Jump to content

Neida_Pashol

Narys
 • Pranešimai

  469
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Neida_Pashol paskutinį kartą laimėjo Gruodis 7 2016

Neida_Pashol turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Neida_Pashol

 • Rangas
  Pastebimas
 • Gimtadienis 2002.11.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

4.573 profilio peržiūros
 1. Gerbiamų žaidėjų sąrašas atnaujintas, gal kažką pamiršau?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  14 daugiau
  2. Gvidas_Boomeris

   Gvidas_Boomeris

   vooo dabar tai gūūūd :P

  3. Neida_Pashol

   Neida_Pashol

   Gvidai, a.ž tikrink :D

  4. Saras_Gurry

   Saras_Gurry

   kažkoks tuščias . Gvidas visą puslapį apiema , srr myl <3

 2. [Apklausa] Kokia jūsų slapyvardžio atsiradimo istorija?

  Š is Neida_Pashol vartotojas nebuvo pats pirmasis. Pirmasis mano vartotojo slapyvardis buvo Neida_Smile, prisiregistravau į serverį, pažaidžiau kokias 3 minutes ir atsijungiau, nes nuspręndžiau, jog šis slapyvardis man nepatinka ir reikia ką nors jame pakeisti. Į galvą šovė pasivadinti Neida_Pashol. Ta antroji vardo dalis gimė iš buvusio Counter Strike 1.6 clano "Pashol" kuriame kadaise buvau. Pagalvojau, kodėl gi nepasivadinus taip? Iš pradžių viskas gerai buvo, tik po kiek laiko pradėjau gailėtis, jog pasirinkau tokį slapyvardį..
 3. ( Apklausa ) kaip manote kas bus naujasis SWAT drk?

  Savo balsą atiduočiau žaidėjui - Bartas_Baltasis. Manau, jog šis žmogus gali tikrai daug ir sugebėtų firmą iškelt į aukštumas. Senbuvis, gryžęs po pertraukos, turi patirties vadovavime. Didžiausios sėkmės jam!
 4. Išrinktas Apsaugos direktorius!

  Sveikinimai Rokui, sėkmės jam pareigose ir linkiu nepalūžti!
 5. [APKLAUSA] Kas Laimės Tune Direktoriau Rinkimus

  Aš esu už Rokas_Janickas. Žmogus nusimanantis apie nusikalstamas firmas, turi patirties vadovavime.
 6. Prisistatau Antra_Vieta

  Labas, Kornelijau. Gražus vardas! Esi tikrai visiems žinomas šiame serveryje, malonu su tavimi susipažinti, linkiu sėkmės tiek serveryje, tiek gyvenime bei didžiausios sėkmės su Laura!
 7. [Apklausa] Koks Jūsų zodiako ženklas?

  Helouu, mano zodiako ženklas yra skorpionas. (Atitinka mano charakterį)
 8. [PAGALBOS] Dėl samp

  Sveikas. Pamėgink ištrinti ir iš naujo įsirašyti savo GTA bei Samp į kitą diską. Na, pavizdžiui iš C į D, arba iš D į C. Nueik į Documents >> GTA San Andreas User Files ir ten ištrink gta_sa.set failiuką. Jeigu nepadėjo nei vienas būda kreipkis, mėginsiu pagelbėti.
 9. [SAMP] Padėkit prašau

  Sveikas. Nueik į Computer >> Documents >> GTA San Andreas User Files ir ištrink gta_sa.set failiuką. Jeigu nepadeda perrašyk savo GTA ir Samp į kitą diską. (Pvz iš C į D arba atvirkščiai)
 10. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Neida_Pashol 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Vincas_Damn 3. Pagyrimo aplinkybės: Sveikas, Vincai a.k.a Indėne. Malonu tave matyti pavaduotojo pareigose! Pamenu, kaip dirbau pas tave Radistų firmoje, kuomet buvai direktorius. Vadovavimas tavo yra geras, esi šmaikštus, draugiškas, bendraujantis, atsakingas pavaduotojas. Nesitikėjau, jog tave pamatysiu Mechanikų firmos pavaduotojo poste. Tau didelis pliusas yra tame, jog esi tikrai aktyvus, bei bendraujantis. Čia tau yra 2 didžiausi pliusai. Trūkumų tavyje kol kas neesu pastebėjus, galbūt su laiku jie atsiras arba ne. Na ką, Vincai, linkiu sėkmės tau šiose pareigose, toliau laikyk firmą, daryk įvairias veiklas, padėk serverio žaidėjams bei darbuotojams. Toliau vergauk Gusčiui, dar kartą linkiu sėkmės!
 11. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Neida_Pashol 2. Giriamo pavaduotojaus slapyvardis: Zenia_Bond 3. Pagyrimo aplinkybės: Sveikas, Zenia! Smagu tave ir vėl matyti pavaduotojo pareigose! Tavo vadovavimas kaip ir Domio yra geras. Esi draugiškas, bendraujantis, aktyvus pavaduotojas. Norėčiau palinkėti ir toliau tokiu būti. Ai va, mažiau nervuokis Zenia, tada viskas bus tiesiog puiku. Darai eventus, stengiesi dėl firmos, dalini premijas ir t.t. Linkiu sėkmės tau šioje firmoje, toliau vergauk Gusčiui, sėkmės su Ugne.
 12. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Neida_Pashol 2. Giriamo direktoriaus slapyvardis: Gustis_Gustisss 3. Pagyrimo aplinkybės: Sveikas, Gusti a.k.a McGusti. Džiaugiuosi tavo darbu, bei vertinu tavo dideles pastangas dėl šios firmos. Esu pas tave dirbusi kaip buvai Radistų pavaduotojas pas Vincas_Damn. Tavo vadovavimas buvo tikrai geras, irgi stengeisi dėl firmos, laikei kardaną. Na štai, dabar tu sėdi direktoriaus pareigose, kurios iš tiesų nėra paprastos ir lengvos. Atrankos metu man patiko tavo apklausinėjimo tipas/būdas. Na nežinau, ar tu čia jį sukūrei ar ne, bet netušžodžiaujam čia, einam prie reikalo. Esi tikrai draugiškas pavaduotojas, bendraujantis, darantis įvairias veiklas, atsakingai žiūrintis į savo pareigas. Labiausiai įsiminė tai, jog nedalini "A" arba "M" raidžių Mechanikų firmos kanaluose, kas iš ties yra tiesiog puiku. Tuom ir išsiskiri iš kitų firmų direktorių. Gusti, norėčiau tau palinkėti sėkmės šioje Mechanikų firmoje, ir toliau būk toks pats atsakingas ir t.t. Tik mažiau žaisk MC, prižiūrėk darbuotojus, bei toliau laikyk firmą, sėkmės tau, mano direktoriau!
×