Jump to content

Regina_Murr

Narys
 • Pranešimai

  1.435
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Regina_Murr paskutinį kartą laimėjo Balandis 20

Regina_Murr turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Regina_Murr

 • Rangas
  Good things take time.

Profilio Informacija

 • Lytis
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

13.645 profilio peržiūros
 1. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Regina_Murr 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Taxi firmos Direktorė. 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Atėjo ta diena, kai mano gyvenime kai kas pasikeitė. Pakalbėjus su vienu žmogumi, supratau be galo daug. Direktorių palieku dėl tam tikrų asmeninių priežasčių. Per mano Direktoriavimo laikotarpį, teko iškentėti pakankamai daug. Susidūriau su tokiais žmonėmis, kurie kiekvieną dieną stengėsi žlugdyti mane ir versti nuo šito posto kaip tik galėdami greičiau. Čia daug žmonių su kaukėm, kurių niekam niekada nelinkiu sutikti ir įsileisti į savo komforto zoną. Tačiau sutikau ir tokių, kurie įkvėpė ir suteikė motyvacijos stengtis toliau. Išbuvau čia gan ilgą laiką, sutikau daug žmonių, bet daug ir netekau. Dviveidžių žmonių čia be galo daug. Jeigu tas žmogus dabar skaito šį palikimą, jis puikiai supras, kodėl taip sakau. Didžiausią ačiū tariu @Inferno_Player, @Lukas_Markeris ir @Mat_Himplin už gautą šansą valdyti šią firmą, pirmą kartą sėdėti Direktorės pareigose. Už pasitikėjimą, už motyvaciją. Kad ir kaip buvo, tikiu, kad padariau tai, ką galėjau. Labai norėjau iškelti šią firmą kuo aukščiau. Galbūt įvykdžiau savo pažadą, nežinau, kaip tai atrodė kitų akimis. Buvo dienų, kai darbuotojų skaičius siekė 25-30. O tai manau yra daug šiai firmai. Ačiū visiems darbuotojams, kurie dirbo pas mane, Prižiūrėtojams, Pavaduotojui. Ir tiems, kurie palaikė nuoširdžiai. Paskutinis mano noras būtų, kad Direktorių gautų šios firmos vertas žmogus. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 31 diena.
 2. Giriu Zygis_Budrys

  Šaunu, kad giriate mūsų firmos darbuotoją. Tikimės, kad jo darbas ir toliau džiugins kitus serverio žaidėjus.
 3. Anketa norint įtraukti asmenį į šį sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Regina_Murr 2. Jūsų atstovaujama grupuotė: TAXI firma 3. Kokį žaidėją norite įtraukti į šį sąrašą: @Mode_Kiss 4. Dėl kokios priežasties: Neišdirbimas firmoje nustatyto laiko termino. 5. Įrodymai: Įdarbintas - https://i.imgur.com/n0tsbD9.png Nebedirba - https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Mode_Kiss
 4. peikiu Paulius_Anas

  Atmesta. Toks papeikimas jau yra parašytas Spausti čia
 5. peikiu Paulius_Anas.

  Papeikimas priimtas. Darbuotojas visą situaciją paaiškino tiek asmeniškai, tiek šioje temoje. Darbuotojas nepasidarė įrodymų, kaip įstrigo į tvorelę, todėl šį kartą bus baudžiamas 1 įspėjimu ir žodiniu įspėjimu. Kitą kartą darbuotojo prašau pasidaryti įrodymus ir baudžiamas nebūsi.
 6. Pagyrimas

  Šaunu, jog giriate mūsų firmos darbuotoją. Tikimės, kad jo darbas ir toliau džiugins kitus serverio žaidėjus. Pastaba: Kitą kartą rašant Pagyrimą/Papeikimą temos pavadinimas turi būti: Giriu/Peikiu Vardas_Pavardė
 7. Anketa norint įtraukti asmenį į šį sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Regina_Murr 2. Jūsų atstovaujama grupuotė: TAXI firma 3. Kokį žaidėją norite įtraukti į šį sąrašą: @Eimantas_Blaze 4. Dėl kokios priežasties: Neišdirbimas firmoje nustatyto laiko termino. 5. Įrodymai: Įsidarbino - https://i.imgur.com/zAz4uh9.png Nebedirba - https://i.imgur.com/7t9p2l0.png , https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Eimantas_Blaze
 8. Giriu Rytis_Murr

  Šaunu, kad giriate mūsų firmos darbuotoją ne tik kaip serverio žaidėją, tačiau ir kaip kolegą. Tikimės, kad jo darbas ir toliau džiugins kitus serverio žaidėjus, o ypač firmoje kurs jaukią atmosferą.
 9. Peikiu Rytis_Murr

  Papeikimas priimtas. Darbuotojas yra baudžiamas 1 įspėjimu ir žodiniu įspėjimu. Jūs atvažiavote į mūsų firmos bazę, nors nedirbate Taksistu, tai akivaizdžiai įrodo, kad trukdėte mūsų darbuotojui. Darbuotojas gauna įspėjimą tik todėl, nes nepateikė įrodymų, kuriuose matytųsi Jūsų Vardas_Pavardė ir kaip trankote jo mašiną. Jei būtų buvę pateikti įrodymai, darbuotojas nebūtų nubaustas, kadangi jau ne pirmą kartą provokuojate Taxi firmos darbuotojus, juos persekiodamas ir trankydamas mašiną. Į kiekvieną darbuotoją ir jo daromus veiksmus visada atsižvelgiu ir ne tik todėl, kad jis mano "draugelis". Taxi man kaip šeima. Vienas už visus, visi už vieną.
 10. Peikiu Sweet_Meet

  Papeikimas atmestas. Užblokavimo apeliacija nėra patvirtinta. Darbuotojas baudžiamas nebus.
 11. Peikiu Eimantas_Blaze

  Papeikimas priimtas. Darbuotojas šį kartą gauna 1 įspėjimą ir žodinį įspėjimą. Pasikartojus panašiai situacijai, darbuotojas bus baudžiamas rimčiau.
 12. Giriu Jsn_Frezas

  Šaunu, kad giriate mūsų firmos darbuotoją. Tikimės, kad jo darbas ir toliau džiugins kitus serverio žaidėjus !
 13. Peikiu Fect_Venom

  Darbuotojas nepateikė įrodymų, todėl yra baudžiamas 1 įspėjimu. Jūsų įrodymuose nėra /timestamp, todėl kitą kartą prieš keldami įrodymus, būkite tikri, kad būtų, nes dėl tokios priežasties papeikimas gali būti atmestas.
 14. Peikiu Eimantas_Blaze

  Laukiame @Eimantas_Blaze, @Eimantas_Blazee, @Eimantas_Blazeee įrodymų. Nepateikus įrodymų per 24 valandas nuo papeikimo parašymo, darbuotojas bus baudžiamas.
 15. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Regina_Murr 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Baked_Weed 3. Peikimo priežastis: Nepagrįstas kick komandos naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga: https://i.imgur.com/XDL2HUU.jpg
×