Jump to content

Einaras_Bmw

Narys
 • Pranešimai

  6.058
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Einaras_Bmw paskutinį kartą laimėjo Sausis 13 2017

Einaras_Bmw turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Einaras_Bmw

 • Rangas
  bmw

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

68.293 profilio peržiūros
 1. Visų lauksiu sekmadienį, 19:00 eglutės įžiebime! ;) 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Kampas_Vila
  3. Karolis_Slimis

   Karolis_Slimis

   Realiai užblokuočiau, nežinau...

  4. Duff_Berr

   Duff_Berr

   kuomet kaime 15 gyventoju, tai eini i miesta kur 250 gyvena ir vilioji atlekt iziebt eglute :)

 2. 8 LMG Gimtadienis

  Sveikinu projektą su aštuntuoju gimtadieniu! Edgarai linkiu susiimti, susivokti ką turi ir pradėti dirbti ties projektu. O, visiems žaidėjams linkiu smagiai atšvęsti, nes matau komanda yra paruošusi įdomių renginių. : )
 3. Sėkmės kitą kartą :) 

  1. Jimmy_Absolut
  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Su tavo mama iš pirmo pavyksta ;) 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Nesąžininga kuomet gauni 1-0 į vartus, reikia, kad 1-1 būtų, bičiuli.

  3. Jimmy_Absolut
  4. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   @Griffin_Opps Labas, draugeli :)  @Duff_Berr pirma patek :D 

 4. 1.8 Atnaujinimo Progresas

  Džiaugiuosi, kad serveryje yra tiek pozityvių žmonių, optimistų, kurie dar vis tiki, laukia. Tikiu, kad atnaujinimas ateis, tai dar kartą įrodė ši tema. Sėkmės darant ir vykdant jį. (džiaugiuosi, kad bent jau dabar pamatei, kaip visos sistemos yra pasenusios..)
 5. Grynai :D

  Deja
 6. Sveiki, taigi kaip mėgstu, parašysiu tokią dramą bei atsisveikinimo laišką. Palieku admin prižiūrėtoją, mylimiausias GLOBAL pareigas bei visą LMG komandą. Turbūt daugeliui tai lyg bus šventė, kadangi tikrai daugelis manęs nemėgo, bet kažkaip Tosha yra pasakęs, jei tavim niekas nesiskųstų, tai reiškiasi nieko nedarai. Žodžiu, išbuvau LMG komandoje beveik du metus, kitą mėnesį jau būtų buvę du metukai. Gražus skaičius, daug patirta, daug išgyventa. Šis projektas mane išmokė daug, gal juokinga, kad žaidimas gali kažko išmokyti, bet iš tikrųjų tai yra tiesa, žaidimas gali išmokyti tikrai labai daug, ypač rašybos, kitokio mąstymo. Iš tikrųjų mane pastūmėjo trauktis, būtent prieš maždaug savaitę sukrėtęs LMG įvykis, tai Max_Toshos, Dominyko_Miguel, Liepsnos_Fire bei Karolio_Slimio palikimai. Šie žmonės buvo tie, su kuriais buvo smagu žaisti, kaip išėjo, atrodo nebeliko tos dvasios, motyvacijos kažką daryti. Galutinai pribaigė tai, kad Edgaras išvis ignoruoja, turint tokį projektą, gaunant tokį atlyginimą ir dar ignoruoti komandos narius, kurie net neabejoju, kad išlaiko projektą stabilų – graudu. Nežinau, bet pas žmogų nėra atsakomybės, tiesiog taip dirbti negaliu, noriu džiaugtis bei mėgautis žaidimu, o ne vargti, čia ne katorga kažkokia, kad dirbčiau dovanai, o net Pagr. Administracija nesugebėtų atrašyti į žinutę. Ilgai mąsčiau, nes iš tikrųjų gaila palikti, todėl, kad LMG turi pačius geriausius žaidėjus, kurių neturi kiti projektai, tačiau daugiau dirbti tokioje komandoje – nenoriu. Ačiū visiems, kurie mane palaikė visus tuos du metus. Atsiprašau visų tų, kuriuos ignoruodavau, nebendraudavau, bet tai nereiškia, kad buvau pasikėlęs ar kažkoks, tiesiog tai buvo laiko stoka, tačiau dabar to tikrai nebebus. Tikriausiai daugeliui tai atrodo keista, galbūt net pagalvojote, kad eilinis pokštas, todėl, kad Einaras palieka komandą? Ką?? Jo, žinau, man pačiam keista, bet taip viskas susiklostė. Nu ir ant pabaigos, tipo ten visi padėkojimai, kai drk palikime. Dar tiek daug noriu parašyti, bet nežinau kaip viską gražiai talpinti.. žodžiu, jei kažko norit paklaust, AŽ/SKYPE/po šia būsena esu atviras jums. Tai žodžiu ant pabaigos dar, norėčiau padėkoti asmenims, su kuriais gerai sutariau ir panašiai, bet tiesiog pamirščiau kažką, o gal jų būtų net per daug, nes yra daug nuostabių žmonių. Žodžiu, iki chebra, susimatysime ! <3 Beje, kam tikrai noriu nuoširdžiai padėkoti, tai @Henre_Panzer, už tai, kad suteikė šansą ir priėmė į komandą bei @Max_Tosha, už tai, kad išmokė daug dalykų bei pastiprino kai kuriuos mano charakterio bruožus.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  38 daugiau
  2. Tomazz_Torreto

   Tomazz_Torreto

   @Sernis_Edmundas tam lmg pisi 24/7 bet jam kenki,bbz matos be gyvenimo

  3. BlueNike

   BlueNike

   Senai Laikas reiia Naujo Priziuretojo :)

  4. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   @Sernis_Edmundas giliai dėjęs aš ant tavo tos nuomonės :D:D:D Eik siekt Admin prž :DDDDDD

 7. Su gimtadieniu, Liepsele!

  @Deivis_Splash "NeNardyk"
  1. Liepsna_Fire

   Liepsna_Fire

   Dėkui, bet už tą foto tai prasileisi vieną :D

 8. Su gimtadieniu, Liepsele!

  Sveikinu su gimimo diena, Liepsele! Linkiu smagiai atšvęsti gimtadienį bei kad ši diena tau būtų viena iš gražiausių metuose. Su gimadieniu, serverio mama! :)) Už foto dėkingas mūsų mylimam Portalui @Liepsna_Fire P.s. tikiuosi, kad mūsų nepamirši
 9. Nuostabi grupė su nuostabiais žmonėmis, visus kviečiu pabandyti prisijungti. Aš garantuoju gerą laiko praleidimą, ko turbūt kiekvienas ir siekiate ;)) http://www.lmg.lt/forumas/topic/563702-cs-go-night-rules-komanda/

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Vilkas_Adidas_

   Vilkas_Adidas_

   Still Einaras info sakyt nemoka

  3. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   Su Ema izi match

  4. Einaras_Bmw

   Einaras_Bmw

   @Neddy_None Niekados ir nežaidžiau CS:GO "profesionaliai", o tik for fun. :) 

×