Jump to content

Saras_Gurry

Gaujų, Klubų prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  2.661
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  32

Saras_Gurry paskutinį kartą laimėjo Vasaris 14

Saras_Gurry turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Saras_Gurry

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

68.161 profilio peržiūros
 1. Prisistatau Lia_Omomy

  Priviet, komandoj turim pora simperių, tad geriausios pagalbos ieškok pas juos.
 2. [ARCHYVAS] Free Souls

  Ehh. Gauja uždaroma, sėkmės.
  • Visi išrašyti iš NGS sąrašo, bet kurie buvo lyderiais ir prisižaidė šiuo atvejų galimybės kurtis gaujos neturės, nebent tam tikrais kompromisais, bet veiksmuose kaip gaujiniai oficialiai vėl galės dalyvauti.
 3. [ARCHYVAS] Free Souls

  Gauja patvirtinama. Su paslauga jog už viena atėjusi užblokavimą, nesvarbu lyderio ar gaujinio, už čytinimą, galima bus atsisveikinti, nebent bus daromi šiokie tokie kompromisai už paprastus gaujinius, kanalai greitu metu bus sukurti.
 4. Aš asmeniškai už Hudą rinkimuose, nieko asmeniško.

 5. ką tu gero kentas.

 6. Pora pasikeitimų iš gaujų pusės.

   

 7. 2021/02/19 - taisyklių pasikeitimai. Veiksmo valandų pakeitimai gaujoms – darbo dienomis nuo 10 iki 10 buvo nuo 10 iki 11, savaitgalio lieka taip pat. Medikai leidžiami ir prieš teisėsauga ir prieš nusikalstamas, buvo tik prieš nusikalstamas, bei dabar gaujų karuose ir gaujų veiksmuose galima turėti medikus, dabar galima visuose veiksmuose kol putimo greitis nepakeistas. Idėtos naujos limituotos grobimų vietos, Las Brujas kaimas ( 10 prieš 10 arba 12 prieš 12). Juozo ferma, (10 prieš 10 arba 12 prieš 12). Gaujoms nuo šiol galima rushinti už kliučių ten kur nėra limituotos kliutis. Laivo grobimas – teisėsaugai išvalius gaujinius gaus 500.000 vietoj 700.000. Narkotikų pasikrovimas, galima daryti bet kokių laikų, ankščiau darbo dienomis buvo bet kokių laikų, o savaitgaliais ryte nuo 10 iki 12 ir vakare nuo 20 iki 22. Gaujų zonų veiksmuose, draudžiami UZI ir Sniper rifle, buvo tik Sniper Rifle. Zonas galima imtis limituotu skaičiumi prieš teisėsauga arba 10 prieš 10 arba 15 prieš 15, gauja prieš gauja skaičius yra nelimituotas.
 8. Ar čia nuo per didelio užjūdėjimo į archyvus įšovei? xD

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   tinkamiausias matavimams tu butum, su savo ruda nosim:"D 

   jooo negauni spaudimo, pora zodziu parasiau apsimyzes istrynei atsakyma:D 

  3. Gold_Alonso

   Gold_Alonso

   Tai kad tau pirma to spaudimo paduot nesigauna, spaudėjau :D Būk žmogus randomai, nekomentuok xD nes tavo tokie bairiai tai pradinukų lygio xD 

  4. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   randomai xddd says who

 9. Dirbu ties labai dideliu projektu, gaujoms, užtruks gerus mėnesius kol bus pilnai dabaigtas, turite kokiu idėjų ką keist ar ko įdet, nes šis projektas aplamai pakeis pati gauju gyvenimą jeigu net ne daugiau. rašykit į dc - Gaurellis#8888

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Martynas_Deejay

   Martynas_Deejay

   peilis į servą. iš nugaros papjovimo animaciją uždraust tokiu atveju. ačiū.

  3. Ignas_Reft
  4. Fakitas_Beibis

   Fakitas_Beibis

   Oj laukiam laukiaam 

 10. [ARCHYVAS] GS9

  Gauja patvirtinama, judat krutat chebra.
 11. sᴋɪʟᴛʏᴊᴇ ɢᴀʟɪᴏᴊᴀɴᴛʏs ᴀɴᴋᴇᴛᴏs šᴀʙʟᴏɴᴀɪ Dalinantis modifikacijomis » Kokia tai modifikacija, [Transportas, uniforma, ENB ar kt.]?: Visas mano klosėtas. Daug kas susidomėjo tai ir įkelsiu. » Vaizdinė medžiaga: pora vaizdų. » Atsisiuntimo nuoroda: https://www.mediafire.com/file/100aj3qleya65of/Gaurellio_GTA.rar/file » Komentaras, (nebūtina): Daug visokių modifikacijų, pereedintas visas LS, visi skin modinti, ginklai, mašinos, kelios dar teksturos aplink pasaulį, Dizz paedintas enb, žaidėjų HP bar spalvos pakeistos, visi reikiami fpsboostai, ir fsio takoja, pagaunat rožą, siuskitės ir naudokit.
 12. 2021/02/14 - UZI pabaiga. Nuo šiandien uždrausta aplamai visuose veiksmuose naudoti ginklą ,,UZI’’.
 13. [APKLAUSA] UZIO LIKIMAS PROJEKTE

  Kiekvienas balsas už palikimą yra mentu, jus deg/adai ar tik apsimetat, normaliai už kiaušų užsigrebkit, ir pasimokykite naudingo kažką, ar gyvenime irgi maistą lesat su šakute kavalkais ir praryja ne tai kad normaliai pavalgyt, uzaukit viena diena ir normalius ginklus į rankas pasiimkit, nes daugiau nieko į rankas ne paimat apart dviejų vožtuvų kuriuos į krūtinę suvarot, geros dienos, ir aš aišku už kad šitas sudo gabalas iš zaidimo butu panaikintas.
 14. [apklausa] Kokia darbo srity renkiesi TU?

  Nusikalstamos, vienų žodžių, nėra ką sulygint nei mentus nei neutralias prie šitų erelių, visada dominuodavo kai būdavo tinkamuose rankuose, nuo gaujų iki tu pačių Tuninginių, jeigu esi bičas su smegenim, padarysi tvarką belenkokią, tad balsas kam mano, visiems turi būt aišku.
×