Jump to content

Swaggy_Nexo

Narys
 • Pranešimai

  101
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Swaggy_Nexo

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1997.12.15

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  LMG

Paskutiniai lankytojai

916 profilio peržiūros
 1. Čyteris - Swaggy_Nexo

  Galų gale, tai buvo tiesiog video filmavimas su soothcam... Padaryti ištraukas, normalu video, sueditinti kaip pridera ir pasidalinti transpoteriu gretose. Tikrai nebučiau laukęs keliu val. kol kažkoks vaikas, parašyk"Leidimas duotas" kad galiu naudoti smoothcam... Bet tai tik paprasčiausias lmg:/ Nieko ypatingo. Ir galvoju, ar bent Lukas tikrino smoothcam skiltį? Gal bučiau tūrėjęs leidimą ir jo ban'as butu buvęs be pagrindo. Tada jam ppk. Kaip bebūtų tai tik lmg
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaggy_Nexo 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Hybrid 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/5WwbyjP
 3. Sveiki visi! Po tiek ilgo laiko, wow... Kaip gimęs. Nauji žmonės, forumas, šernus pakeitė nauji. omg, gaila kad nematyti senų pažystamu arba jie jau miega xD bet kaip bebūtų... Kas mane dar pamena sakau sveiki, nes jūsų dar neesu pamiršęs, nebent primiršęs xD Arnoldis, Tony, Max_Auris(ar kaip ten) kur visos tos legendos teisėsaugoj pasireiškė mano tarnavimo laikais.

  Mon laikas bova vėks kėtep.

 4. Sveiki, Lmg.lt fanatikai.

 5. Laimėk Biznį ir Namą RANDOM būdu!

  Anketos šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Swaggy_Nexo Kokį skaičių renkates: 50 Kodėl norite namo/biznio; Niekada neturėjęs biznio nes seniau nereikėjo man tokiu dalyku, bet šiai dienai visai būtų šaunu ji gauti bei turėti:) Jei nelaimėsiu, šio klausimas neturi konkrečios esmės ir šeip iš dalies neturi nors ir prieš skaičiavimą. Nes tai ne atneš tokios mano manimu didesnio šanso laimėti(Taigi nuo random.org viskas priklauso ne nuo šio klausimo).
 6. [Idėja] S.W.A.T. Burrito

  Kaip šie komentarai gali duoti naudos projektui, jos gerovei? Ei, broliai ir seserys, žmonės, gal nepatingim paskaityt prie išreiškiant savo nuomone? Arba išvis nerašyt jei tingit skaityt.. Ačiū. Free postinat, gal ir gerai, mažiau tokiu atsiras po moderatoriaus patikros.
 7. [Idėja] S.W.A.T. Burrito

  Gera idėja jeigu būtų šios temos idėja pateikta tiksliai ir aiškiai.. Tu sakai su švyturėliais, taip tai vienas iš variantu išskirti burito, bet šį tema kalba apie paprasta burito be švyrutrėliu kaip tu sakai. Gal nenukrypstam nuo temos broliai ir seserys.
 8. [Idėja] S.W.A.T. Burrito

  Prieš Koks yra skirtumas tarp šių gerb. forumo nariu, parašytu komentaru?(kas labiausiai mane prajuokino) Manau Dancingo komentaru ir užsibaigs ši idėja ir geriau pereiname prie svarbesnių šio projekto iškeltu klausimų bei problemų. Kaip pvz 1.8 Tipo tikrai norit pasakyt, kad praleisim problemas kurias reikia spręsti iš esmės ir teiksime dėmesį nereikšmingiems kaip pvz Burrito? Tai nebūtu protinga ir šia idėja ir grobimo atžvilgiu.. Nes burrito kaip žinom ji nėra viena iš greičiausiu tr.p. su kuria galėtu vykti į atgrobimus.. Mes kalbame apie S.W.A.T - Šis būrys yra dalinys kuris privalo veikti greitai neutralizuojant pažeidėjus, riaušes ir kitas pavojingas veiklas, įskaitant ir grobimus, šturmus, fūru(nark., krovinių pervežimus, jų patikra). Ir įsivaizduokit naujokai su burito važinėjasi.., kaip jie kažką tai pagaus.. Gvidas - Galimas variantas tas, kad koks vaikas dirbantis dyleriu nusidažo savo darbine burito juodai.. Nesusipratimai ir bereikalingas darbo apsunkinimas.. Gi svarbiose situacijose netikrins to žaidėjo info lentelės ar tikrai jis dirba SWAT.
 9. Taksioras

  O tu namai biesti! Kaip tavęs čyteriugos nepačiupo?
 10. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaggy_Nexo2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Dominyc_Torret3. Peikimo priežastis: Bega su admin komandomis "PZU" Panaudojo ant manęs.. Privilegijų piknaudžiavimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Čyteris Danke_San

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Swaggy_NexoČyterio Vardas_Pavardė žaidime:Danke_SanKaltinamojo veiksmai?[Ką darė, kaip čytino]:Nuvare mano darbine masina nors pats nedirba policijojeAr šis asmuo buvo užblokuotas:neVaizdinė medžiaga [Nuotraukos/Video]:
 12. sa-mp-008.png

  Suprantu bei užjaučiu tave, linkiu sėkmės pravažuot 500km
 13. Giriant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Swaggy_Nexo2. Giriamo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Zuvis3. Gyrimo priežastis: Sutvarke darbine masina4. Vaizdinė medžiaga:
 14. [SA:MP] F.B.I Intro

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Apie ką vaizdo įrašas?: Trumpas intro iš F.B.I Archyvo. 2. Ar vaizdo įrašas Jūsų?: Taip. 3. Vaizdo įrašas:
×