Jump to content

Karolina_Murrr

Narys
 • Pranešimai

  139
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Karolina_Murrr

 • Rangas
  ♥ You don't have to prove yourself to anyone.. ♥

Profilio Informacija

 • Lytis
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

14.144 profilio peržiūros
 1. Nuotraukite

  Pamokysi ir mane judesiukų
 2. Ummm... čia dabar kaip golfas ar ką?

  Ką aš čia veikiu
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolina_Murrr2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lexas_Lmg3. Peikimo priežastis: Netinkamas administratoriaus komandos naudojimas /kick4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Tvarkykit bugus, nes jau net serveris taip užsibugina, kad gyvybės būna nebeeina nors šaudo į tave arba krenti iš aukštai, manau čia dėl "get" , bet tiksliai neesu įsitikinus, ir turbūtne vienas asmuo užblokuotas dėl šito bug'o. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Karolina_Murrr

   Karolina_Murrr

   Bet kai patvirtina užblokavimo apeliacijas, nors pats serveris kaltas dėl užsibuginusių gyvybių - nu tai jau visai viršūnė. 

  3. Roba_Gggb

   Roba_Gggb

   Niekas to tikrai neišnalizuos ir kuom padės , visi žino nuo patvirtanančios anketos supranta kad teks pirkti unban ir išvaistyti pinigus :D

  4. Domantas__Ciki

   Domantas__Ciki

   Maladėc prilaikyk servą

 5. Augis_Dash užblokavo Karolina_Murrr

  Prašau pateikti nuorodą kur surašytos visos Serverio klaidos ir įrašyta būtent ŠI, būsiu dėkinga, meeeeeeeeeeeeee. P.S jeigu klaida neįtraukta į LMG klaidų sąrašą, nors LMG serverio taisyklėse pateikta nuoroda būtent i serverio klaidas, tai aš kaip sąžiningą žaidėja viską perskaičius vistiek gaunu baną, už tai, ko net nėra taisyklėse, bet įrašyta tarp priežasčių už kurias galima baninti? Kai ištaisysite savo klaidas, tada jau ir aš atsakysiu už savąsias.
 6. [APKLAUSA] Ką palaikote Apsaugos direktoriaus rinkimuose?

  Esu už Edvis_Tanks, nes žmogus yra geras, nuoširdus, linksmas, manau puikiai susitvarkytų su firma, nes tokių būtent paprastų žmonių trūksta šiame projekte. Domantela imi! Kitas kandidatas kuris man patinka tai Petras_Neklausk , pati mažai ką apie jį žinau, bet jį palaiko mano gerai pažįstami žmonės, todėl esu susidariusi teigiamą nuomonę apie jį vien dėl to ir manau kad jis būtų tinkamas kandidatas. Toliau žinoma Einaras_Bmw , na dėl susitvarkymo su firma nėra net ką kalbėti, o ir kaip žmogus man labai patinka irgi paprastas, pilnas idėjų, ne vieną kartą nustebinęs, šaunus žmogelis, puikus direktorius.
 7. [KITA]Kitokie pasikalbėjimai su Karolina_Kaulitz ak

  Labai negražu taip tyčiotis iš žmogaus, bet ir pati panelė gėdą darosi su tokiom kalbom...
 8. [Apklausa] Ar žiurite X-Faktoriu?

  Žiūriu x faktorių, favoritai buvo Andis ir Mindaugas, Paulina. O kadangi liko tik Paulina, tad linkiu jai kuo didžiausios sėkmės finale, ji nuostabi!
 9. [Apklausa] Koks Jūsų zodiako ženklas?

  Sveiki, mano zodiako ženklas yra Liūtas. Labai draugiški ir šilti žmonės gimę vasarėlę. Kas turi draugą liūtą manau gali patvirtinti kad jie labai ištikimi žmonės :>
 10. Kas č�ia per activity?! :D

  Man taip vakar buvo, bet nematydama įjungiau chat tab ir įrašiau /q , tada vėl įėjau į žaidimą ir viskas gerai buvo
 11. KAS norit ?

  O kur numeriukas? Sumetę būtumėm kokį matchą
 12. Prisistatau || Maja_Asha

  Gali būti, tuo metu nežinojau dar nieko, tik vėliau pagal skiną pagalvojau kad tu dylerė
 13. Prisistatau || Maja_Asha

  Labas,Kotryna. Turbūt manęs nepažysti, bet aš pasakysiu kad kai pradėjau žaisti LMG, o tai buvo gal prieš du metus maždaug +-, tai tu buvai pirma panelė kurią sutikau serveryje ir tuo metu dirbai dylere, pardavei pirmosios žolytės. :D (badass) O šiaip malonu matyti, kad dar žaidi, be to ir puikiai atrodai, o dėl to makiažo tai pasakysiu kad aš irgi nuo 13-14 metų pradėjau domėtis kosmetika,bet ant savo blakstienų tik tušo užsidėdavau, nors dabar esu tikrai nebe pirmos jaunystės, tad noriu pasakyt kad ir anksčiau taip būdavo, čia priklauso nuo brendimo nes kiekviena panelė bresta skirtingai, o ir ne visi supranta, kad galima domėtis makiažu, kad tai gali būti pomėgis, bet iš kur tada atsiranda visažistai kaip jums atrodo?
 14. Kada taxi drk nušaalins?

  1. Justas_Bankas

   Justas_Bankas

   Laukia gal kol pats paliks. :D

    

  2. Karolina_Murrr

   Karolina_Murrr

   Užsiėmę gal kitų direktorių rinkimais :D

    

  3. Nojus_Delete

   Nojus_Delete

   Iki šimto eurų varo, jau gal puse surinko iš pav.

×