Jump to content

Ren_Killer

Narys
 • Pranešimai

  762
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Ren_Killer

 • Rangas
  RIP LIL PEEP :(
 • Gimtadienis 2000.06.21

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Daugėja
 • Pinigai
  Daugėja
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  /INFO
 • Gyvenvietė
  Nežinoma
 • Tr. Priemonė
  Nežinoma

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.192 profilio peržiūros
 1. 7 LMG Gimtadienis

  Įdomiai atrodo čia viskas. Sveikinu projekto administraciją bei žaidėjus. Turėjau vilčių, kad bent jau kokį atnaujinimą įdės ir bus galimybė nors trumpam pradėti žaisti prie pc ir prisijungti į servą. Na bet kaip ir visada tie patys pažadai, kad atnaujinimas netoli.. Sėkmės jums laukiant gal sulauksit ant 8 gimtadienio (P.S. kokia prasmė retas mašinas mėtyt? Nurespawnins čyteriai ir viskas)
 2. Sveiki, kaip užsilaikę? Kas geresnio lmg?

  1. Erikas_Mlggg

   Erikas_Mlggg

   Net neklausk. Eventas identiškas 2016 metų, žmonės kaip buvo 200 kažkiek, tiek ir yra, gal vakare bišk daugiau prisijungs. P.S akcijų nėra, pinigų nėra tikriausiai :D:D

  2. Dominykas_Miguel

   Dominykas_Miguel

   Atnaujinimą šiandien įkėlė

 3. [Memories] - VARŽOVAI -

  Tik prisijungi i foruma ziuriu Danillo juda jau su nauja gauja. Gaila kad su sampu raukes jau visus reikalus. Sekmes Danillo ir kitiems su gauja, gal ir as kada nepatingesiu isijungt pc ir atlekt iki lmg i veiksmuka vien del gaujos
 4. Nu ką, dv chebra. Pirmas leave'as buvo 8 mėnesiams. Antras visam. Acc serveryje užsibanintas, limonai atiduoti, beliko forumą užsiblokuot. Sėkmės jums visiems ir tiems su kuo laikas čia buvo praleistas labai smagiai!

 5. Sveikinu Edvį su taip ilgai lauktomis pareigomis, sėkmės, parodyk ką sugebi
 6. Aš pradžioje buvau prieš naująjį dizainą, o dabar pripratau ir esu už, nes nejaugi visą laiką stovėsim vietoje kaip su serveriu, tai nors forumas juda į priekį. Tik ta naujojo forumo spalva man nelebai, nes labai tamsi.
 7. Redaguoju postą, nes kol parašiau spėjo 2 žmonės pasireikšt, tai ką - Arnoldis šiaip mldc anksčiau atrodė tik paskutinį kartą kai kalbėjau pasikėlęs buvo labai tai bšk nuomonė pasikeitė, na gal kitą kartą pabendrausim gal vėl nuomonė pasikeis. Sėkmės tau Arnoldi čia žaidžiant lmg ir laikant pareigas
 8. Rich B*tch - KAVORIO - Gyvenimas.

  Su tokiais modais bent nesirodytum, gėdą daraisi
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ren_Killer 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Telia 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ren_Killer 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauris_Hud 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ren_Killer 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Takesi 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 12. SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

  Sveikinu naująjį S.W.A.T. firmos direktorių - @Wayne_Dwayne, db taip paemi swat firma ir parodai kaip reikia varyt teisėsaugai, be prikolų
 13. Man išties nesvarbu kas būtų DP, bet manau @Karolis_Kaulas gerai pasirodytų ir reiktų jam šansą suteikti, kad prieš kai kuriuos žaidėjus pasitaisytų, nes tada kiek žinau po nelaimės jis dingo iš serverio ir šiaip geras litanijas rašo Krč taip, darom taip: DP: @Karolis_Kaulas DPP: @Auris_Xesto Xesto ir neblogai pasirodė kaip laikinas DPP, rūpinosi firmomis, klausinėjo kaip sekasi ir t.t.
×