Jump to content

Eris_Cliath

Narys
 • Pranešimai

  953
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Eris_Cliath paskutinį kartą laimėjo Gruodis 6 2018

Eris_Cliath turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Eris_Cliath

 • Rangas
  Likimas - silpnų žmonių ramstis
 • Gimtadienis 2000.12.05

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

19.750 profilio peržiūros
 1. Fūristai - Nuolatinė Atranka

  Anketa Į Fūristų firma 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Eris_Cliath 2.Jūsų VVP nuoroda: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Eris_Cliath 3.Kodėl norite patekti į Fūristus [išsamiai]: Kadangi sumąščiau vėl pažaisti šitą žaidimą šitame projekte, todėl man reikia aktyvaus darbo, kur būtų daug veiksmo, nes nesinori pastoviai sukti LV ratus arba važinėti tais pačiais kaimelio keliais. Valdžia pakankamai aktyvi, veiksmo visada yra, todėl manau, kad šitas darbas man labiausiai šiuo metu tiktu. 4.Kokia fūristų veikla serveryje: Pagrindinis darbas tai būtų vėžioti krovinius bei grobimai, labiausiai šitam darbui būdigi yra grobimai, nes iš to jie ir pragyvena. 5.Kiek laiko praleidžiate serveryje: Kadangi nesenai grįžau vėl žaisti, tai man sunku pasakyti, bet manau 2-4 valandas tikrai praleisiu. 6.Ko negalima daryti grobimų metu: Naudoti administratoriaus komandų. 7.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: Žinoma. 8.Ar turite Keybinder: Taip. 9.Fūristų darbo komandos: /iskrauti, /marsrutai, /bend. 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje(Be melo): Mėnesį kažkur, viskas priklauso nuo valdžios rengiamu veiklu. Sąvokos: Grobimas - Nusikalstamos firmos grobiamas pastatas arba objektas. Arnoldis_Arnoldis - Fūristų firmos direktorius. RoadTrain - Darbinis transportas.
 2. Su kokiais lmg žaidėjais teko susidurti realybėje?

  @Gustis_Gustisss; @Greg_Slokittik; @Pijus_Sutrius; @Darek_Ogo; @Nikita_Kolesnicenko (Netyčia akrike sutikom kai buvau su Gusčiu ir Gregoru);
 3. Hmmmmm... Kiekvienoj atrankoj rašai, kad netoleruoji čyterių, bet direktorių gauna čyteris???? Dar papeikimas atmestas??? Tau reikia tiesiog apsispręsti ar Tu toleruoji čyterius ar ne. Tai kaip čia pasiaiškinsi?

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  26 daugiau
  2. Jason_Franklin

   Jason_Franklin

   Situacija išsiaiškinsiu asmeniškai, tarpusavio diskusijas perkelkite į privačius pokalbius arba a.ž,

  3. Tiuutis_Kns

   Tiuutis_Kns

   seku.

    

   dabar visi pri*ipis prie splasho, kad cia splashas bando nuverst hackeri kad paimt direktoriu. Prasidejo drama su eriu, kad per anksti jam dp [ pritariama ] , bet jei nusalins hackeri ir duos splashui del antros vietos bus vel drama, kad splashas nuverte hackeri kad paimtu splashas drk nes antra vieta eikit n* kas cia vyksta tame lmg virai

  4. Tiuutis_Kns

   Tiuutis_Kns

   tai gustis dar cia banguoja bannedus trindamas su mode kurk judam virai

 4. http://prntscr.com/lro43l

  ką tu čia bazarini? Kissas irgi nebuvo užblokuotas, bet nušalintas nuo drk :)

 5. Nuo šiol:

  Apsauga suskirstyta į dvi pusės: Baltaodžius bei Juodaodžius. Kiekviena iš šių pusiu nuo šiol turės tam tikras privilegijas, turės atlikti tam tikrą darbą, apie kurį tuoj parašysiu. Baltaodžiai darbo metu turi saugoti miestelius nuo nusikaltėlių ir padėti teisėsaugai, draudžiama turėti bet kokį ryšį su nusikalstamomis firmomis. Grobimo metu baltaodžiai turi atstovauti už teisėsaugos pusę, draudžiama būti nusikalstamos pusėje. Baltaodžiai galės gauti iš teisėsaugos baudą iki bet kiek įtarimų. Jie bus priskiriami prie teisėsaugos pusės. Juodaodžiai darbo metu turi saugoti nusikaltėlius, dalyvauti jų veiklose, jiems padėti ir gali juos išlaisvinti atrakindami, taip teisėsauga galės naudoti įtarimą "bandymas išlaisvinti nusikaltėlį". Juodaodžiams baudas skirti draudžiama kadangi jie yra priskiriami prie nusikalstamos pusės. Taip pat Juodaodžiai grobimo metu galės pūsti žolę.

  Norint daryti grobimą prieš dvi arba trys teisėsaugos grandys turės būti prisijungė iš kiekvienos grandies bent po vienas valdžios atstovas.

  Teisėsauga įsiveržimus galės daryti 1x2, 1x3 principu.

  Grobimuose galima bus naudoti snaiperius.

  Išimtos šios grobimo vietos:

  LSPD, SFPD, LVPD garažų vietos, jose galima būti tik priekyje, gale slėptis draudžiama (SFPD, SFPD, LSPD, LSPD, LVPD, LVPD)

  Pridėtos šios grobimo vietos:

  Picerija;
  Klubas;
  Apsaugos interjeras;
  Stadionas;

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  14 daugiau
  2. Coach_Carter

   Coach_Carter

   ''kalbėti visi galim''. Iš tavęs pyzd**ojasi, tau po**i, tau pateikia argumentuotą kritiką, tau po**ui, nejauti savo paviršutiniškumo? Ar tas irgi nurašoma tik kaip haterių BLEVYZGOS [suprasi tikiuosi].

  3. Coach_Carter

   Coach_Carter

   Tu nesupratai, jog ten viršuj buvo argumentuota kritika? 

  4. _Kerstas_Starkovas_

   _Kerstas_Starkovas_

   xDDd freestyle kazkas norit persimest mes su @Cactus_Germis visus padesim i sona 

 6. Peikiu S.W.A.T pav Javan_Hoonigey

  PAPEIKIMAS PRIIMTAS. Pavaduotojas gauną 1 įspėjimą už taisyklių nesilaikymą, dalinti baudas nusikalstamoms grupuotėms yra draudžiama. 10. Teisėsauga privalo suteikti baudą iki 15 įtarimo visiems Serverio žaidėjams, (SWAT pasirinktinai) Suteikti baudos negalima tik Nusikalstamoms grupuotėms. Dalinai nusikalstamai iki 5 įtarimo. Teisėsauga turi teisę suteikti baudą iki 25 įtarimo Serverio prižiūrėtojams, direktoriams bei jų pavaduotojams, neatsižvelgiant į jų užimamas pozicijas. Direktorių prižiūrėtojui suteikti baudą privaloma visada.
 7. Mode irasyk i nds valdzios uz cytinima :) dekoju 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. _Kerstas_Starkovas_

   _Kerstas_Starkovas_

   bahuras prikolu nesupranta matau buciau norejas pav buciau sedejes baikose bet matai nesedejau kriokalas

  3. Mode_Kiss

   Mode_Kiss

   Nes pasiųstas buvai :DDDD

  4. _Kerstas_Starkovas_

   _Kerstas_Starkovas_

   tu atsigauk baryga kas baikuose pava imt gali tas kas pasiekimu neturi sorry as ne toks kad netureciau :*

 8. Sveikinimai! 

 9. Sveikinu!

   

 10. Sveikinu!

 11. Pozdrawiam, dabar tau 18, galėsi man Vilniuje cigarų nupirkt

 12. Jau pasveikinau per fb, bet sveikinu dar kartą, sveikinu brolau:)

  1. Deimis_Marlboras

   Deimis_Marlboras

   Jau 3 kartus pasveikinai xD

 13. Sveikinimai! 

 14. Su 18-tu! Gerai atšvęsk!

 15. Sveikinimai!

×