Never_Mind

Narys
 • Pranešimai

  530
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Never_Mind

 • Rangas
  Blokavimo Verchas
 • Gimtadienis Spalis 13

Serverio Informacija

 • Patirtis
  300.000
 • Pinigai
  20.000.000
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  S.W.A.T
 • Gyvenvietė
  Mašinoi
 • Tr. Priemonė
  NRG-500 Ninja

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kešos brolis.

Paskutiniai lankytojai

2.139 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Never_Mind2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lokys_Matas3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas4. Vaizdinė medžiaga:
 2. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Never_Mind 2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kentux_Black 3. Užblokavimo priežastis: Reklamavimas, Atsiprašau jog per vėlai užpildyta, turėjau daug ką daryti. dar karta atsiprašau 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Never_Mind Jūsų neaktyvumo laikotarpis (nuo - iki):2017-04-05 - 2017-04-11-12 Dėl kokių priežasčių nebūsite aktyvus?:mokslai, projektai, ir egzaminai.
 4. sveikas, važiavote ne pagal K.E.T bei viršijote greitį, pagal video įrodymus matosi jusu mašinos kapotas sulamdytas ir važiavote atbulai, tai darėt grėsmę gyventojam, todėl aš jus nubaudžiau.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Never_Mind Jūsų klausimas:Kur surašote patekusiuosius į SWAT, iš atrankos forumę, t.y kuri temą. Kuriam valdžios atstovui jį užduodate ?:Direktoriui.
 6. Sveikas, malonu matyti, galvojau pamatysiu nauju ft, bet rodos ne, tai smagu matyti tave ir linkiu sekmės serveryja p.s baik siuntinėt per fb candy crush notifications, ačiū.
 7. jaigu rimtai, tai jau graudu man darosi net žaisti čia, nors ir nežaidžiu bet nėra skirtumo, aš nesuprantu kaip electro čia galėjo gryšt, ir kiti, man tiesiog "Pamoina" kaip sakomas žargonas, edgaras jau kuri laika neideda nei pastangu nei noro į serverį "Unikalų" bet gauna norima rezultata, o jus nesuvokiat jog lmg priklauso ne nuo kitu o nuo jusu? t.y koki streika sugalvokit ar kažka, juk gi lmg gyvuoja tik dėl jusu o jus dar šito nesuprantat, siulyčiau neprisijungti viena diena į serveri, ar kažka tokio, čia visi senbuviai išėjo nes nėra nei laimės nei džiaugsmo čia, o čyteriai čytina toliau, o žaidėju skaičius liko nuo 2015, turit galva ant pečiu tai ko laukiat? edgaras galima sakyt laukia "Stebuklo" kaip matau. kodėl jasonui atsibodo tvarkytis su lmg? nes edgarui nusispjauti kiek žinau, o gal edgaras nieko nemoka? gal edgaras tiesiog yra "Donoras" jus sužinokit bent tiesa, ar bent kažka sumastykit jog butu atnaujintas serveris, ačiū už dėmesi.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Never_Mind

   Never_Mind

   t.y 4 nakties paskelbiau tai padariau klaidų, turėjau omenį jog žaidžiau bet leavinau.

  3. Rokas_Dancingas

   Rokas_Dancingas

   Tai ko tu nemiegi? Iš mokyklos išmetė?

  4. Never_Mind

   Never_Mind

   bet koks tu rimtas :D:D nyk velnias

 8. negražu, bet juokinga, ir kaip jus čia nusprendėte vaizdo įraša toki gerą sukurti?
 9. Sveiki! senai matyti kaip sekasi jum?

 10. krč tegul keša atiduodą visa informacija tošhai, ir tegul pakeičia kas gauna pajamas už serverį, t.y banko numerį, tikrai manau jog tošha daugiau padarys neigu edgaras per visa savo nelemta lmg egzistacijos laika.
 11. Free Your Mind
 12. reikėtu pvz tokios; /direktoriai rodytu tik direktorius prisijungusius, /pavaduotojai rodytu visus pavaduotojus prisijungusius
 13. Čia spausk.
 14. Saimonai ohoho, sveikinu, pažiurim kiek iškentėsi gal ateisiu į firmą, Sėkmės su savo erą!
 15. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Never_Mind 2. Apie, ką susijusi klaida (sakiniu):Inv, neišsivaizduoju kaip 3. Klaidos aprašymas:Nenužudomas 4. Kada klaidą pastebėjote:2016-11-27 5. Vaizdinė medžiaga https://youtu.be/SzJFP0SMEuM