Erlandass_Smile

Narys
 • Pranešimai

  292
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Erlandass_Smile

 • Rangas
  Simon City Royals
 • Gimtadienis 2000.01.28

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  vadovas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.665 profilio peržiūros
 1. Zinoma, pasisikviesk dar draugu jei nori, visiems uzteks vietos.
 2. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Rytis_Sapkuz 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas rapid 4. Vaizdinė medžiaga
 3. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Eltonas_Borovojus 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas rapid 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj Džimi achujeinas vidosas, tokio mum ir reikejo dzenkuja barzu seniuk. O teisesauga laikytites mes pareinam.
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Erlandas_Smile2. Užblokavimo priežastis: givybiu hack3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą):atsisedau i jail ir ban gavau.4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 6. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile 2. Užblokavimo priežastis: givybiu hack. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): atsisedau i jail atsiradau hp ir ban. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 7. ohhh boy there we go again. Nojukai paskaityk. Barakas išvalytas, kraunates šmutkes į lagaminus ir viniojat.
 8. One big family, will destroy you! =Narkatos=
 9. Peikiant Direktorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erlandas_Smile2. Kaltinamo Direktoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Karolis_Ganjababy3. Jūsų kaltinimai: įžeidinėjimai, šaudimas ant dyleriu platformos. 4. Vaizdinė medžiaga:http://www.part.lt/img/e5869a392cae049f03d36711ba7ffb1a209.png
 10. GAUJOS ISTORIJA Narkatos pradininkai tai du žymus serverio nusikalteliai Larry ir Danillo, jiems Liepos menesi kilo mintis sukurti gaują, kuria žaidėjai prisimintu iki šiol. Poto prie mūsų prisidėjo Erlandas su Captainu, jų prisidėjimas tik dar labiau sustiprino šią gaują. Gauja aprašysiu trumpai, sudesiu visus prisiminimus iš gaujos, gaujiniu nuomones. NARKATOS tai nusikaltėliai kile iš Comptono, Los Angeles. Jų pagrindinis išgyvenimo šaltinis buvo ginklai, susišaudymai su kitomis gaujomis, pardavinėjimas nelegalių prekių. Džiaugiuosi, kad ši gauja turėjo nemaža rata savų žmonių su kuriais gauja suniekino teisėsauga, išnaikino kitas gaujas, ir įrodė visiems kas čia karaliauja. Šios gaujos pagrindinis tikslas yra buti geriausiais. Mus galite atskirti nuo žalios aprangos, ir užsibrežimu nugalėti. Geriausi: Erlandas_Smile, Larry_Hudson, Captain_John, Danillo_Quentuella, Rokas_Tdu, Darius_Xxl, Nojus_Pumputis, Andreja_Laucaite, The_Toxin, Auris_Xesto, Funkis_Punkis, Abrikosas_Weed, Golden_Bmw, Eigirdas_Mlg, Tomass_Adidass, Bernardas_Mercedes, Ltu_Grazvis, Sarunas_Dirolas, Ovis_Diesel, Grazvis_Diesel, Mantas_Oho, Sinaloa_Cartel, Ryan_Sound, Rencekas_Mafukas, Nik_Jonson, Ernis_Pokemon, Paul_Walkerr, Mantas_Westbrook, Justas_Zaidzia, Playing_Cards, Mindaugelis_Cool, Karka_Djd, Fuck_Youu, Kentas_Weed, Mykolas_Kurmis, Alan_Bako, James_Deep, Happy_Boy, Pavlo_Dream, Eigirdas_Mlg, Karolis_Paciufarinam, Josh_Newman, Tomas_Tankas, Augustinas_Extensa, Jamal_Gibson, Mantas_Freeze, Titas_Statham, Valdux_Samp.. Žaidėjų atsiliepimai, su kai kuriais teturėjau galimybė susisiekti, pasiklausti: GAUJOS LYDERIAI Danillo_Quentuella, Erlandas_Smile, Larry_Hudson. GAUJOS APRANGA Los Santos, Ganton.
 11. Sveikas peikėjau aš tau nesakiau paduoti pinigus ir nebuvai dar apklaustas pats padaviai pats kaltas.
 12. Nu tai gerai pripažinau nes neturiu ko slėpti bet ne per žaidimą stumiau o per teamspeak3 programą ji nėra susijusi su žaidimu tik tuok kad butu su žaidėjais lengiau susisiekti ir butu galimą daryti veiklas o ne mėtyti žaidėju iš darbo kaip ant tavęs pastumią.
 13. Gavau ban todėl kad nusižengiau pripažystų tą. O koks skirtumas yra kad ten biški kitos vardas pavardė kažkaip niekam netrugto visi žino bet tik tu vienas sliunkius esi kuris nežinai nes vepšė viercha primeti o ištikruju esi smirdanti kruva. Kaip neižeidinėsi toki pavaduotoja kuris net nežino kokie nick teamspeakę ir pats stiumia aiškina kad tu toks ir toks o paty kaip paduxini tai sėdi ir verkia ir mėto iš darbo.