Jump to content

Kasparas_Xtreme

Narys
 • Pranešimai

  146
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Kasparas_Xtreme

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2003.11.05

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.713 profilio peržiūros
 1. DJ - play that shit - Naujasis LMG Radistas!

  Sveikinu tave su Radisto direktoriaus postu.
 2. - Svolačiai - Chapter 3

  Labai cool , kad atsidarėte bus veiksmo.
 3. Kol išrinks tuos direktorius dabar , geriau galėjo perleisti.

 4. Dar ir mergos čia bazarą įmeta ? 

   

 5. Tai tu esi Mediku firmos pavaduotojas ir tu turi pateikti įrodymus už mano nusižengimą.
 6. Ir kodėl gi tu taip meluoji aš buvau eilinis darbuotojas kuris aktyviai rinkau vaistinėles ir stengiausi keltis rangus. Tik atsirado toks kaip tu kuriam aš neįtikau ir bandė man pakenkti. Metant kiekviena įspėjimą jis juokdavosi ir sako krisi tu man greitai ir todėl manau ir buvau išmestas iš šios firmos. Kadangi aš ant jo pradėjau stumti ir jis man sako aš tau dar labiau pakenksiu ir įdėjo į NDS, kodėl aš turiu kentėti kai tokie nevispročiai sėdi valdžioje ?
 7. Anketos šablonai Peikiant Pavaduotoją: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kasparas_Xtreme 2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Special_Donat 3. Jūsų kaltinimai: Taigi įsidarbinau aš į mediku firmą ir galvojau padirbsiu ir sieksiu aukštumu , bet pasitaikė šitas žmogus kuriam aš užkliuvau. Bandžiau jį apeiti , bet vis užkliūdavau ir jis man dėdavo įspėjimus tikrai už nieką. Manau jeigu dabar paprašyčiau įspėjimu iš jo aš jų nesulaukčiau , nes jis juos dėjo tam , kad aš greičiau palikčiau šia firmą ir galėtum man pakenkti (NDS). Aš su juo nesutariu ir tikrai manau jis nėra tikrai tinkamas pareigoms prašau pateikti man įrodymus kaip aš pažeidžiau taisyklės mediku darbo. 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/6edhJ
 8. Peikiu Kasparas_Xtreme

  Sveikas Dagy, taigi nebedirbu jūsų firmoje ir sumanėte parašyti papeikimą gerai , o aš sutinku į ji atsakyti. Matosi nuotraukoje jog tu esi įsijungęs švyturėlius ir skleidi jų garsą darbuotojams tai nepatiko tu buvai perspėtas du kartus , bet toliau jų neišjungei todėl ir išmečiau iš serverio.
 9. [SKIN] Gaujų skinai

  Dalinantis modifikacija: 1. Kokia, tai modifikacija [transportas, uniforma, ENB ir kt.]?: SKINAI. 2. Vaizdinė medžiaga: Nuorodos viduje. 3. Atsisiuntimo nuoroda: http://www.gtainside.com/en/sanandreas/skins/116012-beta-gang-skins-added/ 4. Komentaras (nebūtina): -
 10. [Ieskau] Modifikaciju

  Štai suradau tavo ieškomu modifikacijų SKIN https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/skins/47761-eva-girl-v2.html HUD http://www19.zippyshare.com/v/8mdYzMLi/file.html ENB https://www.mediafire.com/?ax4114su2wy9wl3 Patiko ? Paspausk patinka mygtuką.
 11. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  Modifikacija buvo nusiųsta žaidėjui į až.
 12. [Ieškau] Modifikacijų

  Štai radau jūsų ieškoma modifikacija. https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/94405-enb-low-spec.html
 13. [OFFICIAL] Modifikacijų ieškojimo punktas

  Modifikacija buvo rasta ir pateikta į asmenine žinute. Laukiu atsiskaitymo.
 14. Prisistato pats Administracijos prižiūrėtojas!

  O labas taip ir galvojau koks ten tas Absolut už laido
 15. Serverio Atnaujinimai 1.8.02

  Labai šaunu jog serveris juda į prieki.
×