• Naujienos

  • Max_Tosha

   Anketa į Grafikos dizainerį   2017.02.18

   LMG Pagr. administracija nusprendė ieškoti naujojo projekto Grafikos dizainerio, kuris galėtų pasirūpinti itin nuostabiais kūriniais ir kurti naujus darbus. Todėl ieškome išties kūrybingos asmenybės. Pasiryžusios pagelbėti mūsų projektui!    
  • Max_Tosha

   Nauji profilio viršeliai   2017.02.19

   Į LMG atributiką įkėlėme Gedas_Afigenas grafikos darbus, kurie pasiekiami čia:   

Saras_Gurry

Narys
 • Pranešimai

  1.803
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Saras_Gurry paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 11 2015

Saras_Gurry turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Saras_Gurry

 • Rangas
  GHC
 • Gimtadienis 2002.04.05

Serverio Informacija

 • Patirtis
  245K+
 • Pinigai
  Bankrutavęs
 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Aukštoji skiauterė
 • Tr. Priemonė
  Huntlėjus

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

17.281 profilio peržiūros
 1. GFX CRIPS , SKIN BALLAS , MAŠINOS BLOODS , didesnės vaivorykštės neteks matyt , sėkmės / jos reiks .
 2. 1. Jūsų V_P: Saras_Gurry 2. Kas jus priėmė į darbą? Tadas_Silver . 3. Įsidarbinimo data? 2017/02/07 . 4. Įrodymai kad dirbate firmoje:
 3. kmr dingo 1100 pranešimų .....

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Saras_Gurry

   Saras_Gurry

   Jeigu čia visus pranešimus senų temų pratrynė tai čia pz .

  3. Arnold_Zulikas

   Arnold_Zulikas

   Taip ir yra,pas Edga buvo 500 tik o dabar turi 782 :D

  4. Benass_Dievass

   Benass_Dievass

   Nu čia kaip atnaujinimai vyko ir tokie visiems nesklandumai su tais dinguseis pranešimais čia ne tau vienam :D

 4. Pumputis , nebežaidžia , taip mes buvom pirmi šita gaują sukure bet tai buvo beveik ne prieš metus , mes su Pumpučių šia gaują darėm galvojant kad kažkas išeis , bet kad laikui išvaiščius tik pamatyt čyteriu skaičiu tai ir viską užbaigėm , bent gfx nepizdina , o su gaują žaidime nieko nedaro tai koks tol kas .
 5. Lensflare modifikaciją arba čyteriai atrado dar naują pasirinkimą čytinimo , Lensflare gali susibugint bet kokių atvėju , ir jis priklauso nuo kompiuterio parametru , būna kad lensflare nerodo per visą ekraną o atsiranda tokia dėžutė kur lensflare net neveikia , arba gali būt jog naudoji sun.cs kuris pagerina lensflare grafiką ir tiesiog nesutampa su dabartine lensflare modifikaciją , jeigu neturi tada nežinau , turbūt čyteriai įgavo naujų jėgų .
 6. Sveiką Karoliną , esi tikrai simpatiška tai tikiuosi ir charakteris nedaug kuom atsilieka ;D , bei linkiu tau visko ko geriausio .
 7. Malonu jog esu paminėtas tavo modifikacijų pasaulio rate ir nuomonė aišku nėra iš geriausių bet negaliu pasakyt kad ne tiesa xD , bet visgi apie konkurentuma tarp Ernio krautuve daug nematau , daug žmonių bet maža(beviltiška kokybė) iš darbuotojų pusės jeigu rimtai šnekant , modifikacijos arba jų iš Gtaall , vicecity arba gamemodding originalumo nėra tik paprastą tematiką , be to tikiuosi pamatysiu daugiau tokių panašiu atnaujinimų , PEACE . Pati blogą aišku ne visą perskaičiau bet negaliu sakyt kad jis nėra blogas , už daugeliu tikrai geresnis , malonu kad dar žmonės randą norą daryt blogą apie biografija , nors dabartinė serverio pozicija nekokia . P.S - Grįžtu į šia krautuvėlė ir kodėl jį mane traukia taip labai , buvęs begalė krautuvėlių bet neesu matęs krautuvėlės su kuria butu taip linksmai bendraut , dirbt joje , būt rate geru , mielų ir bendraujančių žmonių būrio , Arnas , Ted , Egyda , Balkonas ir t.t kuriu begalė yra daug ir visu nevardinsiu paeiliui , su Ernių nelygint nes tai krautuvėlė neturi geros surinktos komandos darbuotojų ir t.t , ten taip nešneka kaip šneka čia , ten nebendrauja kaip čia , ir ten nejaučiu malonumo kaip čia todėl iš ten greit palikau po mažo laiko tarpo , o čia pasilieku antra kartą ir bandysiu vėl išsilaikyt kelius mėnesius . <3 , love to all who stay'd and laughed with us , and fuck those who laughed and left .
 8. Sveikinu Koalitą , buk įamžintas fūristu grandyje , sėkmės tau .
 9. Mano keturi pasirinkimai kurie manau bus bent kandidatuojami / Petras_Neklausk , Paulius_Dzynkt ir Diablo_Kipras <3 . Buvę geri vadovai tai manau dar vienas šansas nepakenktu nei vienam . Ir of course nepamiršus Monsteri <3
 10. Į a.ž nusiunčiau savo naudojimą AK-47 ginklo modifikaciją garsas nėra platintas per daug (viename projekte) , vaizdinės medžiagos kaip skambą neturiu , bet patikėk nenusivilsi .
 11. Sveikinu Tony , ko daugiausiai ir sėkmės tau belinkiu .
 12. Galvą tuščia kaip ir ši dykuma .
 13. Nebūtu Tosha gavęs tuo Administracijos posto tai viskas butu iki šiol geriau nei dabartinė situacija , kol Tosha buvo Pagalbos.Operatorius tai viskas buvo daug geriau , buvo išlikę tie priž.vadovai , moderatorių , teamspeak ir t.t , kai Tosha įstojo į administratoriaus postą tai viskas griuvo pilnai nei buvo , aišku Tosha yra šita servery iškėlęs kaip ką žinau bet dabar tiesiog ne taip kaip buvo seniau su Tosha , aktyvumas mažas ir stengęsi per mažai , su senesniu Pagalbos.Operatoriu dabartinio Toshmeno nepalygint , dabar per tas taisyklęs tai bbž nei jos šitame servery egzistuoja tik sunkina visą serverio apylinke , čyteriai tas taisykles laužo , taisyklės direktoriams pasunkintos , veiklą vos įmanomą pravest , o apie grobimus žodžiu net nedėstysiu . Aišku nebuvęs aš tuoj komandoj nei pavaduotojo arba direktoriaus poste , bet turiu leidimą išsakyt savo nuomonę apie dabartine serverio veiklą ir vertę .
 14. Modifikaciją nebus ieškoma , nebent pateiksi modifikacijos įrodymus pačiame žaidime kai vaizdas atrodo kaip turi atrodyt o ne loadingscreeen nes iš jo vos įmanomą kažką atrast .