Jump to content

Erlandas_Smile

Narys
 • Pranešimai

  431
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Erlandas_Smile

 • Rangas
  - NARKATOS -
 • Gimtadienis 2000.01.28

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Northen Ireland

Paskutiniai lankytojai

2.863 profilio peržiūros
 1. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Erlandas_Smile 2. Jūsų atstovaujama firma: Dyl 3. Kokią atranką norite užregistruoti: masine 4. Kada ji įvyks: rytoj 19:00 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 2. Blonde_Superman Uzblokavo Erlandas_Smile

  Kur čia apgaudinėjimai nėra /timestamp seniukai + nėra įrodymu kad pabėges bučiau aš pasakęs kad negražinsiu. Graudus tu seni.
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Blonde supermen3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): apgaudinėjimai, žmogus žaidė su juo niekas nesake kad loš antra kart pralaimėjo po to padavė 250k galvojau kad už tarpininkavima davė nes lmg_Edgar tai davė, paklausiau kodėl parašė atiduot po to ban net nespėjau paduot nžn graudu. + aš nepabėgau su šaibom ir nesakiau kad neatiduosiu. Bahuriukas per greit suprakaitavo dėl 250k.4. Įrodymai: https://imgur.com/a/pbufdTi https://imgur.com/a/2TMAUpE
 4. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Rokas_Tropez 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Normalus , Išklausantis kitų , klausantys valdžios , Bei draugiškas 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : Žaidimę darbo dienomis 5-7val nedarbo dienomis 7-10val teamspeak tiek pat kiek žaidime o forume pažiūriu ryte po pietu ir vakare 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Apie 7d su daugiau galvojau daugiau 5. Ar turite pasiekimų teisėsaugos srityje, jei taip, kokie tai buvo pasiekimai : 4K xp swatuose Ftb ir pd kažkiek xp swatai daugiau idomu man 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas :Dyleriai ,Fūristai,Baikeriai,Transporteriai,Gaujos,Klubai 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Jeigu grobimas i nusikalstama prieš mus grobimas galiu bet prie ligoninės rakinėt negaliu nes grobimas 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30Min 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Kai papeikimą parašo iškart gali arba per 24val 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Galima tik Miesteliuose rybose o išvažiavus už miestelio rybų negalima 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : ne 12. Papildoma - ( Nuomonė apie dabartinius, SWAT valdžioje esančius vadovus ) : Manau direktorius gan geras dar tik kelios dienos kaip jis direktorius manau kad geras ir malonus Grobimas - Užgrobiamas pastatas prašoma už tai išpirką Krata - Kai isiveržia į bazę ir rakiną visus tikrina Šturmas - Kai isiveržia į furistu baze čia pvz ir šaudo visus nusikaltelius kad susestu i kalejimą Pasienis - Pasienyje negali rakint o miesteliuose gali Važiuojant pro pasieni sumokėti tam tikrą sumą kad pervažiuotį i Pasienį arba Miestelius Pasienyje negali rakint o miesteliuose gali Tazer - Kai šauni į žmogu su tazeriu jis 20sec nejuda vartos ant žemęs
 5. Krc_Danila Užblokavo Erlandas_Smile

  visų pirmą kanale pas mus buvo ajwa_kanaple o žaidimę getino manę kitas žaidėjas artis tai ka drasei gali log tikrint ir pamatysi kame čia replės kad per pzu jokio apie getinima nebuvo kalbos ir dar esu ikeles i unban kaip jie abu stovi:)
 6. Krc_Danila Užblokavo Erlandas_Smile

  Pasakiau todėl nes nežinojau kad žmogus getina mane per pzu kanale šnekėjau kad noriu pagaut tave:) ir dar girdisi kaip aš jam pasakau kaip pagetino ''ka tu čia durnelis:))'' kodėl tik kita video pradėjai irašinėt po vienos minutės?
 7. Unban Erlandas_Smile (admins Krc_Danila)

  ANKETOS ŠABLONAS, KAI GAUNATE UŽBLOKAVIMĄ NUO ADMINISTRATORIAUS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Krc_Danila 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): serverio klaidu naudojimas, gavau už tai kad get priemiau. https://imgur.com/a/gRptvJ6 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/siDbPT8
 8. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Erlandas_Smile 2. Jūsų atstovaujama firma: Policija 3. Kokią atranką norite užregistruoti: nuolatine 4. Kada ji įvyks: šiandiena 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 9. Deivis_Splash užblokavo Erlandas_Smile

  nėra man dėl ko tau kenkt :DDDD
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Splash3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): čytinimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/DvfoCCY
 11. Deivis_Splash užblokavo Erlandas_Smile

  Sveikas kur čia čytinimas? yra toks pat banned atmestas 2015-2016 metais kaip Gvidas_Boomeris taip pat cbugino ir Max_Tosha atmetė banned tik negaliu surast dabar to banned.
 12. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Erlandas_Smile 2. Jūsų atstovaujama firma: Policija 3. Kokią atranką norite užregistruoti: masine žaidime 4. Kada ji įvyks: 11/23/2019 20:00 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 13. Per klaidą užblokuotas - Mantas_Tiux

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile2. Per klaidą užblokuoto žaidėjo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Tiux3. Užblokavimo priežastis: apgaudinėjimas4. Užblokavimo aplinkybės: Mister_Malako5. Nusižengusio žaidėjo įrodymai (ką norėjote užblokuoti): https://imgur.com/a/uFUB0826. Įrodymai, kaip užblokavote nekaltą žaidėją: https://imgur.com/a/LnbHLsS
 14. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Erlandas_Smile 2. Jūsų atstovaujama firma: Policija 3. Kokią atranką norite užregistruoti: žaidime 4. Kada ji įvyks: šendien 19:45 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 15. Konkurso anketa 1. Jūsų slapyvardis: Erlandas_Smile 2. Komentaras (nebūtina): Labuti
×