Jump to content

Griffin_Opps

Globalus moderatorius
 • Pranešimai

  3.700
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  18

Griffin_Opps paskutinį kartą laimėjo Vasaris 15

Griffin_Opps turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Griffin_Opps

 • Rangas
  vintage
 • Gimtadienis 2003.05.30

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

52.080 profilio peržiūros
 1. Policijos departamento direktoriaus rinkimų apžvalga!

  Tokios ir turi būti analizės iš Direktorių Priežiūros pusės. Net neabejoju sprendimu. Pažadu apsilankyti, sėkmės pareigose!
 2. [Forumas] Nuomonė apie projekto bendruomenės narius

  Aš čia palydėtas didelio smalsumo. Atleisk, daug su Tavimi bendrauti neteko, tačiau apie Tave žinau labai minimaliai. Bet esi šiek tiek patyręs, tad net neabejoju, jog ateityje tikrai nuomonė bus susidaryta.
 3. Nugalėtojo @Gold_Alonso laimėtos atributikos nuotraukos peržiūra čia.
 4. Nugalėtojo @Roba_Ggg laimėtos atributikos nuotraukos peržiūra čia.
 5. Sveiki, Tikimės, jog Šv. Velykos praėjo sklandžiai ir pavyko laimėti ridenimo varžybas tarp šeimų! Rezultatus buvo ketinama skelbti kiek ankščiau, tačiau gavosi kaip gavosi. Atsiprašau už nepakankamai operatyvų darbą. Neoficialus Konkurso nugalėtojas skelbiamas: Edward_Harrell. Tikrai nustebau gabumais, tačiau taisyklės yra taisyklės. Kitą kartą būtinai atsižvelgsiu į Tavo galimybes. (Būtų pirmoji vieta, jeigu nebūtų pažeista taisyklė.) Prizininkai Gold_Alonso tampa „Eilėraščio“ konkurso - 2021 Velykos pirmosios vietos nugalėtojumi. (Taip pat priklauso Oficialaus Konkurso atributiką kurią atsiųsiu vos tik gavęs.) Dovydas_Skauda tampa „Eilėraščio“ konkurso - 2021 Velykos antrosios vietos nugalėtojumi. (Iš tiesų labai gražus eilėraštis!) Lukis_Daktariukas tampa „Eilėraščio“ konkurso - 2021 Velykos trečiosios vietos nugalėtojumi. (Iš visų likusiųjų asmeniškai Tavo kuryba patiko labiausiai.) Gaila, kad dalyvių nebuvo tiek daug, kiek buvo tikėtasi. LMG.lt komanda.
 6. Sveiki, Kadangi šiek tiek asmeniškai užtrukau su Oficialaus Konkurso rezultatų skelbimais, tačiau abejoju, ar nukentėjote iš dalyvių pusės. Kaip profesionalas, noriu atsiprašytų tų, kurie tikėjosi rezultatų ankščiau. Prizininkai Pirmąją vietą „Fotografo“ Konkurse 2021 Velykos laimi Roba_Ggg. (Priklauso asmeninė Konkurso atributiką. Atsiųsiu asmeniškai ir viešai įkelsiu medžiagą gavęs.) Antrąją vietą „Fotografo“ Konkurse 2021 Velykos laimi Ske_Cas. (Apie prizą pranešta tiekėjams, t.y. Pagr. Administracijai) Trečiąją vietą „Fotografo“ Konkurse 2021 Velykos laimi Get_Lucky. (Galvojau, kad galėtų laimėti Mode_Kurk, tačiau temą geriau atskleidė nugalėtojas.) Tikimės, jog Konkursai dalyviams patiko. Smagu, jog dalyvavot. LMG.lt komanda
 7. PAGALBOS DEL ENB

  Žaidėjams, kurie mėgina ištiesti pagalbos ranką yra smalsu ar pavyko padėti, ar ne. Prašau autoriaus sureaguoti į jų pagalbą. Ačiū.
 8. Pagalba mod packo

  Norėčiau, kad į žaidėjo klausimus būtų atsakyta. Žymiu @Nojus_Box ir drauge laukiame sprendimo būdų problemai išspręsti.
 9. [Pagalbos] Padekit su gta modpack

  Pagalbos žaidimo modifikacijų klausimais siūlytina kreiptis pas vietinį specialistą @Nojus_Box. Gero vakaro.
 10. Galima sakyti, kad paskutinis šansas sudalyvauti Konkursuose. Nuorodas į juos rasite čia (Eilėraščio), čia (Fotografo).

 11. Perku (Bizni)

  Nėra vaizdinės medžiagos kuri patvirtintų galimybę įsigyti nekilnojamą turtą. Tema rakinama.
 12. Pagalbos su Sampfuncs

  Prašau temos autoriaus atsakyti ar vis dar reikalinga pagalba, ar jau problema išspręsta.
 13. Sveiki, vis dar kviečiu dalyvauti. „Fotografo“ Konkursas bei „Eilėraščio“ Konkursas.

 14. @Rytis_Carbon, nes iš tikrųjų potencialo ir galbūt idėjų, kurios laikui einant galėtų būti įgyvendintos - turi. Pačio žiniomis galiu teigti, jog šios pareigos domina žaidėją jau tikrai kurį laiką ir manau, kad tai yra tas laikas, kada pareigos tikrai realiai gali būti pasiektos. Ambicijų, motyvacijos šis žaidėjas tikrai turi. @Mode_Kurk, per labai trumpą laiką kaip šoko tai aplenkė vos ne visus, tikrai. Galbūt norėčiau pasakyti, kad dar tik šiek tiek ankstokai, neseniai pradėjai rodyti pastangas, kas ne visiškai garantuoja saugią LMG komandos nario vietą. @Ponas_Hoperis, stengiasi, tikrai, nėra ką čia slėpti visiškai, tačiau tas Tavo įdirbis, kurį duodi/duodavai, net nežinau, kaip tikslingiau išsireikšti neatsveria Tavo to akiplėšiškumo. Tai Tavo asmenybės bruožas, tačiau su tokiu veikėju kaip Tu, komandoje vargiai ar stipriai žengsim į priekį. Esi konfliktavęs su ne vienu iš Mūsų. Aptariau mano nuomone realiausius variantus. Kadangi nugalėtojas bus tik vienas, tad kam nepavyks - nenusiminkit, ne visuomet pavyksta iš pirmojo karto, tačiau išlikit į priekį pastūmėtas ir toliau tęskite savo pradėtus darbus (ne visada matomus.)
 15. Prisistatau Eimantas_Takayama

  Malonu, Eimantai. Tačiau reikia įkelti nuotrauką, o ne nuorodą į asmeninį instagram puslapį. Norėčiau, jog pakeistum.
×