Einaras_Bmw

Globalus moderatorius
 • Pranešimai

  2.969
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Einaras_Bmw paskutinį kartą laimėjo Sausis 13

Einaras_Bmw turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Einaras_Bmw

 • Rangas
  kmr
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Tr. Priemonė
  Buffalo

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

36.738 profilio peržiūros
 1. @Jumo_Yolo Iš karto, kai pamatau tavo V_P, pagalvoju, kad esi Marčiaus mergikė, na bet turbūt, taip nėra, šiaip šauni, draugiška, linksma mergina, su kuria galima pasikalbėti įvairiomis temomis, beje, tai nusivedė Kornis tave į tūliką ar ne ?:D
 2. Gaujoje matytas, šiaip neblogas žmogus, aktyvus forume, draugiškas.
 3. ~ Leidimas (-ai) suteiktas (-i) sėkmingai. Per šias dienas nebus su smooth-cam padaryta nieko - leidimo daugiau negausite. ~ Roba_Ggg (iki 2017.09.25)
 4. Nesu susidaręs normalios nuomonės, kadangi neteko daug bendrauti, tačiau tikrai gan kultūringas žmogus pasirodei, va neužmiršti visko greitai, nu šaunuolis, rimtas
 5. Sveikinimai, tikiuosi būsi šaunus direktorius, sėkmės tau.
 6. Asmeniškai aš už Edviną, jis jau seniai nori šio posto, tuo labiau daug kartų bandė gauti, stengėsi, iš tikrųjų manau, kad galėtumėme duoti jam pasireikšti, pažiūrėti ką iš tikrųjų jis gebą, manau, kad jis ir gaus šias pareigas, kadangi tokioje firmoje tikrai įneš kažką naujo ir šioms pareigoms jau yra pasiruošęs.
 7. Teisingai išsireiškei, manau, kad kiekvienas žmogus turi pats rinktis ką nori veikti, nemanau, kad turėtumėme apkalbinėti kitus, o tiesiog gyventi tik sau, kadangi gyvename tik vieną kartą, tai koks tikslas gyventi kitų gyvenimus...
 8. Esu priverstas komentuoti, tačiau, manau, kad teisingai išreiškei viską, tikrai taip yra. Žaidžiu serveryje nuo 2013 metų kažkur, labiau pradėjau žaisti 2015, pasiekiau nemažai, nesigailiu, nes žaidžiu, dėl savo malonumo.
 9. Jaunas žmogus, gan kūrybingas, tačiau labai nekantrus, siekiantis savo užsibrėžto tikslo, aktyvus, dažnai reiškiasi forume, diskutuoja.
 10. Užsitarnavo pagarbą tuomet, kaip pasiėmė pas mane modifikacijų krautuvėlę ir puikiai susitvarkė. Aktyvus, darbštus žmogus, kuris yra vertas rimtesnių pareigų, galbūt direktoriaus. Šiaip žiauriai mandagus, draugiškas, linksmas, tik teigiama nuomonė apie šį žmogų.
 11. NUOMONĖ APIE ŽMOGŲ VIRŠ TAVO KOMENTARO! Sveiki, nepamenu kada forume buvo koks įdomus ir įtraukiantis žaidimas, kad apie kitus duotų kokios informacijos, galėtumėme sužinoti apie save iš kitų žaidėjų lūpų. Pamenu, kad seniau vykdavo pasakų sekimai, bet čia neįmanoma tokio dalyko padaryti, kadangi 5 žodžių taisyklė, todėl pabandysiu sugalvoti kokį žaidimą, kurį visi galėsime pažaisti ŽAIDIMAS: Parašyti nuomonę apie žaidėją virš tavęs (virš tavo komentaro) (minimaliai 5 žodžiai, geriau, kad išsamiau būtų, jeigu atsitinka taip, kad parašėte vienu metu apie tą patį žmogų, tai paredaguokite pranešimą) SVARBI TAISYKLĖ: Vienas žmogus, gali rašyti kas 5 pranešimą, jeigu parašėte 1, tada galėsite po 5 pranešimų vėl rašyti! (būsite baudžiami)
 12. ka tu dedi free ispejimus chiuwas, eik apsiramink

  1. Ice_Kornis

   Ice_Kornis

   tai tu džiaukis, kad už įsp mokėt nereikėjo

  2. Chelovek_Pauk
  3. Chelovek_Pauk

   Chelovek_Pauk

   kornis islisk i viesuma zmones laukia