Karolina_Murrr

Narys
 • Pranešimai

  110
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Karolina_Murrr

 • Rangas
  ♥ You don't have to prove yourself to anyone.. ♥
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Pinigai
  69
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Taksistė <3
 • Tr. Priemonė
  Buffalo

Profilio Informacija

 • Lytis
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

11.872 profilio peržiūros
 1. Esu už Edvis_Tanks, nes žmogus yra geras, nuoširdus, linksmas, manau puikiai susitvarkytų su firma, nes tokių būtent paprastų žmonių trūksta šiame projekte. Domantela imi! Kitas kandidatas kuris man patinka tai Petras_Neklausk , pati mažai ką apie jį žinau, bet jį palaiko mano gerai pažįstami žmonės, todėl esu susidariusi teigiamą nuomonę apie jį vien dėl to ir manau kad jis būtų tinkamas kandidatas. Toliau žinoma Einaras_Bmw , na dėl susitvarkymo su firma nėra net ką kalbėti, o ir kaip žmogus man labai patinka irgi paprastas, pilnas idėjų, ne vieną kartą nustebinęs, šaunus žmogelis, puikus direktorius.
 2. Lietuvoje sukurti tokį žaidimo projektą iš kurio uždirbtum tiek lėšų - yra lobis. Gaila, kad tas asmuo to nebe vertina, nes iš šio projekto buvo ir dar galbūt galima užsidirbti dar daugiau, jeigu su juo būtų dirbama iki šiol ir pradėtų naudotis pagaliau ta galva kuri yra ant pečių. Kai projektas yra apleidžiamas savininkų, o ypač per tiek metų, projektas žlunga, galbūt ne staigiai, bet iš lėto ir šiuo metu tai labai pastebima, nes kad ir kaip norėtųsi, niekas negali padaryti kai kurių darbų išskyrus savininką. Jeigu tas žmogus įdėjo darbo į šį projektą - taip jį sužlugdyti gali tik visiškai kvailas žmogus, nes pagalvojus reikėtų imtis kažko - arba parduoti projektą kol dar nevėlu - arba pačiam grįžti ir pagaliau sutvarkyti tai, ką reikia. Jie galvoja, kad visi priklauso nuo jų, bet ne, tai jie priklauso nuo mūsų - žaidėjų. Nebūtų mūsų - nebūtų ir jų. Sąlygas tokias nežmoniškas kelti komandos nariams, kurių indėlis į projektą yra daug daugiau nei tie niekam verti taškai, na, žiauru. Bet ką komandos nariai yra skolingi jiems? Visiškai nieko. O jie be tų asmenų, kurie vis dar čia stengiasi iš šitos beviltiškos situacijos kažką nulipdyti, seniai būtų žlugę.
 3. Labai negražu taip tyčiotis iš žmogaus, bet ir pati panelė gėdą darosi su tokiom kalbom...
 4. Žiūriu x faktorių, favoritai buvo Andis ir Mindaugas, Paulina. O kadangi liko tik Paulina, tad linkiu jai kuo didžiausios sėkmės finale, ji nuostabi!
 5. Sveiki, mano zodiako ženklas yra Liūtas. Labai draugiški ir šilti žmonės gimę vasarėlę. Kas turi draugą liūtą manau gali patvirtinti kad jie labai ištikimi žmonės :>
 6. Man taip vakar buvo, bet nematydama įjungiau chat tab ir įrašiau /q , tada vėl įėjau į žaidimą ir viskas gerai buvo
 7. O kur numeriukas? Sumetę būtumėm kokį matchą
 8. Taip, širdutė spaudžia kad seilinuko dar nenusiėmę matai sprendžia ką rūkyt
 9. Matosi, kad buvai patyčių auka iš tavo bendravimo. Apsimeti vargšeliu čia, kaip tau buvo sunku ir t.t bet pats neišmokai sumautos pamokos iš to ką tau gyvenimas davė, tapai tokiu pačiu šiukšle kaip ir tie žmonės, kurie tave menkino vien dėl kalbos barjero.
 10. Siūlyčiau rokiškio pienelį garinti o ne cigaretes, nes nuo mamytės diržų vaikai galit gauti.
 11. Gali būti, tuo metu nežinojau dar nieko, tik vėliau pagal skiną pagalvojau kad tu dylerė
 12. Labas,Kotryna. Turbūt manęs nepažysti, bet aš pasakysiu kad kai pradėjau žaisti LMG, o tai buvo gal prieš du metus maždaug +-, tai tu buvai pirma panelė kurią sutikau serveryje ir tuo metu dirbai dylere, pardavei pirmosios žolytės. :D (badass) O šiaip malonu matyti, kad dar žaidi, be to ir puikiai atrodai, o dėl to makiažo tai pasakysiu kad aš irgi nuo 13-14 metų pradėjau domėtis kosmetika,bet ant savo blakstienų tik tušo užsidėdavau, nors dabar esu tikrai nebe pirmos jaunystės, tad noriu pasakyt kad ir anksčiau taip būdavo, čia priklauso nuo brendimo nes kiekviena panelė bresta skirtingai, o ir ne visi supranta, kad galima domėtis makiažu, kad tai gali būti pomėgis, bet iš kur tada atsiranda visažistai kaip jums atrodo?
 13. Čia kaip ir minėjo labai geras filmas yra "war dogs" Taip pat labai geras filmas "Morgan" , jeigu dar nematęs skubėk kuo greičiau, nes filmas nuostabus. Geras filmas labai "Don't breathe" Neblogas filmas "Come and Find me" , tikrai ne toks koks iš pradžių gali pasirodyti peržiūrėjus treilerį, ne banalus, turi įdomią mintį ir žiūrisi tikrai ne nuobodžiai. Dar neblogas filmas "Amerikos ultra" , "Blogos mamos" , "Brooklyn" "13 sins" "sully' "anthropoid" "Joy" irr t.t
 14. ♦♥♠♣ Anketa norint dalyvauti konkurse: 1. Vardas_Pavardė vartotojo su kuriuo kandidatuojate: Karolina_Murrr 2. Jūsų spėjamas skaičius: 62 3. Komentaras(-neprivalomas): kmr
 15. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Karolina_Murrr 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Rokas_Dancinga 3. Pagyrimo aplinkybės: Sveikinu, Ignai, su pavaduotojumi, džiaugiuosi ir didžiuojuosi tavimi, nes esi geras ne tik kaip vadovas bet ir žmogus, puikus pagalbininkas betkokioje firmoje. Fūrose esi ne pirmą kartą pav. todėl linkiu siekti dar daugiau, manau esi vertas jau ir aukštesnių pareigų. Sėkmės!