Karolina_Murrr

Narys
 • Pranešimai

  124
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Karolina_Murrr

 • Rangas
  ♥ You don't have to prove yourself to anyone.. ♥
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Pinigai
  69
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  S.W.A.T <3
 • Tr. Priemonė
  Buffalo

Profilio Informacija

 • Lytis
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

13.189 profilio peržiūros
 1. pupa, uoga, zek tu nuoga. @Styvas_Nesakomas sakiau, kad buciau paemes pries tave, pazek kai varau.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Karolina_Murrr

   Karolina_Murrr

   Kas čia buvo Duffai? 

  3. Karolina_Murrr

   Karolina_Murrr

   @Styvas_Nesakomas kas tau čia nevykėli leido mano profilyje lankytis? :D 

  4. Styvas_Nesakomas
 2. Man tai labiausiai patinka 1.8, nes nu gi atnaujinimo laukėm taip ilgai.. Oj, gi nėra dar tokio.. :/
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karolina_Murrr2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Lexas_Lmg3. Peikimo priežastis: Netinkamas administratoriaus komandos naudojimas /kick4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Tvarkykit bugus, nes jau net serveris taip užsibugina, kad gyvybės būna nebeeina nors šaudo į tave arba krenti iš aukštai, manau čia dėl "get" , bet tiksliai neesu įsitikinus, ir turbūtne vienas asmuo užblokuotas dėl šito bug'o. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Karolina_Murrr

   Karolina_Murrr

   Bet kai patvirtina užblokavimo apeliacijas, nors pats serveris kaltas dėl užsibuginusių gyvybių - nu tai jau visai viršūnė. 

  3. Roba_Gggb

   Roba_Gggb

   Niekas to tikrai neišnalizuos ir kuom padės , visi žino nuo patvirtanančios anketos supranta kad teks pirkti unban ir išvaistyti pinigus :D

  4. Domantas__Ciki

   Domantas__Ciki

   Maladėc prilaikyk servą

 5. Prašau pateikti nuorodą kur surašytos visos Serverio klaidos ir įrašyta būtent ŠI, būsiu dėkinga, meeeeeeeeeeeeee. P.S jeigu klaida neįtraukta į LMG klaidų sąrašą, nors LMG serverio taisyklėse pateikta nuoroda būtent i serverio klaidas, tai aš kaip sąžiningą žaidėja viską perskaičius vistiek gaunu baną, už tai, ko net nėra taisyklėse, bet įrašyta tarp priežasčių už kurias galima baninti? Kai ištaisysite savo klaidas, tada jau ir aš atsakysiu už savąsias.
 6. Esu už Edvis_Tanks, nes žmogus yra geras, nuoširdus, linksmas, manau puikiai susitvarkytų su firma, nes tokių būtent paprastų žmonių trūksta šiame projekte. Domantela imi! Kitas kandidatas kuris man patinka tai Petras_Neklausk , pati mažai ką apie jį žinau, bet jį palaiko mano gerai pažįstami žmonės, todėl esu susidariusi teigiamą nuomonę apie jį vien dėl to ir manau kad jis būtų tinkamas kandidatas. Toliau žinoma Einaras_Bmw , na dėl susitvarkymo su firma nėra net ką kalbėti, o ir kaip žmogus man labai patinka irgi paprastas, pilnas idėjų, ne vieną kartą nustebinęs, šaunus žmogelis, puikus direktorius.
 7. Lietuvoje sukurti tokį žaidimo projektą iš kurio uždirbtum tiek lėšų - yra lobis. Gaila, kad tas asmuo to nebe vertina, nes iš šio projekto buvo ir dar galbūt galima užsidirbti dar daugiau, jeigu su juo būtų dirbama iki šiol ir pradėtų naudotis pagaliau ta galva kuri yra ant pečių. Kai projektas yra apleidžiamas savininkų, o ypač per tiek metų, projektas žlunga, galbūt ne staigiai, bet iš lėto ir šiuo metu tai labai pastebima, nes kad ir kaip norėtųsi, niekas negali padaryti kai kurių darbų išskyrus savininką. Jeigu tas žmogus įdėjo darbo į šį projektą - taip jį sužlugdyti gali tik visiškai kvailas žmogus, nes pagalvojus reikėtų imtis kažko - arba parduoti projektą kol dar nevėlu - arba pačiam grįžti ir pagaliau sutvarkyti tai, ką reikia. Jie galvoja, kad visi priklauso nuo jų, bet ne, tai jie priklauso nuo mūsų - žaidėjų. Nebūtų mūsų - nebūtų ir jų. Sąlygas tokias nežmoniškas kelti komandos nariams, kurių indėlis į projektą yra daug daugiau nei tie niekam verti taškai, na, žiauru. Bet ką komandos nariai yra skolingi jiems? Visiškai nieko. O jie be tų asmenų, kurie vis dar čia stengiasi iš šitos beviltiškos situacijos kažką nulipdyti, seniai būtų žlugę.
 8. Labai negražu taip tyčiotis iš žmogaus, bet ir pati panelė gėdą darosi su tokiom kalbom...
 9. Žiūriu x faktorių, favoritai buvo Andis ir Mindaugas, Paulina. O kadangi liko tik Paulina, tad linkiu jai kuo didžiausios sėkmės finale, ji nuostabi!
 10. Sveiki, mano zodiako ženklas yra Liūtas. Labai draugiški ir šilti žmonės gimę vasarėlę. Kas turi draugą liūtą manau gali patvirtinti kad jie labai ištikimi žmonės :>
 11. Man taip vakar buvo, bet nematydama įjungiau chat tab ir įrašiau /q , tada vėl įėjau į žaidimą ir viskas gerai buvo
 12. O kur numeriukas? Sumetę būtumėm kokį matchą
 13. Gali būti, tuo metu nežinojau dar nieko, tik vėliau pagal skiną pagalvojau kad tu dylerė
 14. Labas,Kotryna. Turbūt manęs nepažysti, bet aš pasakysiu kad kai pradėjau žaisti LMG, o tai buvo gal prieš du metus maždaug +-, tai tu buvai pirma panelė kurią sutikau serveryje ir tuo metu dirbai dylere, pardavei pirmosios žolytės. :D (badass) O šiaip malonu matyti, kad dar žaidi, be to ir puikiai atrodai, o dėl to makiažo tai pasakysiu kad aš irgi nuo 13-14 metų pradėjau domėtis kosmetika,bet ant savo blakstienų tik tušo užsidėdavau, nors dabar esu tikrai nebe pirmos jaunystės, tad noriu pasakyt kad ir anksčiau taip būdavo, čia priklauso nuo brendimo nes kiekviena panelė bresta skirtingai, o ir ne visi supranta, kad galima domėtis makiažu, kad tai gali būti pomėgis, bet iš kur tada atsiranda visažistai kaip jums atrodo?
 15. ♦♥♠♣ Anketa norint dalyvauti konkurse: 1. Vardas_Pavardė vartotojo su kuriuo kandidatuojate: Karolina_Murrr 2. Jūsų spėjamas skaičius: 62 3. Komentaras(-neprivalomas): kmr