Jump to content

Nano_Philips

Narys
 • Pranešimai

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Nano_Philips

 • Rangas
  Narys

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Paskutiniai lankytojai

334 profilio peržiūros
 1. Kokio map darbo dabar LMG projektui trūksta labiausiai? :) 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  2 daugiau
  2. Greg_Slokittik

   Greg_Slokittik

   Dažasvydžio arenos, ligoninės, žvejybos.

  3. Nano_Philips

   Nano_Philips

   Apsilankyčiau serveryje, pažiūrėčiau, bet va bane esu 2 metų senumo, o banned anketos tai nerandu :D 

  4. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   sumappink Edga, kas serve stovėtų

 2. [SAMP MAP] Clan base

  pačiam darbe gal ir buvo kur tobulėti, o man kaip mapperiui - su tokia patirtimi jau ir sunkiai ką išpausi daugiau. O map darbas ir buvo koncentruotas kad būtų naudota kiek įmanoma mažiau objektų, todėl ir truko tik 40minučių. Dar kaip priedui pridedu savo kitus map darbelius: O šeip visiem ačiū, būtų gerai kad jeigu sakote yra kur tobulėti tai būtent kur ir ką ir kaip?!
 3. [SAMP MAP] Clan base

  1. Jūsų, kaip Architekto slapyvardis?: Nano_Philips2. Kiek laiko užtrukote jį darydamas?: 40 minučių3. Vaizdinė atlikto darbelio medžiaga: 4. Komentarai (nebūtina): Tikslai buvo du: Paprastumas ir kaip įmanoma mažiau objektų naudoti. Bazė buvo mappinta specifiniam projektui, specifiniam klanui(Pagal individualų užsakymą). Objektų iš viso panaudota tik apie 70. Savo nuomones ar pasiūlymus galite sakyti čia! Visada jūsų išklausysiu!
 4. Ačiū. Kad buvai žmogus į kurį visada galėjome visi stebėtis
 5. [Apklausa] Verta nušalinti Einaras_Bmw nuo admin prž

  Pasakysiu viena - komanda LMG.lt projekte surinkta geresnė negu daugelyje projektų kur atnaujinimai daromi reguliariai ir/ar žaidėjų skaičius šiek tiek didesnis. Tadgi džiaukitės ką turit ir saugokit ;). O šeip visi mes darome klaidas.
 6. [SAMP MAP] Ship building site

  Ačiū labai visiems už išsakytas nuomones!
 7. 1. Jūsų, kaip Architekto slapyvardis?: Nano_Philips2. Kiek laiko užtrukote jį darydamas?: 4-5 valandas3. Vaizdinė atlikto darbelio medžiaga: apačioje4. Komentarai (nebūtina): Po gan ilgos pertraukos vėl nusprendžiau prisiminti vieną kitą mappinimo amatą, ištikrųjų bandžiau sumapinti kažko ko nėra bandęs nei vienas, esu užtikrintas kad Lietuvoje dar niekas nebandė mappinti Laivų statyklos, o Europoj mano žiniomis irgi dar vis niekas nebandė. Tai kaip sakoma pirmas blynas, nes dažniausiai kai mappinu pasižiūriu kitus pavyzdžius, šiuo atveju dėja bet neturėjau kuo pasiremti išvis. Nuotraukos: https://imgur.com/a/tiutF Už video dėkoju @Aurimas_Ehmmettt
×