Never_Mind

Narys
 • Pranešimai

  531
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Never_Mind

 • Rangas
  Blokavimo Verchas
 • Gimtadienis Spalis 13

Serverio Informacija

 • Patirtis
  300.000
 • Pinigai
  20.000.000
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  S.W.A.T
 • Gyvenvietė
  Mašinoi
 • Tr. Priemonė
  NRG-500 Ninja

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kešos brolis.

Paskutiniai lankytojai

2.696 profilio peržiūros
 1. Zdarov bandyti.

  1. Inamra_Oguh

   Inamra_Oguh

   sveikas mano geriausias draugeli 

  2. Zalias_Obuolys

   Zalias_Obuolys

   Imk vyšnių

 2. Nereikalingas atnaujinimas? nū nieko dar viena erą su klaidom bei nesamonėm, vadinasi taip ir serverio versijos niekas nekeis.
 3. Sveikas, malonu matyti, galvojau pamatysiu nauju ft, bet rodos ne, tai smagu matyti tave ir linkiu sekmės serveryja p.s baik siuntinėt per fb candy crush notifications, ačiū.
 4. jaigu rimtai, tai jau graudu man darosi net žaisti čia, nors ir nežaidžiu bet nėra skirtumo, aš nesuprantu kaip electro čia galėjo gryšt, ir kiti, man tiesiog "Pamoina" kaip sakomas žargonas, edgaras jau kuri laika neideda nei pastangu nei noro į serverį "Unikalų" bet gauna norima rezultata, o jus nesuvokiat jog lmg priklauso ne nuo kitu o nuo jusu? t.y koki streika sugalvokit ar kažka, juk gi lmg gyvuoja tik dėl jusu o jus dar šito nesuprantat, siulyčiau neprisijungti viena diena į serveri, ar kažka tokio, čia visi senbuviai išėjo nes nėra nei laimės nei džiaugsmo čia, o čyteriai čytina toliau, o žaidėju skaičius liko nuo 2015, turit galva ant pečiu tai ko laukiat? edgaras galima sakyt laukia "Stebuklo" kaip matau. kodėl jasonui atsibodo tvarkytis su lmg? nes edgarui nusispjauti kiek žinau, o gal edgaras nieko nemoka? gal edgaras tiesiog yra "Donoras" jus sužinokit bent tiesa, ar bent kažka sumastykit jog butu atnaujintas serveris, ačiū už dėmesi.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Never_Mind

   Never_Mind

   t.y 4 nakties paskelbiau tai padariau klaidų, turėjau omenį jog žaidžiau bet leavinau.

  3. Rokas_Dancingas

   Rokas_Dancingas

   Tai ko tu nemiegi? Iš mokyklos išmetė?

  4. Never_Mind

   Never_Mind

   bet koks tu rimtas :D:D nyk velnias

 5. negražu, bet juokinga, ir kaip jus čia nusprendėte vaizdo įraša toki gerą sukurti?
 6. Sveiki! senai matyti kaip sekasi jum?

 7. Modai gan neblogi o kokių spec prireikėtu kat išveštu šį ar šiuos modųs, o čia kartu su MMGE?
 8. krč tegul keša atiduodą visa informacija tošhai, ir tegul pakeičia kas gauna pajamas už serverį, t.y banko numerį, tikrai manau jog tošha daugiau padarys neigu edgaras per visa savo nelemta lmg egzistacijos laika.
 9. Sveikas, nu gan norėjau kažkam isipasakot, pradėsiu nuo visų firmų ir paaiškinsiu kodėl vertą dirbti tą darba, Su pakv. Baikeriai - Nemažai veiklos, geri motociklai, daug valdo ''baikeriai'' t.y mano kat geras darbas, nelabai kas ir šiais laikais aina į baikerius nes paskutinį kart buvau ju darbę 2014-15metais, pradirbau vos savaitę, kadangi direktorius buvo neaktyvus, prisirinko 10-mečiu į darba, mažai darbuotoju, budavo - Bet čia viskas priklauso nuo direktoriaus. Medikai - Gan daug veiklos, labai lengva patekti į darba, pinigu laisvai gali užsidirbti, bet bėdos su nusikalstamom, nors jus ir sajunga, pravažiuojat per betkokia baze, vistiek sušaudo, nėra skirtumo kas jus toks, neatkreipia dėmesio į jus bei kat jus sajungą, siulyčiau šį darba kaip pirma darba, kadangi labiau suprastum kas yra LMG. Fūristai - Labai Daug veiklos, Daug pinigu užsidirbti galima, Geri bendradarbiai, [ jaigu direktorius turėjo laiko atrankai ] dažniausia jums šaudymas išeis iš galvos, nes pagrindinis fūristu darbas vežti krovinius ir oficialiai užsidirbinėti pinigų, bei, per veiklą labai įdomus darbas pasidaro S.W.A.T/FBI - Nu krč geriausias darbas, kodėl? nes daugiausia veiklos, niekada neturi pertraukėles, visada saugai miestelius nuo gauju,nusikalstamu,civiliu,bei ju savu, visada švarus pinigai tau į kišianę, labai daug veiklos, daugiau neigu iš kitų darbų, nu krč best darbas ir vsio Čia mano manymų geriausi darbai
 10. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Su, kuo susijusi problema?:Neisijungia GTa 2. Apibūdinkite iškilusią problemą (kas sukėlė problemą, kada pastebėjote ir kt.):Bandžiau paleisti be modų, atjungiau antivirusinė GTA versija pakeičiau į 1.0, windows 7 pro crackinti. 3. Komentaras (pvz.: kaip sprendėte problemą)(nebūtina):
 11. Free Your Mind
 12. Arba tiesiog galėjai rašyti kat klaveturą užsibugino ir automatiškai pasispaudė ,,Enter'' mygtukas, atmaza koki dėl ir viskas, ir siulau redaguoti temą kat atmaza sugalvotum
 13. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Never_Mind 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė):Sancik_Pancik 3. Peikimo priežastis:Blogas /unmute 4. Vaizdinė medžiaga:
 14. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Never_Mind 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnas_Potapovas 3. Užblokavimo priežastis:Serverio klaidų naudojimas savo labui 4. Vaizdinė medžiaga:
 15. ANKETOS Š ABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Never_Mind 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Fuck_Bonjurr 3. Užblokavimo priežastis:Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga: