Erlandas_Smile

Narys
 • Pranešimai

  344
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Erlandas_Smile

 • Rangas
  - NARKATOS -
 • Gimtadienis 2000.01.28

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  - Narkatos -

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Northen Ireland

Paskutiniai lankytojai

1.986 profilio peržiūros
 1. Pirma 12m susimokėk tada bus kalba.
 2. Sveikas ponas lape, blogas v gavosi dėl to kad turiu užsikeibindines numb 3 ir netycia paskelbiau https://imgur.com/a/5Z76E va poto kaip galėjau pasitaisiau ir paskelbiau normaliai.
 3. Gerbiami lapinai prašyčiau susimokėti išpirka.
 4. E čiukas sakai adreso neduodu - Northen Ireland Gilford 3 ann street bt636 hx laukiu mažuli užsisakyk morge vieta sau , tokie kaip tu snargliai tik per laida bazarinti gali o i akis bijotum kažką pasakyt. Sakai tik papeikimus rašau surask nors viena papeikima + atsičiuhink arba rimtai kartu su adidu i optika užšok ačkarikus isimt.
 5. Dėl skinu neverkiau ir neverksiu nes aš moku juos vitiek pasiimt nesvarbu kaip. Danillo žodžiai Adidui '' pamatysi atiduosi tu tuos skinus mum'' adidas sako '' nebesvaik aš jus uždarysiu'' matau kaip mus uždarė matau kaip mum neatidavėt skinus.
 6. Kita kart spreada neužmirškt išjunkt
 7. KVIETIMO ŠABLONAS Į GW/BRAWL KOVAS: 1. Jūsų Vardas_Pavardė (slapyvardis) bei gaujos/klubo pavadinimas: Erlandas_Smile - Varžovai - 2. Kokią gaują ar kokį klubą kviečiate į kovą?: Lapinai 3. Koks kovos tipas (GW, BRAWL)?: Brawl 20x20 4. Iš ko vyks kova (garbės, pinigų, hood, skin, gaujos spalvos, uždarymo, sąjungos)?: Garbės + pinigai 50 milijonu serverio valiutos. 5. Kurioje vietoje vyks Jūsų kova ?: susitarsim
 8. GALERIJA
 9. »»» Jūsų Vardas_Pavardė:Erlandas_Smile»»» Pagerinto rekordo numeris:36»»» Pagerinto rekordo įrodymai:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wtf_Nope3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Įrodymai:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Wtf_Nope3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Įrodymai:
 12. Sexy_Pauliaus papeikimas buvo redaguotas nes dar vakar nakti maciau kaip buvo ''papeikimas priimtas darbuotojas gauna 1 ispejimas'' ar kazkas panasaus prasyciau kad global moderatorius ar tosha patikrintu nes 100% garantuotas kad redaguotas. Poohai negrazu taip daryti dabar bandai subine istraukti kaip begaledamas.
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile2. Kaltinamo Pavaduotojaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Pooh_Mantuxs3. Jūsų kaltinimai: Blogai atmestas papeikimas tikrai PD/FBi darbuotojas nebuvo ižeistas kasi civilis pasakė ''oho kiek mentu'' . Blogai priimtas papeikimas, papeikime nebuvo įrodymū kad vyko grobimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 14. Gerbiamas ponas tu nori unjail bet tu pats žinai kad tu bėgai ir dabar tu nori kad aš kelčiau įrodymus i youtube. + dar daug kartu su sobeitu nusižudei kaip buvai surakintas ir antroj nuotraukoj matosi kad tu turiu sobeita
 15. Round 2 stobal bus ciuvakas net zodzio neduoda istart kaip tokiam kazka pasakysi ciukas vps ant bazaro paslydo Frontas sako '' Tikrai nieko nesakiau apie panetkes iskur tu istraukei'' o cia baxuriukas apie panetkes bazarina. Frontai laukiu ts rytoj vakare paselsim bsk dabar tu manes galesi paklausyt, piece BAMBATRYNI.