Jump to content

Griffin_Opps

Narys
 • Pranešimai

  3.511
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  16

Griffin_Opps paskutinį kartą laimėjo Kovas 5 2019

Griffin_Opps turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Griffin_Opps

 • Rangas
  patyręs
 • Gimtadienis Gegužė 30

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

40.019 profilio peržiūros
 1. Atvažiavo naujas miestelių dušmanas!

  Dėl smerkimo, nesupratau visiškai minties. Tik pagalvojau, kodėl tau įdomu, ką kiti apie Tave pagalvos? Jeigu niekas dar nesakė, tai visa tai neišvengiama. Deja. Sutinku su kandidatų įžvalgom. Nematau nieko blogo su plaukimu, mano nuomone tai visai neblogas darbuotojų užimtumas. Žinoma, nereikėtų pamiršti visų tradicinių veiklų, kurios visada vyksta, direktoriams ir keičiantis. Įdomi apžvalga. Norėčiau pasveikinti direktorių.
 2. Mėnesis vasaros prabėgo, opinions?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Vadim_Urc

   Vadim_Urc

   Man kaip dirbančiam žmogui , metu menesiai nera labai svarbus , nes tesiog atsiranda ir dingsta sezoniškos veiklos  . Tai ir nuveikiau kaip iprasta , darbas-namai, ir prie šito kažkoks pabuvimas su draugais , aplankimas nauju vietoviu.

  3. Monte_AntanasNolaiferis

   Monte_AntanasNolaiferis

   Užlakiau Vokiečiuos 

  4. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   @Griffin_Opps ATV SOKAM I OGIO BALIU

 3. Tikiu, kad serverį vis dar laiko nostalgija ir noras atkurti tai, ko niekada neatkursi. Pasirinkimo laisvę turim visi, prašau gerai pagalvoti ar tikrai verta. Smagu, kad vis dar žaidžiat by the way.
 4. Kaip atrodo, pasaulis byra negrįžtamai pasimest nesunku. Atsikelt ir galvot pozityviai - toli gražu ne kiekvieno rankai pasiekiamas siekius. Gyvenu ir mėgaujuosi. Stengiuosi iš pilkų gyvenimo tarpsnių išeiti kuo greičiau. Ir gyventi. Mėgaudamasis sunkumais, paslapčia verkiantis vaikis, su plačia šypsena veide, smarkiai tikintis, kad viskas su aušra pasikeis.

  Linkiu ir Tau to.
  Atsidavimo, tiek pat ir iš kitų, kiek ir pats suteiki. Noriu, kad būtum įvertintis ir ne tik tu, bet ir visi kiti! Visi mes esam to verti. Kartais tiek mažai reikalaujam, bet negaunam. Nieko. Viskas su aušra.

  Stebėk, gyvenk ir kvėpuok.
  O, svarbiausia, nenuleisk galvos, net kaip atrodo viskas byra greičiau nei Tu pats įsivaizdavai. 

  Šviesos akyse net ir tamsoje. <3

  Visada rašyk. Žinai, kad būsiu.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Rytis_Carbon

   Rytis_Carbon

   Linkiu ir tau to paties, o tu Gregai, nebūk toks jau visai gyvenimo skriaudžiamas, susiimk. ;) 

  3. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   :DDDDDD tedis nr 2. aciu, kad lygini, pupsi

  4. Tedis_Ted
 5. kaktusas, deividas - pagrinde visa koja toliau nei likusieji. del teamspeak moderatoriu galimai, bet nemanau, kad reiketu ju daug, viena isrinkti butu galima, bet daugiau nemanau. yra ir v raidziu, kaip edward, kuris labiau priziuri ts nei direktorius
 6. Smagu Tave turėti facebook'e! ;)

 7. Gražios dienos, ypatingai Tau, kuris skaitai

 8. Mano, kaip mediko istorija

  Ačiū, kad likau paminėtas. Man didelė garbė. Tik kiek esu nuliūdęs dėl to, kaip keleta situacijų pasisuko. Buvai tikrai geras. No doubt.
 9. [M'N] Forumo rangų parašai

  Galbūt ir nieko. Tekstas nepatiko ir spalvas norėtųsi pamatyti šiek tiek ryškiasnes. Viliuosi, kad su tekstu galėjai pažaisti labiau. Tikiu, kad gali geriau, nors ir nepatinki tu man.
 10. Šiandien labai ant hype mane paėme. Toks gražus oras lauke, nepraleiskit visos dienos čia. O, jeigu ir teikia besąlygiškai didelę laimę žaisti čia, nu tada pizdum, žaiskit. Bet nu toks gražus oras, išeikit bent minutei. Prapūsit varžtelius, galbūt pavyks priveržti šiek tiek atsilaisvinusius, o tų, kurių trūksta, oras nepadės sugrąžinti. Saulės spindulių visiems!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Kolduno_Juodipaakiai

   Kolduno_Juodipaakiai

   Jo virinkit i lauka nygeriai

  3. Rytis_Carbon

   Rytis_Carbon

   Jo varom į akrą grifi

  4. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Ryti, prieš 2 sav. buvau ;))

 11. [APKLAUSA] Nuotolinis mokymasis

  Gali tekti, bet mano nuomone tikrai neteks. Duok Die, kad mūsų valstybės nepasiektų antroji banga ir visi labai atsakingai į tai žiūrės. Suprantu, kad norisi išeiti kažkur su draugais ir aš pats išeinu. Bet, svarbu žinoti ar tikrai visa tai reikalinga ir ar tikrai tai bus naudinga Tau. Ačiū už apklausą.
 12. Gaila jūsų?

  Gili žinutė, bet nemanau, kad Tau reikėtų stengtis įtikinti ar čia verta leisti laiką, ar ne. Taip, tikriausiai ir Tavo, ir mano galvai šis dalykas neatrodo teisingai, kaip vis dar leisti laiką serveryje, bet kai kurie, dėl tam tikrų priežasčių - čia tampa tas laikas, kurio į nieką nekeistų.
 13. Tikra Cutie Tu... :D

  1. Laura_Cutiee
  2. Bass_Boster
  3. Griffin_Opps

   Griffin_Opps

   Tai visgi medikai ar mechanikai, o galbūt fūristai? Tave domina tik direktorės pareigos. Tikiuosi, labai šios dienos Tau nesugadinsiu pasakęs, kad kandidatūra verta nulio ir, kad netgi Pospekas vertesnis. Just saying, the facts. Hybrid for the president!

 14. [APKLAUSA] Tikslai, planai ir ateitis

  Labai vertinu ir netgi nuostabą kelią žaidėjai, kurie vis dar turi ambicijų ir siekių dar serveryje apsiimti kokioms pareigoms. Visgi, smagu, kad tokių yra išlikę arba su laiku žaidėjai pakeičia kitus savo užsidegimu. Įmanoma tokių įžvelgti ir tikrai man pavyksta pamatyti potencialą. O, dėl asmeniškų siekių - deja, krypstu į tą pusę, kur žaidime privilegijos (ir pareigos) jau domina vis mažiau ir mažiau.
 15. Xalearist_Black. Ambicijų daug, akivaizdu, kad dar šis žaidėjas turi daug tikslų ir siekių. Kitaip, nesugadintas
×