Jump to content

Saras_Gurry

Narys
 • Pranešimai

  2.480
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  10

Saras_Gurry paskutinį kartą laimėjo Balandis 10 2019

Saras_Gurry turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Saras_Gurry

 • Rangas
  LIEUTENANT.
 • Gimtadienis 2012.11.27

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

55.732 profilio peržiūros
 1. Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?

  Nieko apie tave nesakau kad ar būtum hujovas ar ne hujovas ne tai man svarbu, lai buna tavo valia būti tuo gaujų prižiūrėtoją į tave kaip žmogų ar ką nieko netaikau problemu besnekant niekada neturėjau ir t.t tik kai kurie dalykai kurie man užkabino ir galva visiškai nunešė dėl to aš čia rašiau, dėl noro koks mano yra aišku neklysti mane ties tuo gerai Zinai, nes niekada nieko daugiau galvoj nebūdavo apart GP ir tik visada laukdavau kol šansas bebutu pildyt į ji, nieko aš nebūčiau rases ir t.t tik jau tas su Surenos ir kaip visas dėkingumas eina į jo puse. Stumt, niekada nestumiau tiesiog išsakau savo nuomone ties kažkuriais kalba eina, nieko blogo aplink tave neturiu kaip žmogų žinau jau kiek laiko, blogo link vienas kito neturėjom, ir neturim, tik prisikabinau dėl to ką parašei. Ir aišku valios parašyt tokį postą ir prisiimt kritika visa ne kiekvienas gali, tai jau tikrai ties tuo tiesa pasakei, ir jeigu tai realus faktas ką sakai dėl to noro gaujų prižiūrėtojo tai gerbiu nes ta pati jaučiu aš, kai būnant 4 kartus trys 2 vietos ir viena 3 tai galiu giliai pats sakyt savo patirti ir remtis tuo. Ties tuo ir baigiu. Dėl to kas paima ta GP manes nejaudina ir visada uzsikabinu ties šiuo postu nes nenoriu jog gaujos kažkada apmirtu ir jų nebebūtų visada norejau tik kad jos butų ir neišnyktų todėl ties šiuo postu tik visada prisikabinu, nes tai mano vieta šiame pasaulyje ir jos niekada nepalikau ir nepaliksiu čia mano pradžia, čia mano gimimas ir čia mano namai, ties čia užaugau ir išsiviešpatavau ir nuo čia manes daugiau niekur niekas niekada nebematys. Ties čia ir baigiu berasydamas. Visada kiekvienas gaus kritika iš manes kad ir čia nebuvęs, nejaučiau skonio aukščiausios kėdes, bet tiesiog tas noras kad istorija tęstųsi visada, TAI yra pagrindinis mano prioritetas.
 2. Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?

  Ta prasme Benzai, skaičiau dar nieko nesakiau bet kuo toliau beskaitant atsakymus tavo dėl to lyderio ir kaip ta Danillo iškeli, jog ten kaip pizda su Surenos buvo, tik idomu kiek dideliu veiksmu apsiime jisai daryt ir kaip sugebejo viską laikyt, nes kažkaip kiekvienas kai veiksmas buvo didelis begaudavau poke, sukviesk, anuos, sukviesk kituos ir tuos, o apie didįjį brawl kai buvo prieš fafus ir dauguma mūsų išsiskirstė tai buvo viskas perkelta man ir daryk tu kaip nori, išėjo į laiką pakimarint, imk ir daryk viską, padariau ir nepasisiukslinau, kazkaip sugebėdavau tik aš tai padaryt ir visa garbingumą gauna jis jog pizda viskas buvo su juo ledas, ir niekas kitas daugiau nedarė su tuo surenos po kol aš nepalikau apart jus ten kažką kelias dienas kol bebuvot ir tai abejoju, ir iškart tik kai palikau paieškos kito kuris apsiimtu ir lystu į jo kojines. Ta ir visa paslaptys kodel daugiau su juo išvis nerisau nieko daryt nebent pats būčiau pagrindinis kuris ruoštusi kažką daryt, ir su tuo ilgu siekimu ir kaip gaujų prižiūrėtojas yra tavo drambliuko svajone, tai nahuja nematau tol ko kodel vapsie į ta moderatorių tada reikejo pildyt, čia aš nežinau ar bendras mąstymas kad bet ką pasiimt kad tik komandoj but, ar čia atmazas kad modo negausi ir galvoji kad konkurencijos į GP nėra, laisvai gali but žinok kad bus, ir lengvai praeit nenueisi, ir kalbos apie kaip dabartiniai komandos nariai neaktyvus, tai kaip tik Inferno ir Harellis yra pagrindiniai du kuriuos išskrisiu nes geriausiai beveik žinau apart Jimmio čia, apie kuri ir taip viskas aišku kad žmogus niekada nepaleis basas per savo pareigas, Harellis su Inferno čia turi bet kuris džiaugtis vapsie kad yra nes jie palaiko vapsie šita projektą dabar pastoviu su Dzimiu, tuo labiau nematau kam vaikščioti į projektą į projektą kad sulaukus atrankos į komanda grįžt atgal pilna kupra motyvacijos, o kur tas motyvacijos telkinys buvo prieš atranka ir kur reiškimasis pritapt prie tos rutinos, nematau tokio darbo įdėto iš tiesu, tuo labiau pasakymus kaip, kada galėsi iš tiesu sakyt kad įgavai vadovavimo patirties kai vadovausi pats ir tik vienas o ne su kitu pagalba but surašytam ant istorijų lapelio ar siaip pačios temos. Čia ne įžeidimas čia laiskelis kuri prisiklijuok ar atsimink, ir ar pis ar ne pis man protą kad čia suda prirasiau dėl Surenos būtent, tai ne jus buvot apimti o aš tai dariau ir pats buvau gyvai priverstas tai daryt nes *Myliu LMG.lt* daugiau nesugebejo padaryt to niekas, ir jeigu taip gilintis tai pats turiu ar jau bent atkimsiu iš kur šiuos žodžius rašau nes gyvai turiu žinutes visas. Tad kazkaip nesakyčiau kad toks mokinukas jau pagal jo žodžius, nes subine kilnot man jo reikejo iš užsidarymo. Aprasiau tai kas jau mane tikrai dapiso beskaitant šituos atsakymus, čia ne gyvas įžeidimas į tave bet apie tuos dalykus kuriuos parašei.
 3. su tavo coveriu musu duetas <3

  1. Saras_Gurry

   Saras_Gurry

   Baisulinis veiksmas tada buvo, kaip sakant visos eros pradžia, masinė dauzykla buvo, nenugalimas duetas buvo tada, abiejų pradžia ❤️

 4. @Edga_Kesa jau 18, gal ne per jaunas jau GP but? Laukiu žinutes. Iš anksto dėkoju už sveikinimus. Labos nakties liaudis.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Marius_Benz

   Marius_Benz

   Pradžioj draugelis, paskui stumi, nice, koalita. Ką padarysiu, jog čia tikslas būdavo always. Nors abu žinom, jog neduotų.

  3. Klecka_Yolo

   Klecka_Yolo

   Teises išlaikei? Svx

  4. Saras_Gurry

   Saras_Gurry

   @Klecka_Yolo pana laike tada, iš pirmo išlaikė, mano laikymą atšaukė xDxD 

 5. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  Modifikacijų specialistas kaip girdėjau, siaip bicas iš balso nieko, turi ką pašnekėti, netyli, ne kelmas, turi savo žodį, maladec.
 6. Dar vis prisimenu tavo ta analize baikerių direktoriaus, nostalgija sukyla pamačius tokias analizes, čia į gera puse aišku sakau, senai tokiu nemačiau jau. Sveikinu Karka, ir kad čia nebutu tavo paskutinioji Dzimi! Abiems sėkmės tolimam kėlyje. (Jimmantai ir karka)
 7. Inferno nes kadaise su juo ir harelliu lolo pitakus lupom, venturas nes bratka, ir sina, nes juodaodį kaimyną turi kuris žole prekiauja.
 8. 50.000.000 € Konkursas

  1. Jūsų Vardas_Pavarde: Saras_Gurry2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?: pora lemonu į kišenę.
 9. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  bratela nuo seniau, visada kartu buvo ir bus, kad ir kur bebūčiau, pagarba ištisa!
 10. Pietinis Rajonas

  Didžiausios sėkmės, iš aukštųjų pusės turėsit visa pagalba, kurios bereikės, gražinkit senai tęsiama istoriją!
 11. [Apklausa] Pokyčiai su NDS dėl neišdirbimo firmoje

  Realiai galvojant, pamenu save naujoko padėtyje, aišku dabar yra kitokia situacija nei kaip buvo seniau, kai naujokas buvau ir kartu duok dieve man buvo 12 metu norejau visas firmas išbandyt ir rast sau padoria vieta kur nors, ir tai nebuvo lengva užduotys ne taip kaip dabar kur iš snukio ar pirmos dalies V_P pamačius žinot ar normalus ciuvas ar ne, tai esu truputi už laisve naujokams ir siaip žmonėms, nes žinau ką reiškia sedet basam ir trupent duonos rekutes belaukiant kol galėčiau išeit, tai savo balsą atidaviau už antra variantą.
 12. top 10

  jimmantas, hot'as_anonimas, erce, gibas, kukas, vokietis, daugeli kitu vertinčiau tikrai už bent 3 išvardintus keisčiau, galėčiau vardint ir vardint ta sąrašą tik tiek vietų pritrūktu, taip tai viskas okei, maladec.
 13. La Barredora Cartel

  kas tokie būsit?.. Ne, ne, juokauju, sėkmės užsuksiu jeigu reikės.
 14. sveikutes, pasiilgot? numeskit kokiu enb nuliovu

  1. David_Edyionii

   David_Edyionii

   zdarowa lyderi x)

  2. Pijus_Escort
  3. Lauriss_Samper

   Lauriss_Samper

   nei klaust turbūt nereik (: 

×