Jump to content

Benaas_Dievaas

Narys
 • Pranešimai

  47
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Viskas, kas paskelbta nario Benaas_Dievaas

 1. [Apklausa] Ar įmanoma iš saves vogti?

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Ar įmanoma iš saves vogti? 2. Apklausos terminas: 2 Dienos 3. Apklausos tikslai: Tiesiog norėčiau pamatyti atsakymus.
 2. [Kita] Maksas - Ameno (Su melodija) by Dank_Dab

  Šiaulių repuotojas :DD Tas repuotojas yra juokingas, ypač kaip saulės mieste prieina ir repuoja " duok cigariuka, duok aš jį surukysiu" :DD Esu ne kartą šiauliuose jį susitikęs .
 3. [Kita] TV Pagalba M.Stonkus ir J.Jankevičius

  Šitie video man visada patiko ir patink. Geri video, linksmi, smagūs.
 4. CSGO gfx, parašiukas

  Sveikas, normalus parašas, bet biški toks silpnokas. Patiko - Fonas. Nepatiko - Teksto spalvos ir biški tas tekstas nesižiūri pakeisk taip, kad žiūrėtos ir viskas bus čiki piki.
 5. LMG.LT Parašas | EH

  Geras parašas Patiko - Fonas, shifras, teksto spalvos.
 6. Parašas Dyleriams

  Geras parašas. Patiko - Tekstas, fonas, fono spalvos.
 7. GFX mechanikai

  Na ką kažko čia pritrūko, bet daugelis dalykų žiūrise pvz: Geras fonas, geras šifras. Kas netaip - Teksto spalvos nelabai man patiko, per ryškios teksto spalvos.
 8. LMG.LT / paprasti parašai

  Man patiko tavo padaryti parašai, nes Parinktos geros spalvos, dydis geras, šifras patiko, viskas yra ok.
 9. LMG.LT Parašas

  Parašas išdalies man patiko, geros spalvos, gražiai atrodo tas shifras, sekmės taip ir toliau.
 10. Sekmės tau seniuk gyvenime, pasiilgsime tavęs, nepamiršk mūsų, buvai geras direktorius, tu esi grynas autoritetas, nepamiršiu. Sekmės !!!!!!!!!!

 11. Į šita nesąmone, buvo įdėta tikrai nemažai pastangų :D

  Gerai čia padarėt man patiko !!
 12. sa-mp-008.png

  Kam ta nuotrauką keliai?
 13. Čeko Noriso nagų....

 14. Čeko Noriso nagų...

 15. Klausimas del lmg ateities

  Manau tema beviltiška ir geriau tokias temas kurk "Apklausa" skiltyje.
 16. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Kaip manote koks neaktyviausias direktorius serveryje? Kodėl taip manote? 2. Apklausos terminas: 2 Dienos 3. Apklausos tikslai: Sužinoti žaidėju nuomone apie direktorius ir sužinoti pagal žaidėjus kuris direktorius neaktyviausias ir kodėl tai mano.
 17. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Kur daugiau laiko praleidžiate forume ar serveryje? Kodėl? 2. Apklausos terminas: 2 Dienos 3. Apklausos tikslai: Sužinoti kur daugiau praleidžia laiko
 18. LMG.LT nuotraukų dalinimasi tema.

  Sveiki, sugalvojau padaryti tokia tema į kuria žaidėjai galės kelti nuotraukas susiejusias su LMG žaidimu. Už gera ikelta nuotrauka jus gausite 1like migtuką. Tiesiog jums reikės laikytis taisyklių ir gerai užpildyti anketos šablona. Taisyklės 1. Užpildyti pilnai anketos šablona 2. Laikytis benrų forumo taisyklių. 3. Laikytis šios temos taisyklių. 4. Anketoje nevartoti keiksmažodžių. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė?: Nuotrauką: Komentaras [nebūtina]
 19. [Ieskau] Dylerio skin mod

  Sveikas, radau tavo norima skin mod. http://vados-mods.ru/load/pimp/1-1-0-9
 20. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Ar naudojate modifikacijasserveryje? Kam? 2. Apklausos terminas: 2 Dienos 3. Apklausos tikslai: Sužinoti kam naudoja modifikacijas ir ar daug žmonių naudoja.
 21. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų klausimas?: Ar noretumete, kad serveryje nebūtu čyterių? Ar jei jums trukdo? Kodėl? 2. Apklausos terminas: 2Dienos 3. Apklausos tikslai: Sužinoti ar žaidėjams įdomūs čyteriai ar jiems jie trukdo ar norėtu, kad jų nebūtu. P.s aš nenorėčiau, kad jie būtu jie man trugdo žaisti, dirbti, važinėtis. Netyčia paspaudžiau [Ne]
 22. imgres.jpg

  Jei čia tipo tu padarei tai tikrai ne čia iš atributikos skilties pasiiemiai.
 23. [Ieškau] SWAT Masinu skinu

  Sveikas, dėja radau tik buffalo, bet kiti gal ikels irkitos norimos mašinos mod. http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/48885-bravado-buffalo-s-hqlm-gta-v.html http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/48767-bravado-buffalo-s-fib-gta-v.html
×