaidas, tada jau ir aš atsakysiu už savąsias.
 5. Lietuvoje sukurti tokį žaidimo projektą iš kurio uždirbtum tiek lėšų - yra lobis. Gaila, kad tas asmuo to nebe vertina, nes iš šio projekto buvo ir dar galbūt galima užsidirbti dar daugiau, jeigu su juo būtų dirbama iki šiol ir pradėtų naudotis pagaliau ta galva kuri yra ant pečių. Kai projektas yra apleidžiamas savininkų, o ypač per tiek metų, projektas žlunga, galbūt ne staigiai, bet iš lėto ir šiuo metu tai labai pastebima, nes kad ir kaip norėtųsi, niekas negali padaryti kai kurių darbų išskyrus savininką. Jeigu tas žmogus įdėjo darbo į šį projektą - taip jį sužlugdyti gali tik visiškai kvailas žmogus, nes pagalvojus reikėtų imtis kažko - arba parduoti projektą kol dar nevėlu - arba pačiam grįžti ir pagaliau sutvarkyti tai, ką reikia. Jie galvoja, kad visi priklauso nuo jų, bet ne, tai jie priklauso nuo mūsų - žaidėjų. Nebūtų mūsų - nebūtų ir jų. Sąlygas tokias nežmoniškas kelti komandos nariams, kurių indėlis į projektą yra daug daugiau nei tie niekam verti taškai, na, žiauru. Bet ką komandos nariai yra skolingi jiems? Visiškai nieko. O jie be tų asmenų, kurie vis dar čia stengiasi iš šitos beviltiškos situacijos kažką nulipdyti, seniai būtų žlugę.
 6. Man taip vakar buvo, bet nematydama įjungiau chat tab ir įrašiau /q , tada vėl įėjau į žaidimą ir viskas gerai buvo
 7. O kur numeriukas? Sumetę būtumėm kokį matchą
 8. Gali būti, tuo metu nežinojau dar nieko, tik vėliau pagal skiną pagalvojau kad tu dylerė
 9. Labas,Kotryna. Turbūt manęs nepažysti, bet aš pasakysiu kad kai pradėjau žaisti LMG, o tai buvo gal prieš du metus maždaug +-, tai tu buvai pirma panelė kurią sutikau serveryje ir tuo metu dirbai dylere, pardavei pirmosios žolytės. :D (badass) O šiaip malonu matyti, kad dar žaidi, be to ir puikiai atrodai, o dėl to makiažo tai pasakysiu kad aš irgi nuo 13-14 metų pradėjau domėtis kosmetika,bet ant savo blakstienų tik tušo užsidėdavau, nors dabar esu tikrai nebe pirmos jaunystės, tad noriu pasakyt kad ir anksčiau taip būdavo, čia priklauso nuo brendimo nes kiekviena panelė bresta skirtingai, o ir ne visi supranta, kad galima domėtis makiažu, kad tai gali būti pomėgis, bet iš kur tada atsiranda visažistai kaip jums atrodo?
 10. ♦♥♠♣ Anketa norint dalyvauti konkurse: 1. Vardas_Pavardė vartotojo su kuriuo kandidatuojate: Karolina_Murrr 2. Jūsų spėjamas skaičius: 62 3. Komentaras(-neprivalomas): kmr
 11. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Karolina_Murrr 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Rokas_Dancinga 3. Pagyrimo aplinkybės: Sveikinu, Ignai, su pavaduotojumi, džiaugiuosi ir didžiuojuosi tavimi, nes esi geras ne tik kaip vadovas bet ir žmogus, puikus pagalbininkas betkokioje firmoje. Fūrose esi ne pirmą kartą pav. todėl linkiu siekti dar daugiau, manau esi vertas jau ir aukštesnių pareigų. Sėkmės!
 12. Tik už. Nes tai kaip ir strategija būtų prieš tuos asmenis, kurie nesupranta kiek darbe reikia išdirbti, padirbę kelias dienas lekia į kitą darbą ir t.t. Manau retesnės atrankos ir galingesnės, skatintų žaidėjus rimčiau į tai žiūrėti ir tobulėti. Atrankų stiprumas sukelia konkurenciją, visi stengsis būti kuo geresni už kitus konkurentus ir patekti į darbą. Atrankų retumas pagerintų sėslumą ir bandymą atrasti kažką naujo galbūt jau darbe kuris tapo rutina. Žaidėjas bandytų siekti kažko esame darbe, o ne nepasisekus lėkti iškart į kitą. UŽ KOKYBĘ, O NE KIEKYBĘ!!!!
 13. Paskaityk ką aukščiau parašiau, apie išvalymo valandą būtų skelbiama ir pranešama kad visi žinotų ir galėtų apsisaugoti, tai žmones suvienytų, padėtų susirasti naujų draugų arba priešų Tokia taktika puikiai galima išmokti komandinio darbo. Pajusti tą azartą ir pasirinkti vaidmenį kurį tik nori. Nematau čia minusų, viskas būtų proto ribose, nekenkiant serveriui. Nebūkit tokie nuobodūs gi
 14. Labas. Pagalvojau ir apie tai. Manau naujokams būtų irgi įdomu, nebūtinai turi atlikti per tą valandą "blogiuko vaidmenį" gali bėgti, ieškotis "chebros" su kuria būsi saugus ir pan. Kaip kovojimas už išlikimą. Pasibaigus išvalymo valandai teisėsauga padarytų reidą, budėjimą, butų ką gaudyti, tai suvienytu visa teisesauga ne tik per grobimus. Kodėl gi ne? Visi serverio zaidejai turetu galimybe pasijausti kaip grobime, susišaudyme, ne tik nusikalstamos frakcijos.
 15. Tai tik žaidimas, toks DM kuriame visiems būtų suteiktos vienodos sąlygos, manau sąžiningas ir įdomus O manau ir tų kenkėjų sumažėtų paprastomis valandomus, nes turėtų galimybę legaliai pasinaudoti išvalymo valanda.