Jump to content

Eimis_Mag

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  1.351
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  6

Eimis_Mag paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 27 2019

Eimis_Mag turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Eimis_Mag

 • Rangas
  crooked cop
 • Gimtadienis 1999.12.09

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

18.460 profilio peržiūros
 1. Sveikučiai, išleista pirmoji Direktorių Priežiūros atnaujinimų versija. Apie ką ji ir kokie pokyčiai rasite temoje. Turint klausimų prašyčiau nesidrovėti ir klausti nedelsiant. Turint norų ir pasiūlymų kitam atnaujinimui - galite drąsiai juos išreikšti po šia būsena. Antroji atnaujinimų versija planuojama Penktadienio vakarui. Gero likusio vakaro.

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Eimis_Mag

   Eimis_Mag

   @gangsteris_mlg Radija nebus tikrai užšaldyta, Radistams turime planų norint firmą matyti aktyvią bei įdomią visai serverio publikai, daugiau manau sulauksit Penktadienio atnaujinime.

  3. Lauris_Hudd

   Lauris_Hudd

   Visas likusias i konteinerį ir ramybė bus.

  4. Jocker_Poker

   Jocker_Poker

   PRIDĖTA. Protestai 4. Protestus organizuoti galima šiose vietovėse: teismo salėje, žvejybos turguje, ant ūkininkų kalno, prie Hotelio. (Pridėta nauja vieta)

   nemanau, kad hotelis tinkama vieta organizuoti protestus, kadangi prie pat yra interjeras, į kurį įėjęs protesto dalyvis ar malšintojas gali be problemų pasigydyti.

 2. [Idėja] NDS sąrašas.

  Įsiterpsiu, kadangi idėja susijusi ties mano darbu, čia labiau kaip pasiūlymas, kas jau buvo padaryta per Kalėdas, per dažnai sąrašo tikrai nesiruošiam pravalyt, kadangi nėra jokios prasmės.
 3. Sveikučiai, Direktorių Priežiūra atsisako Medikų direktoriaus paslaugų iš Image_Lmg.

  Naująjį Medikų firmos direktorių turėtumėte išvysti ne už ilgo.

  Sekite mano kolegos būsenos atnaujinimus. Ačiū už dėmesį.

 4. Clasham reikia žmonių, norit, rašot į DC - Eima#5413. Regionai abu tinka.

 5. RidBot | Ridos kėlimo paslaugos.

  Anketa 1. Vardas_Pavarde: Eimis_Mag 2. Kiek ridos jums reikia pakelti?: Štuka 3. Jūsų tr. priemone: Burrito 4. Ar jus sutinkate su visomis taisyklėmis ir reikalavimais?: Duodu žodį. 5. Patogiausias laikas: Kad ir dabar galima pradėti.
 6. Two new spots opened up, give it a go.

   

 7. RidBot | Ridos kėlimo paslaugos.

  Anketa 1. Vardas_Pavarde: Eimis_Mag 2. Kiek ridos jums reikia pakelti?: Maksimaliai 10 tūkstančių, minimaliai 1-2 tūkstančiai 3. Jūsų tr. priemone: Burrito 4. Ar jus sutinkate su visomis taisyklėmis ir reikalavimais?: Duodu žodį. 5. Patogiausias laikas: Kad ir dabar galima pradėti.
 8. Malonu, jog giriate serverio direktorių, Arnoldai, taip ir toliau.
 9. giriu Arnoldas_Supermenas

  Malonu, jog giriate serverio direktorių, Arnoldai, taip ir toliau. (norėčiau ateityje nebematyti bereikšmių pagyrimų, kurie net nesugeba aprašyti savo giriamo direktoriaus argumentuotai)
 10. Žaidėjas buvo įrašytas į NDS sąrašą po Direktoriaus priėmimo į firmą, darbuotojas po šio nesusipratimo buvo pašalintas iš firmos. Direktoriaus bausti nematau prasmės.
 11. Direktorių Priežiūra išrinko miesteliams naująjį narkobaroną, juo tampa - Zygis_Budrys.

  Tai yra paskutinis asmuo, kuris išrinktas pagal nuolatinės atrankos į direktorių poziciją reikalavimus.

  Nuo šiol: 

  • nuolatinė atranka yra užrakinama bei panaikinama iš rinkimų metodų.
  • grąžinamos senos atskiros atrankos pagal kiekvieną atitinkamą renkamą poziciją.

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Rytiz_Kent
  3. Arnoldas_Supermenas

   Arnoldas_Supermenas

   Žygiokas <3 taip ir sakiau, kad tai busi Tu Tu Tu tas Dylerių direktorius <3 sveikinam tave seniokaz

  4. Jeremy_Osama

   Jeremy_Osama

   mega lul, dar neseniai sakei kaip būmeryne gerai

   anyway sėkmės, bent jau duok veiksmo

 12. Sudalyvaukite apklausoje, kurioje galite išsakyti jūsų pasiūlymus dėl užšaldytų firmų pritaikymo serveryje, užtruksite vos kelias minutes. Ačiū už atsakymus.

   

 13. Sveikučiai pabiručiai, šiuo metu esu suinteresuotas kuo greičiau atrasti paskirtį užšaldytoms firmoms. Tokioje serverio būsenoje nematau visiško reikalo tas firmas atšaldyti, kadangi jų paskirtis nebeatitinka šių laikų standartų. Tačiau, labai didelį norą turiu atrasti paskirtį firmoms kaip Apsauga, Transporteriai, kurios galėtų būti kaip pridėtinė pagalba šiuo metu gyvuojančioms firmoms. Manau, kad bendromis jėgomis galime surasti gerą kompromisą ir potraukį šių firmų sąlyginam sugrįžimui, tad skelbiu apklausą, kurioje norėčiau pamatyti kuo daugiau išreikštų minčių iš jūsų. Apklausos tikslas - surasti paskirtį užšaldytoms firmoms jų nesugrąžinus pilnai į direktorių vietas. [!] Atsakyti privaloma naudojant šabloną, privaloma pasirinktas firmas aprašyti minimum 2-3 sakiniais, neprivaloma aprašyti visų firmų, galite pasirinkti jums aktualiausias. [!] Apklausos šablonas: Apsauga - Transporteriai - Tuninginiai - FTB agentai - Direktorių Priežiūra dėkoja už jūsų pasiūlymus!
 14. Sveikučiai,

  Norėčiau pranešti, jog nuo šiol žaidėjai, kurie yra įrašyti į NDS nebeprivalo laukti kol prisijungs Direktorių Priežiūra, pinigus norint išsipirkti galite paduoti ir Transformacijų komandos nariams: Kenny_Silver, James_Splite, Ponas_Hoperis. Paduodami pinigus parašykite už ką, pasidarykite screenshotą. 

  Tuo pačiu nuo šios akimirkos oficialiai iš sąrašo išsipirkti nebėra galimybės anksčiau laiko, visi įrašyti turės laukti kol jų laikas pasibaigs prieš išsiperkant ir tik tada galės darbintis į darbus.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Inferno_Player

   Inferno_Player

   @Eimis_Mag tas vidurinis tranformeris, man atrodo nepatikimas ir is aplinkiniu girdejeu, kad megsta nesvarius darbelius

  3. Marius_Benz

   Marius_Benz

   liks taksistai ir medikai @Azaza_Aza

    

  4. Tomas_Tankas

   Tomas_Tankas

   o ne oficialiai? (:(:(:

×