Jump to content

Karoo_Wanted

Narys
 • Pranešimai

  986
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Karoo_Wanted

 • Rangas
  Žūdikas :O

Paskutiniai lankytojai

3.332 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Petras_Benetauskas. 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kenny_Silver (furumo acc ban)2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Abdul_Jabbar3. Užblokavimo priežastis: Serverio daiktų pirkimas už tikrus eurus4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/9iUUldm
 3. Ačiū kakei, kad palaiket pd drk

 4. Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Policijos departamento direktorius! 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Kodėl nusprendžiau nutraukti? Kadangi serveris, nei trupučio neprogresuoja, nors motyvacijos vadovauti dar turiu daug, aš tiesiog nebegaliu taip daugiau, noriu pailsėti nuo pareigų serveryje, pajusti vėl tą paprasto žaidėjo dvasią. Tikrai galiu pasakyti, jog apie palikimą, netgi nemasčiau, žengiau tiesiai ir viskas. Pirmas pavaduotojas kuris buvo -Kenny_Silver, man labai padėjo pačioje pradžioje pajudėti, šis išmokė mane visų direktoriaus pagrindų, kaip pirmas direktorius man, aš esu patenkintas savo atliktu darbu šioje firmoje, kadangi darbuotojų skaičius buvo vidutinis, tai apie ~15 online, retkarčiais daugiau, retkarčiais mažiau. Sekantis pavaduotojas buvo - Auris_Xesto, ohh šis žaidėjas įrodė, jog atsigrobti įmanoma viską, tik reikia noro! Jo taktikos įrodė, bei pamokė kaip atsigrobti ir panašiai. Trečiasis pavaduotojas - Airis_Delfinas, paskyriau tave bandomajam laikotarpiui, mano lūkesčių tu nepatvirtinai, bet tavo darbu, taipogi neesu ir nusivylęs, tad ačiū tau už įdėtą darbą mano firmoje. Ketvirtoji pavaduotoja - Neida_Pashol, ohh mergužėle mes galėjome nuveikti tiek daug, bet mano charakteris pakišo mums koja, Neida labai atsiprašau, jai kažką tau pasakiau įžeidžiančio ir panašiai, sėkmės noriu palinkėti imant pavaduotojos postą S.W.A.T. pajėgose! Na ką ir paskutinis mano mieliausias, geriausias, šauniausias pavaduotojas - Powerful_Pain, kodėl jis toks? Šis žaidėjas mane privertė nepalikti direktoriaus posto anksčiau laiko, jis labai greit susidraugavo su savo naujomis kolegomis ir panašiai. Tai va tikrai skaudu rašyti man šitą palikimą, bet yra kaip yra. Noriu padėkoti jums, jog buvote su manimi man sunkiomis akimirkomis: Kenny_Silver; Auris_Xesto; Airis_Delfinas; Neida_Pashol; Powerful_Pain; Lauriss_Samper; Dovis_Nesakysiu; Jack_Menco; Matiz_Freeze; Lio_Soo; Gain_Weight; Cactus_Germis, Lukas_Nolasco; Vidma_Regnos; Tadas_Nba; Vilius_Venturas; Dovydas_Malboro; Jack_Froxes; Tadys_Kent; Arnoldis_Arnoldis; Kevin_Sanchez; Mode_Kurk; Inferno_Player; Artas_Nesvarbu; Ugniux_Ugnytea; Koala_Stonkus; Vycka_Rycka; Roma_Lmg; Deivis_Splash; Suut_Boy. Didžiausią ačiū tariu šiems žmonėms: @Jimmy_Absolut bei @Powerful_Pain! Sudie draugai! Norečiau, jog direktoriaus postas perleistas būtu: @Powerful_Pain!!! Bėje Gasoli dar laukiu taves ant persimetimo 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 20(Pavaduotojumi)+38(Direktoriumi)=58 dienos! Įskaičiuojant ir pavaduotojo postą
 5. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted 2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos departamentas 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Matiz_Freeze. 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Neoficialus pavaduotojas. [5 dienų] 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Bandom.
 6. Firmų valdžios pokyčiai

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted2. Jūsų atstovaujamas darbas: Policijos departamentas.3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Powerful_Pain4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šis darbuotojas manė įkvėpė toliau laikyti direktorių, jis labai padėjo susitvarkyti su policijos departamento firma, turi daug įdomių idėjų firmai, šiuo metu juo pasitikiu labiausiai, kadangi esu be pavaduotojų. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Tikrai taip.
 7. Dw

×