Jump to content

Eimis_Mag

Narys
 • Pranešimai

  832
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Eimis_Mag paskutinį kartą laimėjo Sausis 20

Eimis_Mag turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Eimis_Mag

 • Rangas
  comrade
 • Gimtadienis 1999.12.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

6.425 profilio peržiūros
 1. sveiki apokalipsės raitėliai

  1. Arnas_Diamond

   Arnas_Diamond

   seve senas draugeli kaip gyveni 

  2. Eimis_Mag

   Eimis_Mag

   Po truputėlį, draugeli, kaip tu?

  3. Arnas_Diamond

   Arnas_Diamond

   po biski verkiu va lmg zlunga

 2. Kąąą jūs čia spangstat genocidininkai jūs :DDDDDDD
  Sėvė by the way

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Erikas__Mlg

   Erikas__Mlg

   Tuoj apie antraji pasaulini kara pasimokins ir darys panasius prijomus sampe :DDD

  3. Jimmy_Absolut

   Jimmy_Absolut

   visais laikais dauguma valdžios atstovų kurdavo tokius renginius, visiškai perdėta reakcija, kad tik sulauktum dėmesio.

  4. Brad_Stevens

   Brad_Stevens

   tai čia nk, tadas nba iš dylų nacius buvo padaręs, childs play čia

 3. [Pagalbos] Su Paypal

  Viskas yra labai simple. PayPal, kaip ir visi internetiniai bankai, ar platformos, kuriose yra pervedinėjami pinigai yra padaryti, jog nepilnamečiai negalėtų jais naudotis, tad kol nepatvirtinsi, jog turi banko kortelę, Identifikacijos Dokumentą, nieko nepeši. Soriukas - that's the truth.
 4. STREIKAS 03/28

  Įdomi diskusija matau užvirė, reiktų ir man pasireikšt. Pilnai sutinku su šiuo faktu, jog čia galimai bus kelio pabaiga, kažkada žmogus sukūrė šį projektą, kadangi sampas buvo literally baisulinis žaidimas, pradėjo normaliai iš to užsidirbt, laikui bėgant - išaugo, čia manau yra normalu, nieko nėra amžino. Šiam projektui dar tęstis galėtų padėti senbuviai, kurie žaidė, kai tos senos sistemos atrodė kažkas neįtikėtino, kai žaidimas buvo paprastas, visi buvo pripratę, bet jau daugelis iš šio žaidimo ir šio projekto išaugo, visgi neiname jaunyn. Į šį serverį naujokų nepritrauksi niekaip, ateina, išsibando, pamato, kad po 3 sekundžių juos išmeta už visokius CarSpawn'us, apie kuriuos nėra nei karto girdėję. Šį projektą ir palaikė gyvą visi senbuviai žaidę tais laikais, kuriuose šis projektas ir pasiliko, kuriems tos naujos overcomplicated sistemos neatrodo tokios patrauklios kaip kitiems. Daryk tą streiką nedaręs, projekto administracijai yra anaiptol nusispjaut ant viso šito projekto, ant visų mūsų, kol už atsiprašant b*b*o vartymą dienpinigius į savo kišenę gauna. Naujus žaidėjus labiau traukia naujesnės žaidimo sistemos, kurios yra vos ne ištobulintos palyginus su mūsų projektu. It's official, time of death - now.
 5. Karka_Djd užblokavo Eimis_Mag

  Lmg teamspeakas neveikia, su darbuotojais pakalbėt reikia
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karka_Djd3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Reklamavimas4. Įrodymai: https://imgur.com/a/a2NT09L
 7. Užmeskit akį čia, užpildykit, prisidėkit prie mūsų!

 8. [VFX] Furistų firmos veiklos pradžia serveryje.

  Realiai efektų daugiau negu pačio žaidimo kadrų, sutiksiu su kolegos Kenny nuomone, jog nieko gero neparodei, suprantu, bandai tobulėti kaip filmukų kūrėjas, čia yra didelis pliusas, nes iš tavo pusės mačiau daug patobulėjimo, tačiau su trisdešimties sekundžių video toli nenueisi, sakyčiau šok ant didesnių projektų. Tai tiek mano nuomonės šiandienai.
 9. Ar verta gryžti?

  Ką galiu pridurt vien tik komentarus paskaitęs, tai visų pirma tas community toks ir susideda iš tokių kurie tik ir stumia, "tas toks, servas blogas, nėra jokio linksmumo, tik pačytint ateik". Pasakysiu paprastai - tai būtent tokio požiūrio žmonės ir sugadina visą bendruomėnę, kuriems viskas blogai, laikas kurį praleisime šiame projekte priklauso tik nuo jūsų pačių, kaip jūs jį sugebėsite paįvairinti, sau pasidaryti įdomesnį užuot skundęsi viskuo, ką ir patys sugadinote. Skambės gal blogai, bet manau daugelis supras ką turėjau omeny. Šiaip pats šiuo metu žaidžiu, paleavinu, grįžtu, vis kažkas sugeba įtraukti kiekvieną kartą grįžus. Tad siūlyčiau ateiti apsižvalgyti.
 10. Taškai sėkmingai ištikrinti, užsiregistravę žaidėjai surašyti. Kitą kart pildant taškus norėčiau didesnio atidumo, kadangi visų taškus perskaičiavus, jų tiek įrodymuose neradau.
×