Jump to content

Erikas_Neziniukas

Narys
 • Pranešimai

  1.359
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Erikas_Neziniukas paskutinį kartą laimėjo Spalis 18 2016

Erikas_Neziniukas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Erikas_Neziniukas

 • Rangas
  Užkietėjęs forumietis
 • Gimtadienis 2001.04.01

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

9.242 profilio peržiūros
 1. Car Mechanics - Nuolatinė atranka

  Analizė 1. Invision_Jack - Priimta. Susisiek su manim per TS arba Žaidime. 2. Gira_Belekas -Priimta. Susisiek su manim per TS arba Žaidime. 3.Edvis_Veng -Priimta. Susisiek su manim per TS arba Žaidime. Liko 14 laisvos vietos!!!
 2. Car Mechanics - Nuolatinė atranka

  Analizė 1.Tap_Tap Priimta. Susisiek su manim per TS arba Žaidime. Liko 15 laisvos vietos!!
 3. Car Mechanics - Nuolatinė atranka

  Analizė 1. @Baikeris_Note Priimta. Susisiek su manim per TS arba Žaidime! 2. @Gvidas___Img Atmesta. Pažeistos atrankos taisyklės! Sėkmės kitą kartą! 3. Despacito_Depozito Priimta. Susisiek su manim per TS arba Žaidime! 4. Tap_Tap Atmesta. Pažeistos atrankos taisyklės! Sėkmės kitą kartą! 5. Misa_Piskinas Priimta. Susisiek su manim per TS arba Žaidime! Liko 17 laisvos vietos!!
 4. Car Mechanics - Neaktyvumas/Palikimas

  Palikimas patvirtintas. Lauksime tavęs sugrįžtant!
 5. Car Mechanics - Prižiūrėtojų ataskaitos

  Na daug nesiplėsiu noriu tik pasakyt tiek jog susimtumėt gryštumėt iš neaktyvumu ir pradėtumėt veikti kažka naudingo su firma.. Drago_Menas-Šaunuolis kad stengiesi su firma gaila nepadarei kas nurodyta trūkstą vienos veiklos todėl skiriu tau žodinį įspėjimą tau kad susimtai ir pradėtai kažką daryti...Ir dar norėčiau jog suaktyvėtai.. Titas_Lauss-Neaktyvume gryžes turėsi parodyti ką moki.. Misteris_Extreme -Ir neaktyvume taip pat kaip Titas_Lauss turėsi parodyti ką sugebi parodyti Mechaniku firmai..
 6. Car Mechanics - Neaktyvumas/Palikimas

  Ačiū, kad pranešei dėl neaktyvumo, neaktyvumas patvirtintas! Lauksime sugrįžtant!
 7. Car Mechanics - Firmos Rekordai

  Patvirtinta Sveikinu pagerinus rekordą busite įrašytas
 8. Pristatau Erikas_Neziniukas [NEW]

  Zdarof man ir malonu su tavim susipažint ,,Negeriu trys metai" Sveikas man ir malonu su tavim susipažinti tau ir sėkmės gyvenime ir žaidime..
 9. Peikiu Algirdas_Tmcs

  Žaidėjas išmestas iš Mechaniku firmos
 10. Peikiu Nerijus_Giltine

  Žaidėjas bus išmestas iš Mechaniku firmos
 11. Peikiu Nerijus_Giltine

  Firmos darbuotojas bus išmestas is firmos
 12. Mechanikų Firmos - Prižiūrėtojų ataskaitos Prižiūrėtojai – tai vyriausios firmos valdžios išrinkti žmonės, kurie yra atsakingi už tvarką firmoje. Jie prižiūri darbuotojus, juos moko, jiems padeda. Iš viso Car Mechanics firmoje yra trys prižiūrėtojai: Vyriausias ir du paprasti firmos prižiūrėtojai. Visi prižiūrėtojai, jų privilegijos, taisyklės, užduotys, reikalavimai yra surašyti šiek tiek žemiau. ..:Taisyklės:.. • Pildyti ataskaitas kiekvienos savaitės pabaigoje (Šeštadienį arba Sekmadienį) • Ataskaitą pildyti pagal anketą, kelti reikiamas nuotraukas. • Klausyti vyriausios firmos valdžios (direktoriaus, pavaduotojų) bei vyriausiojo prižiūrėtojo. • Nuotraukas kelti tik per http://imgur.com/ ..:Prižiūrėtojai:.. Vyriausias prižiūrėtojas (Misteris_Extreme) – Atsakingas už tvarkingą ir mandagų darbuotojų elgesį ir tinkamai atliekamą darbą. Taip pat, privalo prižiūrėti ir kitų prižiūėtojų veiklą žaidime, jų vedamas veiklas, bendravimą su darbuotojais. Kiti prižiūrėtojai (Drago_Menas ir Titas_Lauss) – Atsakingi už tvarkingą darbuotojų elgesį ir tinkamai atliekamą darbą. ..:Prižiūrėtojai ir jų turimi įspėjimai:.. Vyriausias Prižiūrėtojas -Misteris_Extreme 0/3 Prižiūrėtojas - Drago_Menas 0/3 Prižiūrėtojas - Titas_Lauss 0/3 ..:Užduotys, kurias Prižiūrėtojas privalo vykdyti:.. Kiekvienas Prižiūrėtojas turi pravesti 2 veiklas darbuotojams (Budėjimai ir įvairūs "event" Nesiskaito); Kiekvieną dieną praleisti bent 2 valandas serveryje. (Išimtis jei užpildę esate neaktyvumą); Prižiūrėti Darbuotojus jei nėra Direktoriaus/Pavaduotojo; ..:Kas bus jai neįvykdysite nei vienos užduoties:.. 1. Būsite baudžiamas Prižiūrėtojo 1 įspėjimu. 2. Sumažinta savaitinė alga. ..:Kaip galite gauti Prižiūrėtojo įspėjimus:.. 1. Neklausymas Direktoriaus/Pavaduotojų 2. Nedalyvavimas privalomoje veikloje 3. Įžeidinėjimai Kiek gausite įspėjimų nuspręsiu aš ar, tai stipriai nusižengėte ar ne! Prižiūrėtojų savaitinės algos 20.000 € ..:Ataskaitos anketa:.. Prižiūrėtojo Vardas_Pavarde: Nuotrauka su jūsų pradirbtu laiku: Nuotraukos su veiklomis: Trumpas aprašymas, kaip sekėsi šią savaitę jums padirbėti:
 13. Car Mechanics - Analizė į Prižiūrėtojus!

  Sveikinu Mechaniku firmos priziuretojus sekmes draugai
×