Jump to content

Karoo_Wanted

Narys
 • Pranešimai

  191
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Karoo_Wanted

 • Rangas
  Forumietis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  400.000
 • Pinigai
  30.000.000
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Fūristas <3
 • Gyvenvietė
  Fūrų ofisas <3
 • Tr. Priemonė
  RoadTrain

Paskutiniai lankytojai

415 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Karo_Wanted2. Jūsų atstovaujama grupuotė:Fūriokai 3. Kokį žaidėją norite įtraukti į šį sąrašą: @Hash_Edyionii4. Dėl kokios priežasties: Čytinimas.5. Įrodymai: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Karo_Wanted2. Jūsų atstovaujama grupuotė:Fūriokai 3. Kokį žaidėją norite įtraukti į šį sąrašą: @Rytis_Sapkus4. Dėl kokios priežasties: Serverio klaidų naudijimas savo labui.5. Įrodymai:
 2. Giriu Sangokas_Mantas

  Šaunu jog giriate mūsų komandos narį.
 3. Giriu Monika_Maser

  Šaunu jog giriate mūsų komandos narį.
 4. Fūristai | Nuolatinė atranka

  Patekę: 19. Rokas_Netavo 20. Martynas_Gap 21. Saime_Lmg 22. King_Life 23. Ugniux_Ugnyte 24. Rugilyte_Mazoji 25. Kaspa_Solvis Nepatekę: Laurynas_Slavka - kiek skurdoka anketa, karpytos nuotraukos.
 5. Fūristai | Nuolatinė atranka

  Patekę: 16. Matas_Clark 17. Mister_Inx (Su papildoma apklausa TS3) 18.Vato_Denillos Nepatekę: Tautvis_Sama - Antrą kartą nesakysiu. Lukas_Hydras - Silpna anketa. Don_Berna - Pildymas antrą kartą. James_Rider - Per daug silpna anketa, trūksta trupučio išsamumo. Prizonas_Breikas - Pildymas antrą kartą. Tomas_Ellectro - Per silpna anketa konkuruoti.
 6. Peikiu Diesel_Maestro

  Papeikimas priimtas, darbuotojas bus išmestas.
 7. Fūristai | Nuolatinė atranka

  Patekę: 14. Kasparas_Lol 15. Tedis_Cocaine Nepatekę: Lukse_Ltu - Pildai antrą kartą nesugebi parašyti daugiau, į kai kurias sąvokas parašei ne į temą. Tautvis_Sama - Anketa gal ir nebloga yra porą klaidų, bet padarei klaidą manę nervindamas per ,,TeamSpeak3" programą klausinėdamas kada analizė, bandei manę papirkti serverio valiuta, kad greičiau priimčiau ir ištikrinčiau anketas, bei nelabai senai dirbai mūsų firmoje ir tu ją pilkai dėl kito darbo. Don_Berna - Skurdi anketa, atsakyta ne į visus klausimus. Mantas_Mantossiukas - Manau net pirmokas dagiau užpildytu (anketa labai skurdi) Rimantas_Rimantas - Visiškas informacijos nežinojimas, skurdi anketa. Prizonas_Breikas - Blogos atsakymų spalvos, neįkeltos lentelės.
 8. Fūristai | Nuolatinė atranka

  Patekę: 1. Bugatti_Auga 2. Mantvydas_Kietas 3. Tomas_Elo 4. Diesel_Maestro Nepatekę: Kasparas_Lol - Neišsami anketa, nepilnai atsakyta į klausimas, neįsiskaityta. Jeffrey_Jognson - Atsakyta ne į visus klausimus.
 9. Fūristai | Nuolatinė atranka

  Patekę: 7. Kaplis_Ltu 8. Edvardas_Leipas 9. Matas_Taxi 10. Adidas_Vaitila 11. Tekashi_Redblood Nepatekę: Lukse_Ltu - Nepasiskaitei, daug klaidų, atmestina anketa. Omg_Vakario - Pirmoko anketa...
 10. Fūristai | Nuolatinė atranka

  Patekę: 1. Odiniai_Batai 2. Samp_Aistis 3. Rhyno_Arrighetto 4. Sultan_Pixelis 5. Faustas_Minigunas 6. Fernando_Gonzalezz Nepatekę: Ers_Trois - Taisyklių nežinojimas, atmestina anketa. Diesel_Maestro - Pirmi klausimai blogos spalvos. Arnas_Lithuania - Taisyklių nežinojimas. Vilkelis_Playz - Netinkama spalva.
 11. Taigi sveiki, sveikinu su šia ilgai laukta žiema, na ką anketų norėčiau, neatmestinų užpildytų su noru dirbti šioje firmoje. Taigi netempęs gumos skelbiu nuolatinę atranką į fūristų firmą. Sėkmės! Reikalavimai: Turėti bent 8,000 serverio patirties. (XP) Turėti 400,000$ serverio valiutos ant darbo sutarties. Nebūti NDS. (Nepageidautinų Darbuotojų Sąraše) Turėti ,,TeamSpeak3" programą ir mokėti ja naudotis. Anketos taisyklės: Nekopijuoti kitų kandidatų anketų. Anketa publikuoti tik pilnai ją užpildžius. Atsakymų spalva. (stronge blue) Paskelbus anketą paspausti ,,Rodyti kas redagavo" tam turite 10 minučių. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jūsų /info lentelė: Jūsų darbo patirties lentelė (Y>Darbas>Darbo patirtis): Jūsų paskutinis dirbtas darbas, kodėl jį palikote ar jus išmetė? ir kaip jums sekėsi?: Ko sieksite fūristų firmoje: Išvardinkite grobimų taisykles, bei kada galima pūsti žolę?: Kaip suprantate fūristų darbą?: Su kokiu mygtuku galima prisikabinti priekabą?: Jūsų nuomonė apie kiekvieną valdžios narį?(Jų pliusai, bei minusai): Sąvokos: RoadTrain - Susišaudymas - Grobimas - Komandinis darbas - Tadys_Kent - Andrius_Wanted - AK47 - /prikabinti - /marsrutai - /tvarkytifura - Treniruotė - Situacijos : 1. Jūs prisijungiate darbo dieną 12:00 valandą į serverį esate drabužių pakopoje matote, kad nėra valdžios ir pradedate vežti benziną. [Kas čia blogai ar visgi čia yra viskas gerai?]: 2. Išeinate iš AFK rėžimo ir pamatote, kad vyksta grobimas, padarote /to Tadys_Kent jis jūsų paklausia ar turi nuotrauką, kad krenti ir atsakai ,,Taip''. [Kas čia blogai ar visgi čia yra viskas gerai?]: 3. Jūs įlipate į fūrą pradedate vežioti krovinius nuvežę kelis krovinius pamatote, kad degalų beveik nelikę ir jūs pradedate važiuoti link degalinės, išlipate, pradedate piltis degalus, bet pamatę, kad tai truks gana ilgai jūs pradedate ,,BUG'INTI'' degalus ir toliau ramiai važiuojate. [Kas čia blogai ar visgi čia yra viskas gerai?]: Žmonės kurie pateko į fūristų firmą:
 12. Atrankų į darbus registracija

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Karo_Wanted2. Jūsų atstovaujama firma: Fūristai 3. Kokią atranką norite užregistruoti: Nuolatinę forume.4. Kada ji įvyks: Šiandieną. 5. Papildoma informacija (nebūtina): Priimti galime 25 darbuotojus.
 13. Fūristai | Dienos užduotys

  Dienos užduotys sėkmingai ištikrintos. 1 vieta - Dnz_Playz 2 vieta - Gustas_Drift 3 vieta - Neužpildyta.
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karo_Wanted2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Koldunu_Vagis3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga: ŽIŪRĖTI NUO 1 MINUTES
 15. Peikiu Mode_Mereskevicius

  Papeikimas atmestas, darbuotojas nebus baudžiamas. Rašyti reikia administratoriaus papeikimą. Sėkmės.
×