Jump to content

William_Wizard

Narys
 • Pranešimai

  6.210
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Reputacijos aktyvumas

 1. Confused
  William_Wizard sureagavo į Lauriss_Samper būsenos atnaujinimas, lapas   
  lapas
 2. Like
  William_Wizard sureagavo į Balonke_Laurynas būsenos atnaujinimas, VIENAS LIKE IR NUKERTU VYCKAI PIRŠTA    
  VIENAS LIKE IR NUKERTU VYCKAI PIRŠTA 
 3. Haha
  William_Wizard sureagavo į Eimis_Mag būsenos atnaujinimas, New DJ's in town - James_Splite galės sukt beatus iki ryto.  Už kiekvieną žvengą reac   
  New DJ's in town - James_Splite galės sukt beatus iki ryto. 
  Už kiekvieną žvengą reactintą Splitas sakė man po pūslę alaus.
 4. Haha
  William_Wizard sureagavo į Lukas_Narkassa būsenos atnaujinimas, Blazy kaip naujakas, maciau nemazai nubaudei   
  Blazy kaip naujakas, maciau nemazai nubaudei
 5. Confused
  William_Wizard sureagavo į Tedis_Ted būsenos atnaujinimas, Prisidėsiu prie tos Tavo " reputacinės reputacijos " maugliuk. - drama alert . Man įd   
  Prisidėsiu prie tos Tavo " reputacinės reputacijos " maugliuk. - drama alert.

  Man įdomu, kaip Tu drįsti mane " dūchu " vadint, kai jeigu ne aš, Tavo ta " legendinė " gauja, dėl kurios iš viso privertė Tave " back in the day "  sugrįžt su draugais, būtų uždaryta? Pats sau ramiausiai su čytais žaisdavai, grobdavai, kiek kartų pagaudavau ir žvengdavau šalia būdamas, o Tu tiesiog verkdavai, kad atrakinčiau, paleisčiau ir nieko nedaryčiau. Iš esmės, nežinau ar gaila ar graudu, kad tiesiog pasigailėdavau ir nieko nedarydavau, nes tiesiog bent jau serveryje būdavo " veiksmo ".
  Tik dėl to, kad būdavai sušiktas agurkinis, nereiškia, kad kažkokį dėmesį skirdavau nusikalstamai, o ant jūsų dėjau skersą.
  Buvau ne tik AP, bet dariau visą darbą ne tik už kitus komandos narius, bet ir patį Luką. Kiek tik gaudavau papeikimų - visus atsakydavau SU PILNAIS ĮRODYMAIS, kurių negalėjot išvartyt o tik uždarę savo burną verkdavot, kad nepaeis nuverst ir eidavot prie kitų savo " adventure times ".
  Fun fact - beveik niekada rimtų papeikimų negalėdavo priimt vienas Prižiūrėtojas. At least for dash - turėjo padėt keli IV arba kitaip tariant jo " draugeliai ".
  Kas liečia mane - visada diskutavom su Fanta, ar iš viso turėčiau kištis ar palikti mūsų tariamom " bosui " pagrindiniam AP Dashui, kuris prašydavo Eoxo atsakymų, o ne pats atsakydavo su savo logika ir paaiškinimais.
  (Edit): Kalbant apie visus tuos Carteriu užblokavimus, atmazinimus - lyg nebuvo jis įkėlęs daugybę įrodymų, nuo pat SAMP/LMG prisijungimo, prie pačio šaudymo, ir daugybę karpimų, tobulinimų, kad tik Jums įtikt ir įrodyt, kad viskas švaru? Žmogus bent jau mokėjo save apgint ir parodyt normaliais faktais/įrodymais, užuot mazintis, verkt TeamSpeak'e apsišikusiams sėdėt ir galvot, kaip sufakint vidosą, kaip pakišt kokį acc, lagą, ar visokį kitokį šūdą, kad tik praslystumėt arba tiesiog iškviest dashą, kad eilinį kartą būtų nepatvirtintą ir nebus baudžiamas, nes tiesiog paimdavo ir praslydavo nes nei mokėjo nei jis žinojo apie Jūsų šūdą malimą, kai tuo tarpu aš žinojau abi puses, tiek girdėjau, tiek mačiau, tiek įrodymus turėjau, bet vis tiek bandžiau palaikyt abi puses ir laukt NORMALIŲ įrodymų, o ne verkimų " žodžiais ", kad neįmanoma, etc. Kai tuo tarpu Carteris viską pateikdavo ko prašydavot ir tiesiog neturėdavot žodžių, kaip atsikirst, nes patys žinodavot, kad pasikvietę jį į TS, tiesiog sėdėsit ramūs, nes suvartytų kiekvieną, ypač Tave Ryčkiuk, kuris jeigu neklystų tą patį Loliuką žaisdavo su visa ta kompanija ir nerdavo, kad tik įtikt arba, kad būtų viskas jūsų naudai? xddd
  YIKES.

  Kaip gali žemint mane, kai pats laisvai vartei būdamas Direktorius pavaduotojus už tam tikras sumas, lemus ir paskui eilinę minią bėgai su kitais į kitą projektą, ir vis tiek atleidom ir praktiškai Tau nieko nedarėm, užuot tik nuėmę direktorių, kai galėjai krist dar žemiau ir būt po šiandienai šiukšlės vietoj ir matyt LMG tik forumo/ts būsenoj?

  Jeigu ne aš - būtum aplamai niekas jau ilgą laiką ir jokių postų, pareigų nebūtum net gavęs. Logiškai apmąstyk pats, tas, kuris kožna diena laisvai rodydavo savo čytus, maldavo šūdą ir pardavinėdavo pareigas būtų priėmę į komandą?
  Aišku, dabar tos pareigos nieko vertos, tik € užsidirbt, bet pats esi šūdo vietoj, ir vien dėl to, kad sugebėjai tokį šūdą parašyt man už akių - esi ant tiek dugnas, kad tiesiog apgailėtina.

  Nerk stipriau už šūdą, kuris tyliai sėdėjo ir viskam pritardavo, lyg neturėjo prikaištų, kad tik įtiktų, pristaikytų ir įnertų.
  Su tokiais apgailėtinais atmazais, kad mazinau draugus, gali prikaištyt lygiai ta pati, kaip mazinai savo grobimus, savo čytų pajungimus ir visą savo kompanija, firmą. 

  Niekados nieko prieš manę neturėsi rimto, kad apsigintum, nes apie visus žinodavau daugiau ir dariau viską, kad tik Jums būtų įdomiau žaist.
  But the fact, kad esi toks molis ir sugebi tokį šūdą man už akių rašyt, pasakyk man tai į akis, šiukšlę Tu. ( Ar čia mini sielvartas, pyktis, kad taip į tą IV nepatekdavai ir tiesiog turėdavai " aukint " ir ieškot to smagumo žaidime ?). (:

  2019 eina į pabaigą, apmąstyk savo dar tą "sveiką" protą ir surimtėkit, nes dėl žaidimų visiškai nuplaukę esat, o stumt už akių, tuo tarpu tą akimirką lyst į šikną, vaidint, kol dar buvau ten ir dariau viską už visus, kitus ir dariau viską, kad tik nebūtų miręs servas, po visko sugebi pasakyt tik tiek? Apgailėtina.
  Pamiršau beje pasveikint pagaliau pasiekus tą komandos nario rangą, labai nusipelnęs buvai, labai stengeisi ir tikrai viską darei " efektyviai, protingai, darbščiai ir tikrai nemazinai draugų, kaip mazino " Tedis ", right? :))
 6. Like
  William_Wizard gavo reakcijąCactus_Germis būsenos atnaujinimas, <007:44> "Koldunu_Vagis" was removed from server group "LMG komanda" by "Willia   
  <007:44> "Koldunu_Vagis" was removed from server group "LMG komanda" by "William_Wizard".
  @Koldunu_Vagis 
  normalej če pas jus
 7. Thanks
  William_Wizard gavo reakcijąCactus_Germis būsenos atnaujinimas, @Vycka_Rycka  būk žmogus, tik Jokubo į app nepasiimk xddd   
  @Vycka_Rycka būk žmogus, tik Jokubo į app nepasiimk xddd
 8. Like
  William_Wizard gavo reakcijąVycka_Rycka būsenos atnaujinimas, @Vycka_Rycka šok į ts   
  @Vycka_Rycka šok į ts
 9. Like
  William_Wizard gavo reakcijąJerry_Sanchez būsenos atnaujinimas, nu dwj kentai   
  nu dwj kentai
 10. Like
  William_Wizard gavo reakcijąAugis_Dash būsenos atnaujinimas, @Rytis_Carbon   Taip ir nesupratau kur tu žaidi, viena diena vienam forume reiškiesi,   
  @Rytis_Carbon  Taip ir nesupratau kur tu žaidi, viena diena vienam forume reiškiesi, kita diena kitam į pareigas pildo, nejasnas toks.
 11. Thanks
  William_Wizard gavo reakcijąIgnas_Eox būsenos atnaujinimas, new ap krč @Ignas_Eox   
  new ap krč @Ignas_Eox
 12. Like
  William_Wizard gavo reakcijąTadaksss_Lietuvis būsenos atnaujinimas, o jau ap @Gustis_Gustisss   
  o jau ap @Gustis_Gustisss
 13. Like
  William_Wizard gavo reakcijąTadaksss_Lietuvis būsenos atnaujinimas, o jau ap @Gustis_Gustisss   
  o jau ap @Gustis_Gustisss
 14. Thanks
  William_Wizard gavo reakcijąIgnas_Eox būsenos atnaujinimas, new ap krč @Ignas_Eox   
  new ap krč @Ignas_Eox
 15. Like
  William_Wizard gavo reakcijąIgnas_Eox būsenos atnaujinimas, @Griffin_Opps Paskutinis apsilankymas Gegužė 2 kentas    
  @Griffin_Opps
  Paskutinis apsilankymasGegužė 2
  kentas 
 16. Like
  William_Wizard gavo reakcijąIgnas_Eox būsenos atnaujinimas, @Edga_Kesa  Tai gal atostogos baigės ką? gal pradėsi daryt kažką daugiau.   
  @Edga_Kesa Tai gal atostogos baigės ką? gal pradėsi daryt kažką daugiau.
 17. Thanks
  William_Wizard gavo reakcijąIgnas_Eox būsenos atnaujinimas, new ap krč @Ignas_Eox   
  new ap krč @Ignas_Eox
 18. Like
  William_Wizard gavo reakcijąAugis_Dash būsenos atnaujinimas, pilka gereu    
  pilka gereu 
 19. Like
  William_Wizard gavo reakcijąAugis_Dash būsenos atnaujinimas, @Rytis_Carbon   Taip ir nesupratau kur tu žaidi, viena diena vienam forume reiškiesi,   
  @Rytis_Carbon  Taip ir nesupratau kur tu žaidi, viena diena vienam forume reiškiesi, kita diena kitam į pareigas pildo, nejasnas toks.
 20. Like
  William_Wizard sureagavo į Ignas_Eox būsenos atnaujinimas, Mes su @Monte_Gangga  vis dar laukiam atrankos į IV .   
  Mes su @Monte_Gangga vis dar laukiam atrankos į IV.
 21. Like
  William_Wizard sureagavo į Ignas_Eox būsenos atnaujinimas, Labai dėkoju, pats žinai už ką ;D   
  Labai dėkoju, pats žinai už ką ;D
 22. Like
  William_Wizard sureagavo į Ignas_Eox būsenos atnaujinimas, gerulis avataras ane   
  gerulis avataras ane
 23. Like
  William_Wizard sureagavo į Ignas_Eox būsenos atnaujinimas, aj sw -  https://prnt.sc/nbht4b  cia kai lmg dar buvo apie 250 playeriu   
  aj sw - https://prnt.sc/nbht4b cia kai lmg dar buvo apie 250 playeriu
 24. Like
  William_Wizard sureagavo į Ignas_Eox būsenos atnaujinimas,   

 25. Like
  William_Wizard sureagavo į Ignas_Eox būsenos atnaujinimas, @Kenny_Silver  ;Dd  http://prntscr.com/ndxizv Nepatvirtinta   Nepatvirtinta   Nepatvi   
  @Kenny_Silver ;Dd http://prntscr.com/ndxizv
  Nepatvirtinta Nepatvirtinta Nepatvirtinta
  Nepatvirtinta Nepatvirtinta Nepatvirtinta
  Nepatvirtinta Nepatvirtinta Nepatvirtinta
  Galėjau ir daugiau atrast, bet tng. Nk prieš neturiu tik kai parašei kur numečiau ft, prajuokino ;D
   
   
   
×