Jump to content

Saras_Gurry

Narys
 • Pranešimai

  2.446
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Saras_Gurry paskutinį kartą laimėjo Balandis 10

Saras_Gurry turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Saras_Gurry

 • Rangas
  Captain.

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

51.059 profilio peržiūros
 1. nū ir konkurencija dylerių drk.

  1. Prilaikau_Rajona

   Prilaikau_Rajona

   Baisi baisi konkurencija, cj yra is ko rinktis

  2. Dwayne_Wiinston

   Dwayne_Wiinston

   Kas čia per randomas

  3. William_Wizard

   William_Wizard

   Kai žinau serverio situacija, kažkodėl nenustebu pamatęs tokius rinkimus :DDD

 2. geros idėjos, idėjos *Myliu LMG.lt* iš jų tol kas, šiais laikais ką galima sumastyt kaip idėją tai, tuščia puoda paimt, primišt į jį ir padėt ant stalo žiūrovams žiūrėt, kartais paskaičius šituos komentarus stebiuosi ar prikoliną ar realiai čia keli tokie brain dead. Dodo ima viršų kalbu net neturi būt.
 3. Pristatau - S-G / Gaurellis / Saras_Gurry

  Sveika, sveika, man taipogi malonu, bei tau sėkmės siekiant aukštesnio lygio po šulios, Uni's ar kolegija jau ne už kelių ;D, galbūt galbūt iki tada peace brolau!
 4. [Apklausa] Mėgstamiausias kedų brandas?

  Spintoje bei lentynoje, rasit tik NIKE brand'o ženkliuką pas mane, Nuo Roshe iki Jordanų. Favoritai Jordan 11's ir 3's.
 5. [Apklausa] Įsimintiniausi asmenys

  Valdžios atstovai - Jamal_Gibson (Fūros), Compadre_Estebano (Medikai), Erce_Pukas (Tune), Sinaloa_Cartel (Taksi), Arnas_Yeah (Mechanikai), Mat_Himplin (PD), Ereboser_Sir ir Paulius_Pishius (Dyleriai), Power_Ewoniiy (Apsauga), Ryan_Collins (Baikeriai), Duff_Berr (Radistai). Lyderiai - Danillo_Quentuella - Koala_Stonkus - Jimmy_Absolut (Bratelos) Komandos nariai - Jimmy_Absolut (Atsiblokavimų), Danny_Fernandez, Sinaloa_Cartel, Swaika_Kent (Gaujų prižiūrėtojai), Mantas_Electro su Marius_Corallo apie juos nėra ką ir aiškina.
 6. [APKLAUSA] Darbas vasarą. Ilsėsitės ar dirbsite?

  Turiu jau planų tai arba Vokietijoje į elektronikos parduotuvę, sandėlį prie kompiuterių, dėsiu bei surinksiu kompiuterius, bei ko tik manęs beprašys. Arba Airijoje du mėnesius statybose su Dziadzka. Vokietijoje pas tėvą.
 7. Buvo malonu, chebra, iš administracijos pastangų nesimato kad čia ruošiasi kažkas gerėt, tai tariu sudiev iki tol po kol Kėša ne palmių aliejų rys o saulėgrąžų aliejų, dėkingas už visas akimirkas čia, visus penkerius metus kol čia esu, nesijaučia jau tiek laiko praėjo bet iš ties tiek jau buvo, visiems kam taikau šį pranešimą tiksliai žinos, minėt daug ką yra, bet su tais kuriais net minutė mano laisvo laiko buvo sunaudota ne veltui, peace.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Max_Tosha

   Max_Tosha

   Iki tol? :D Tai, greitai grįši. Iki!

  3. Hakiro_Nagatsuka

   Hakiro_Nagatsuka

   gedulas gaujoms :D Sėkmės Šarai!

  4. Jeremy_Osama
 8. Atveriu vaiduoklį, kuris privers jus susimastyt.

  Tiesiog užvedė kalba apie tą jaunąją era, ir kad pamokyt būtų is savosios patirties jog galėtų jos pasisemti kad bandytų vengt tai ka padariau aš.
 9. irodymai is k's fredezo armijai

  Viena ranka užkabinčiau ant pickup'o, gj Koala
 10. Atveriu vaiduoklį, kuris privers jus susimastyt.

  Nuo pačių pirmųjų savo dienų bežaidžiant čia, laukdavau ir mielai sutikdavau tave pamatyt teamspeak'e, dažniausiai, gal ne visada, pasisveikindavau būtent su tavimi iš visos minios žmonių kurie būdavo prabudę, esi ir busi tas sensėjus kuris iš ties išrovė giluma manyje, ir išleido mintis išsiliet čia kur net nemanau būtu iš ties gera vieta, kadangi virtualus pasaulis kartu ir geras bet gali būt ir pavojingiausias, bet būtent žinodamas jog tu esi čia, priverčia visada susimastyt ar iš ties esi žmogus ar robotas, nes pas tau mintis niekada neišsenka iš ilgai pilstomo prūdo. Esi man vienas iš nuoširdžiausiu žmonių kurie iš ties stojosi kalbėt prieš manę, su manimi ir už manęs, niekada neesu girdėjęs ne blogo iš tavęs ir būtent tave gerbiu iš visu labiausiai, kadangi dėl tavęs, atrandu savo gilias - skaudžias bei įsimintinas akimirkas kurias turėjau patirt, ir šaunu jog turiu tokį draugą kaip tave, kuris yra išgyvenęs ta pati ir net gi daugiau nei aš, ir kaip sakei jog Tupac'as ir būtu liejamas per kraštus mums besikalbant, ir tikrai jeigu bus galimybė kartu prisėst, lauksiu šios akimirkos, būtent vakaro kur jaukumas yra numeris vienas prioritetas. ,,Let the book write itself, close your eyes, and let lord do his magic".
 11. Lauke kai vasara, žmonės po truputį susiprato kad laiką reikia leist lauke ar dirbant o ne sėdėt namuose ištisas dienas.

 12. LMG Komandos rinkimų savanaudiškumas, šiais laikais nebūdavo atkreipta į žaidėju motyvaciją, nei į jų pastangas įdėtas, dėl kai kurių sprendimų ir sutinku nes ir kalbėt nebūna, bet dėl kai kurių tai net verta susimastyt, koki šūdą Keša su Franklinu patys sau kasa.
 13. Pristatau - S-G / Gaurellis / Saras_Gurry

  Sveikutė Hakiro! malonu iš ties, bei dėkoju tau bei to paties bet kuria gyvenimo linkmę!
 14. pize cia

   

  1. Klecka_Yolo

   Klecka_Yolo

   Pasenusios žinios iš taves xddd

×